Mittelberg
8 Počet hodnotení:
75 % Miera odporúčaní:
| Najvyšší bod: | 1 946 m |
| Najnižší bod: | 1 070 m |
| Výška dediny: | 1 215 m |
| Vlekov celkom: | 13 |
| Kabínkové lanovky: | 2 |
| Sedačkové lanovky: | 4 |
| Kotvové vleky: | 7 |
| Zjazdoviek celkom: | 34 km |
|
Zjazdovky:
|
20 km |
|
Zjazdovky:
|
12 km |
|
Zjazdovky:
|
2 km |
| Lyžiarske trasy: | 5 km |
Počasie & Výška snehu Mittelberg
| Výška snehu v údolí: n/a | Otvorené vleky: 0 / 13 |
| Výška snehu na kopci: n/a | Otvorené zjazdovky (v km): 0 / 33,7 |
| Posledné sneženie: n/a | Sánkárska dráha otvorená: n/a |
| Kvalita snehu: n/a | Snowpark otvorený: nie |
| Zimné turistické chodníky: n/a | Zjazd do údolia možný: nie |
Snehové spravodajstvo
Predpoveď počasia
|
dnes
28.04.26 |
zajtra
29.04.26 |
št
30.04.26 |
pi
01.05.26 |
so
02.05.26 |
|
|---|---|---|---|---|---|
| Predpoveď počasia na 5 dní | |||||
| Teplota (min./max.) | 2 / 7 °C | 0 / 6 °C | -1 / 8 °C | 1 / 10 °C | 2 / 10 °C |
| Počet slnečných hodín | 1 h | 8 h | 14 h | 14 h | 7 h |
| Nový sneh | 0 cm | 0 cm | 0 cm | 0 cm | 0 cm |
| Hranica sneženia | 2 200 m | 2 100 m | 2 600 m | 2 800 m | 2 500 m |
|
ráno |
napoludnie |
večer |
v noci |
|
|---|---|---|---|---|
| Teplota | 4 °C | 7 °C | 3 °C | 3 °C |
| Rýchlosť vetra | 10 km/h | 5 km/h | 10 km/h | 10 km/h |
| Nový sneh | 0 cm | 0 cm | 0 cm | 0 cm |
| Hranica sneženia | 2 500 m | 2 200 m | 2 200 m | 2 400 m |
|
ráno |
napoludnie |
večer |
v noci |
|
|---|---|---|---|---|
| Teplota | 3 °C | 6 °C | 3 °C | 0 °C |
| Rýchlosť vetra | 10 km/h | 15 km/h | 25 km/h | 10 km/h |
| Nový sneh | 0 cm | 0 cm | 0 cm | 0 cm |
| Hranica sneženia | 2 100 m | 2 100 m | 2 100 m | 2 300 m |
|
ráno |
napoludnie |
večer |
v noci |
|
|---|---|---|---|---|
| Teplota | 1 °C | 8 °C | 5 °C | 2 °C |
| Rýchlosť vetra | 15 km/h | 10 km/h | 10 km/h | 5 km/h |
| Nový sneh | 0 cm | 0 cm | 0 cm | 0 cm |
| Hranica sneženia | 2 300 m | 2 600 m | 2 600 m | 2 700 m |
|
ráno |
napoludnie |
večer |
v noci |
|
|---|---|---|---|---|
| Teplota | 4 °C | 9 °C | 7 °C | 3 °C |
| Rýchlosť vetra | 5 km/h | 5 km/h | 5 km/h | 10 km/h |
| Nový sneh | 0 cm | 0 cm | 0 cm | 0 cm |
| Hranica sneženia | 2 700 m | 2 800 m | 2 900 m | 2 900 m |
|
ráno |
napoludnie |
večer |
v noci |
|
|---|---|---|---|---|
| Teplota | 5 °C | 10 °C | 7 °C | 5 °C |
| Rýchlosť vetra | 10 km/h | 5 km/h | 5 km/h | 10 km/h |
| Nový sneh | 0 cm | 0 cm | 0 cm | 0 cm |
| Hranica sneženia | 2 700 m | 2 600 m | 2 600 m | 2 400 m |
|
dnes
28.04.26 |
zajtra
29.04.26 |
št
30.04.26 |
pi
01.05.26 |
so
02.05.26 |
|
|---|---|---|---|---|---|
| Predpoveď počasia na 5 dní | |||||
| Teplota (min./max.) | 4 / 17 °C | 2 / 14 °C | 0 / 16 °C | 0 / 18 °C | 4 / 19 °C |
| Počet slnečných hodín | 1 h | 8 h | 14 h | 14 h | 7 h |
| Nový sneh | 0 cm | 0 cm | 0 cm | 0 cm | 0 cm |
| Hranica sneženia | 2 200 m | 2 200 m | 2 700 m | 2 800 m | 2 500 m |
|
ráno |
napoludnie |
večer |
v noci |
|
|---|---|---|---|---|
| Teplota | 6 °C | 16 °C | 11 °C | 6 °C |
| Rýchlosť vetra | 0 km/h | 10 km/h | 5 km/h | 5 km/h |
| Nový sneh | 0 cm | 0 cm | 0 cm | 0 cm |
| Hranica sneženia | 2 500 m | 2 300 m | 2 200 m | 2 400 m |
|
ráno |
napoludnie |
večer |
v noci |
|
|---|---|---|---|---|
| Teplota | 6 °C | 13 °C | 9 °C | 2 °C |
| Rýchlosť vetra | 0 km/h | 10 km/h | 5 km/h | 5 km/h |
| Nový sneh | 0 cm | 0 cm | 0 cm | 0 cm |
| Hranica sneženia | 2 100 m | 2 200 m | 2 200 m | 2 400 m |
|
ráno |
napoludnie |
večer |
v noci |
|
|---|---|---|---|---|
| Teplota | 2 °C | 14 °C | 10 °C | 2 °C |
| Rýchlosť vetra | 5 km/h | 10 km/h | 5 km/h | 5 km/h |
| Nový sneh | 0 cm | 0 cm | 0 cm | 0 cm |
| Hranica sneženia | 2 400 m | 2 600 m | 2 700 m | 2 700 m |
|
ráno |
napoludnie |
večer |
v noci |
|
|---|---|---|---|---|
| Teplota | 3 °C | 17 °C | 13 °C | 6 °C |
| Rýchlosť vetra | 5 km/h | 5 km/h | 5 km/h | 5 km/h |
| Nový sneh | 0 cm | 0 cm | 0 cm | 0 cm |
| Hranica sneženia | 2 700 m | 2 800 m | 2 900 m | 2 800 m |
|
ráno |
napoludnie |
večer |
v noci |
|
|---|---|---|---|---|
| Teplota | 6 °C | 18 °C | 13 °C | 8 °C |
| Rýchlosť vetra | 5 km/h | 10 km/h | 5 km/h | 5 km/h |
| Nový sneh | 0 cm | 0 cm | 0 cm | 0 cm |
| Hranica sneženia | 2 700 m | 2 600 m | 2 600 m | 2 400 m |
Klíma
- Slnečné hodiny (Ø)
- Zrážky (cm)
- Dni kedy snežilo
| 2025 | 2026 | ||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| apríl | máj | jún | júl | aug | sep | okt | nov | dec | jan | feb | marec |
| 7 h | 6 h | 10 h | 6 h | 8 h | 6 h | 5 h | 5 h | 6 h | 5 h | 4 h | 5 h |
| 25 | 56 | 0 | 9 | 0 | 12 | 86 | 126 | 17 | 93 | 137 | 116 |
| 4 | 12 | 0 | 1 | 0 | 3 | 8 | 11 | 2 | 11 | 15 | 10 |
Zdroj predpovede počasia: © GeoSphere Austria
Zdroj snehového spravodajstva: Skiresort




