Hotel Garni Alpenjuwel
NOVÉ!
Doposiaľ nebolo odoslané žiadne hodnotenie.
| Najvyšší bod: | 2 828 m |
| Najnižší bod: | 1 200 m |
| Výška dediny: | 1 429 m |
| Vlekov celkom: | 38 |
| Kabínkové lanovky: | 12 |
| Sedačkové lanovky: | 16 |
| Kotvové vleky: | 10 |
| Zjazdoviek celkom: | 186 km |
|
Zjazdovky:
|
47 km |
|
Zjazdovky:
|
112 km |
|
Zjazdovky:
|
27 km |
| Lyžiarske trasy: | 28 km |
Hotel Garni Alpenjuwel ****
Prehľad
Poloha
Moderný 4-hviezdičkový hotel Garni Alpenjuwel sa nachádza cca 100 m od centra Serfaus a len cca 50 m od vstupu do lyžiarskeho strediska Serfaus-Fiss-Ladis.Zariadenie
K vybaveniu patrí recepcia, Wi-Fi, spoločenská miestnosť, herňa pre deti, raňajková miestnosť a bar. Na vyžiadanie (platba na mieste) je možná starostlivosť o deti. Bezplatne môžete využívať aj posilňovňu. K dispozícii sú tiež bezplatné parkovacie miesta (podľa dostupnosti).Wellness so saunou, parným kúpeľom, soláriom a relaxačnou miestnosťou môžete využívať bezplatne (otváracie hodiny viď výveska na mieste). Masáže si môžete objednať na mieste za poplatok.
Stravovanie
Raňajky formou bufetu sú zahrnuté v cene zájazdu.Typy izieb
Poplatky na mieste pobytu
- pobytová taxa: cca 3,70 € na osobu a noc
- čipová karta: 2 €
Na želanie v mieste pobytu
- masáže
- opatrovanie detí (na vyžiadanie)
- šípky, stolný futbal a stolný tenis (podľa dostupnosti)
Pre všetky náklady, ktoré je potrebné uhradiť na mieste, platia ceny uvedené k 1. 6. 2025.
Domáce zvieratá
- Domáce zvieratá nie sú dovolené
Doprava/mapa
- vlakom: Landeck (cca 25 km), Imst (cca 40 km)
- letecky: Innsbruck (cca 95 km), Mníchov (cca 225 km)




