Hodnotenie zákazníkov

St. Johann im Pongau

203 Počet hodnotení:

96 % Miera odporúčaní:

Stredisko 8,6
Lyžiarska oblasť 9,2
Plán zjazdoviek
Informácie o lyžiarskom stredisku
Salzburger Sportwelt
Najvyšší bod: 2 188 m
Najnižší bod: 600 m
Výška dediny: 570 m
Vlekov celkom: 97
Kotvové vleky: 40
Sedačkové lanovky: 35
Kabínkové lanovky: 22
Zjazdoviek celkom: 250 km
Zjazdovky:
110 km
Zjazdovky:
121 km
Zjazdovky:
19 km
Lyžiarske trasy: 18 km

Lyžovačka St. Johann im Pongau - brána do šíreho sveta Ski amadé!

St. Johann im Pongau

Mesto St. Johann im Pongau leží v nadmorskej výške 570 m a je aj hlavným mestom rovnomenného okresu. Mesto ležiace v údolí Salzach je obklopené salzburskými bridlicovými Alpami na severe, Radstadt Tauern na juhovýchode a úpätím skupiny Ankogel na juhozápade. Vďaka dobrej infraštruktúre ponúka obec perfektný vstup do lyžiarskeho združenia Ski amadé. Čaká tu na vás báječných 760 km zábavných zjazdoviek špeciálneho druhu.

Neďaleký Salzburg (cca 60 km) vám ponúka veľkú škálu kultúry a nákupov. Ale aj v St. Johann si môžete užiť širokú škálu aktivít mimo zjazdoviek. Užite si „Mesto vianočných stromčekov“ v čase Vianoc, korčuľujte sa, sánkujte sa alebo si urobte malú lyžiarsku túru s celou rodinou na Geisterberg, kde môžete na „Čertovej ceste“ stretnúť čarodejnice a strašidlá.

Salzburger Sportwelt - Ski amadé

Lyžiarsky región Ski amadé je meradlom kvality zimných stredísk a nachádza sa v centre známej oblasti zimných športov, kde vyrastal aj samotný majster sveta v lyžovaní Hermann Maier. Strediská patriace k regiónu Salzburger Sportwelt ponúkajú vydarenú kombináciu živej atmosféry a príjemného čara horských dediniek. Môžete tak ťažiť z pestrej ponuky lyžiarskych stredísk ako aj z výnimočnej vidieckej idylky s jej vlastným šarmom. Dostupnosť všetkých stredísk je zabezpečená bezplatným skibusom. Dospelí alebo deti, starí či mladí – na každého tu čakajú nezabudnuteľné zimné zážitky. V rámci aktivít après ski je rovnako z čoho vyberať. Zlúčením piatich lyžiarskych stredísk vznikol nový a takmer bezkonkurenčný raj pre milovníkov zimných športov, kde žiadne želanie nezostane nesplnené.

Doprava St. Johann im Pongau

  • Železnica: St. Johann im Pongau (v mieste)
  • Letecká doprava: Salzburg (cca 60 km), Klagenfurt (cca 175 km), Mníchov (cca 230 km), Innsbruck (cca 235 km)

Ubytovanie St. Johann im Pongau

Hľadať…

: Lyžovačka St. Johann im Pongau

Momentálne nie sú k dispozícii žiadne ponuky.

Bezpečná objednávka so SnowTrex výhodami

Loading...
StickyNewsletter