Hotel Mooserkreuz
93 Počet hodnotení:
89 % Miera odporúčaní:
| Najvyšší bod: | 2 811 m |
| Najnižší bod: | 1 304 m |
| Výška dediny: | 1 304 m |
| Vlekov celkom: | 85 |
| Kabínkové lanovky: | 18 |
| Sedačkové lanovky: | 42 |
| Kotvové vleky: | 25 |
| Zjazdoviek celkom: | 300 km |
|
Zjazdovky:
|
130 km |
|
Zjazdovky:
|
120 km |
|
Zjazdovky:
|
50 km |
| Lyžiarske trasy: | 200 km |
Počasie & Výška snehu St. Anton
| Výška snehu v údolí: n/a | Otvorené vleky: 0 / 85 |
| Výška snehu na kopci: n/a | Otvorené zjazdovky (v km): 0 / 299,7 |
| Posledné sneženie: n/a | Sánkárska dráha otvorená: n/a |
| Kvalita snehu: n/a | Snowpark otvorený: nie |
| Zimné turistické chodníky: n/a | Zjazd do údolia možný: nie |
Snehové spravodajstvo
Predpoveď počasia
|
dnes
22.05.26 |
zajtra
23.05.26 |
ne
24.05.26 |
po
25.05.26 |
ut
26.05.26 |
|
|---|---|---|---|---|---|
| Predpoveď počasia na 5 dní | |||||
| Teplota (min./max.) | 2 / 8 °C | 4 / 9 °C | 4 / 9 °C | 5 / 10 °C | 6 / 11 °C |
| Počet slnečných hodín | 13 h | 14 h | 12 h | 14 h | 13 h |
| Nový sneh | 0 cm | 0 cm | 0 cm | 0 cm | 0 cm |
| Hranica sneženia | 3 400 m | 3 000 m | 3 600 m | 3 800 m | 3 400 m |
|
ráno |
napoludnie |
večer |
v noci |
|
|---|---|---|---|---|
| Teplota | 4 °C | 7 °C | 6 °C | 5 °C |
| Rýchlosť vetra | 10 km/h | 0 km/h | 10 km/h | 10 km/h |
| Nový sneh | 0 cm | 0 cm | 0 cm | 0 cm |
| Hranica sneženia | 3 400 m | 3 300 m | 3 400 m | 3 500 m |
|
ráno |
napoludnie |
večer |
v noci |
|
|---|---|---|---|---|
| Teplota | 5 °C | 8 °C | 6 °C | 5 °C |
| Rýchlosť vetra | 10 km/h | 5 km/h | 10 km/h | 15 km/h |
| Nový sneh | 0 cm | 0 cm | 0 cm | 0 cm |
| Hranica sneženia | 3 500 m | 3 400 m | 3 000 m | 3 500 m |
|
ráno |
napoludnie |
večer |
v noci |
|
|---|---|---|---|---|
| Teplota | 5 °C | 8 °C | 7 °C | 5 °C |
| Rýchlosť vetra | 15 km/h | 10 km/h | 10 km/h | 10 km/h |
| Nový sneh | 0 cm | 0 cm | 0 cm | 0 cm |
| Hranica sneženia | 3 500 m | 3 500 m | 3 600 m | 3 600 m |
|
ráno |
napoludnie |
večer |
v noci |
|
|---|---|---|---|---|
| Teplota | 6 °C | 9 °C | 8 °C | 7 °C |
| Rýchlosť vetra | 10 km/h | 5 km/h | 10 km/h | 15 km/h |
| Nový sneh | 0 cm | 0 cm | 0 cm | 0 cm |
| Hranica sneženia | 3 600 m | 3 700 m | 3 800 m | 3 900 m |
|
ráno |
napoludnie |
večer |
v noci |
|
|---|---|---|---|---|
| Teplota | 7 °C | 10 °C | 8 °C | 6 °C |
| Rýchlosť vetra | 10 km/h | 5 km/h | 10 km/h | 15 km/h |
| Nový sneh | 0 cm | 0 cm | 0 cm | 0 cm |
| Hranica sneženia | 3 800 m | 3 800 m | 3 400 m | 3 600 m |
|
dnes
22.05.26 |
zajtra
23.05.26 |
ne
24.05.26 |
po
25.05.26 |
ut
26.05.26 |
|
|---|---|---|---|---|---|
| Predpoveď počasia na 5 dní | |||||
| Teplota (min./max.) | 5 / 23 °C | 7 / 24 °C | 8 / 25 °C | 10 / 26 °C | 10 / 26 °C |
| Počet slnečných hodín | 13 h | 14 h | 12 h | 14 h | 13 h |
| Nový sneh | 0 cm | 0 cm | 0 cm | 0 cm | 0 cm |
| Hranica sneženia | 3 400 m | 3 000 m | 3 600 m | 3 800 m | 3 400 m |
|
ráno |
napoludnie |
večer |
v noci |
|
|---|---|---|---|---|
| Teplota | 10 °C | 22 °C | 17 °C | 9 °C |
| Rýchlosť vetra | 0 km/h | 10 km/h | 10 km/h | 5 km/h |
| Nový sneh | 0 cm | 0 cm | 0 cm | 0 cm |
| Hranica sneženia | 3 400 m | 3 300 m | 3 400 m | 3 500 m |
|
ráno |
napoludnie |
večer |
v noci |
|
|---|---|---|---|---|
| Teplota | 12 °C | 23 °C | 18 °C | 11 °C |
| Rýchlosť vetra | 0 km/h | 5 km/h | 5 km/h | 5 km/h |
| Nový sneh | 0 cm | 0 cm | 0 cm | 0 cm |
| Hranica sneženia | 3 500 m | 3 400 m | 3 000 m | 3 500 m |
|
ráno |
napoludnie |
večer |
v noci |
|
|---|---|---|---|---|
| Teplota | 12 °C | 24 °C | 18 °C | 11 °C |
| Rýchlosť vetra | 0 km/h | 5 km/h | 5 km/h | 0 km/h |
| Nový sneh | 0 cm | 0 cm | 0 cm | 0 cm |
| Hranica sneženia | 3 500 m | 3 500 m | 3 600 m | 3 600 m |
|
ráno |
napoludnie |
večer |
v noci |
|
|---|---|---|---|---|
| Teplota | 13 °C | 25 °C | 19 °C | 12 °C |
| Rýchlosť vetra | 0 km/h | 5 km/h | 5 km/h | 0 km/h |
| Nový sneh | 0 cm | 0 cm | 0 cm | 0 cm |
| Hranica sneženia | 3 600 m | 3 700 m | 3 800 m | 3 900 m |
|
ráno |
napoludnie |
večer |
v noci |
|
|---|---|---|---|---|
| Teplota | 14 °C | 24 °C | 19 °C | 13 °C |
| Rýchlosť vetra | 0 km/h | 10 km/h | 10 km/h | 5 km/h |
| Nový sneh | 0 cm | 0 cm | 0 cm | 0 cm |
| Hranica sneženia | 3 800 m | 3 800 m | 3 400 m | 3 600 m |
Klíma
- Slnečné hodiny (Ø)
- Zrážky (cm)
- Dni kedy snežilo
| 2025 | 2026 | ||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| máj | jún | júl | aug | sep | okt | nov | dec | jan | feb | marec | apríl |
| 5 h | 10 h | 6 h | 8 h | 5 h | 5 h | 5 h | 6 h | 5 h | 4 h | 5 h | 7 h |
| 133 | 2 | 48 | 26 | 45 | 98 | 123 | 22 | 106 | 189 | 170 | 26 |
| 18 | 1 | 6 | 5 | 6 | 9 | 11 | 2 | 10 | 14 | 11 | 6 |
Zdroj predpovede počasia: © GeoSphere Austria
Zdroj snehového spravodajstva: Skiresort




