Prägraten
475 Počet hodnotení:
95 % Miera odporúčaní:
| Najvyšší bod: | 2 422 m |
| Najnižší bod: | 933 m |
| Výška dediny: | 1 312 m |
| Vlekov celkom: | 14 |
| Kabínkové lanovky: | 3 |
| Sedačkové lanovky: | 6 |
| Kotvové vleky: | 5 |
| Zjazdoviek celkom: | 44,5 km |
|
Zjazdovky:
|
9,5 km |
|
Zjazdovky:
|
24 km |
|
Zjazdovky:
|
11 km |
Počasie & Výška snehu Prägraten
| Výška snehu v údolí: n/a | Otvorené vleky: 0 / 12 |
| Výška snehu na kopci: n/a | Otvorené zjazdovky (v km): 0 / 40 |
| Posledné sneženie: n/a | Sánkárska dráha otvorená: n/a |
| Kvalita snehu: n/a | Snowpark otvorený: n/a |
| Zimné turistické chodníky: n/a | Zjazd do údolia možný: nie |
Snehové spravodajstvo
Predpoveď počasia
|
dnes
31.05.26 |
zajtra
01.06.26 |
ut
02.06.26 |
st
03.06.26 |
|
|---|---|---|---|---|
| Predpoveď počasia na 5 dní | ||||
| Teplota (min./max.) | 11 / 22 °C | 9 / 17 °C | 8 / 18 °C | 8 / 15 °C |
| Počet slnečných hodín | 10 h | 4 h | 6 h | 1 h |
| Nový sneh | 0 cm | 0 cm | 0 cm | 0 cm |
| Hranica sneženia | 3 000 m | 2 700 m | 2 900 m | 2 700 m |
|
ráno |
napoludnie |
večer |
v noci |
|
|---|---|---|---|---|
| Teplota | 13 °C | 20 °C | 16 °C | 11 °C |
| Rýchlosť vetra | 0 km/h | 10 km/h | 5 km/h | 5 km/h |
| Nový sneh | 0 cm | 0 cm | 0 cm | 0 cm |
| Hranica sneženia | 3 100 m | 3 200 m | 3 200 m | 3 000 m |
|
ráno |
napoludnie |
večer |
v noci |
|
|---|---|---|---|---|
| Teplota | 10 °C | 14 °C | 13 °C | 9 °C |
| Rýchlosť vetra | 5 km/h | 10 km/h | 5 km/h | 0 km/h |
| Nový sneh | 0 cm | 0 cm | 0 cm | 0 cm |
| Hranica sneženia | 2 700 m | 2 700 m | 2 700 m | 2 700 m |
|
ráno |
napoludnie |
večer |
v noci |
|
|---|---|---|---|---|
| Teplota | 11 °C | 16 °C | 13 °C | 10 °C |
| Rýchlosť vetra | 0 km/h | 10 km/h | 5 km/h | 5 km/h |
| Nový sneh | 0 cm | 0 cm | 0 cm | 0 cm |
| Hranica sneženia | 3 000 m | 3 200 m | 3 200 m | 2 900 m |
|
ráno |
napoludnie |
večer |
v noci |
|
|---|---|---|---|---|
| Teplota | 10 °C | 13 °C | 11 °C | 8 °C |
| Rýchlosť vetra | 5 km/h | 5 km/h | 5 km/h | 0 km/h |
| Nový sneh | 0 cm | 0 cm | 0 cm | 0 cm |
| Hranica sneženia | 2 700 m | 2 700 m | 2 700 m | 2 800 m |
Klíma
- Slnečné hodiny (Ø)
- Zrážky (cm)
- Dni kedy snežilo
| 2025 | 2026 | ||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| máj | jún | júl | aug | sep | okt | nov | dec | jan | feb | marec | apríl |
| / | / | / | / | / | / | / | / | / | / | / | / |
| / | / | / | / | / | / | / | / | / | / | / | / |
| / | / | / | / | / | / | / | / | / | / | / | / |
Zdroj predpovede počasia: © GeoSphere Austria
Zdroj snehového spravodajstva: Skiresort




