Poradca stredísk
Nájdite lyžiarske stredisko, ktoré je ideálne pre Vás!
  1. Jednoducho zvoľte, čo je pre Vás dôležité.
  2. Na základe Vami zadaných údajov, Vám navrhujeme miesta, ktoré sú pre Vás optimálnymi lyžiarskymi strediskami.
Informácie o lyžiarskom stredisku
ľubovoľné ľubovoľné
ľubovoľné ľubovoľné
ľubovoľné
Lyžiarske stredisko vhodné najmä pre
nedôležité
nedôležité
nedôležité
Ostatné
nedôležité
nedôležité
nedôležité
nedôležité
Údaje o zájazde
ľubovoľné
Váš výber
Veľkosť: ľubovoľné Začiatočníci: nedôležité Snowpark: nedôležité dĺžka: podľa zadania
Najvyšší bod v stredisku: ľubovoľné Skúsení a freerideri: nedôležité Vleky a lanovky: nedôležité Krajina: ľubovoľné
Bežkárske trate-km: ľubovoľné Hodnotenie zákazníkov: ľubovoľné Cena na osobu: ľubovoľné
Rodina a deti: nedôležité Après ski: nedôležité termín : ľubovoľné
Došlo k chybe. Prosím, skontrolujte zadané údaje a skúste to znova. Pri vyhľadávaní sa vyskytla chyba.

Hotely na zjazdovke - na skok od lyžiarskeho strediska!

Lyžiarske hotely blízko zjazdovky - nasadiť si lyže hneď ráno pri dverách a vyraziť priamo k vleku - čo môže byť krajšie? Zimná dovolenka priamo na zjazdovke šetrí nie len čas, ale taktiež zdĺhavú cestu autom alebo skibusom. Ten, kto si vyberie ubytovanie priamo na zjazdovke, dostane zimnú dovolenku s pridanou hodnotou a vychutná si zimné športy v celej svojej kráse. Blízkosť lyžiarskeho strediska vám zaručí slobodu a možnosť vrátiť sa rýchlo na lyže po úspešnom lyžiarskom dni alebo odbehnúť si kedykoľvek počas dňa do ubytovania. Prezrite si našu ponuku a objednajte si vašu budúcu zimnú dovolenku priamo na zjazdovke!

Prečo zimná dovolenka na zjazdovke?

Lyžiarske ubytovanie priamo na svahu patrí k veľmi vyhľadávaným. Hoteli, penzióny a chalety blísko zjazdovky ponúkajú v rámci zimnej dovolenky ohromnú pridanú hodnotu, ktorú ocení mnoho lyžiarov. Dôvod je jednoduchý: kto býva priamo na zjazdovke, ušetrí veľa času. Určite to poznáte. Ranná jazda plným skibusom. Čím neskôr nastúpite, tým máte menšiu šancu nájsť miesto na sedenie. Práve s deťmi to môže byť veľmi náročné. Kto sa tomu chce vyhnúť, použije auto. Ale aj tak to nie je žiadna záruka kľudu. S ohľadom na dennú dobu je potrebné riešiť miesto na parkovania. Pre väčšinu je zimná dovolenka vrcholom zimy - prečo si to nespraviť, čo najpohodlnejšie? S ubytovaním priamo na zjazdovke sa vyrieši plno potencionálnych stresových situácii. Žiadne tlačenice v skibuse, žiadne hľadanie parkovacieho miesta, nástup a výstup presne tam, kde práve chcete. Pokiaľ leží zjazdovka priamo predo dvermi, má človek na lyžiach všetko vo vlastných rukách: či už budete prví pri vleku alebo si vychutnáte rannú kávu spolu s ranným slniečkom pri pozorovaní prvých lyžiarov, všetko závisí od vás. Faktor času hrá s rastúcou blízkosťou strediska stále menšiu rolu a to je to, čo robí z lyžiarskej dovolenky tu pravú dovolenku!

Správna ponuka na na zjazdovke pre každého

To geniálne na ubytovaní priamo v lyžiarskom stredisku je, že si tu nájde každý to pravé pre seba a to, či už ten, kto chce využiť skipas do poslednej minúty alebo ten, ktorí ocení medzi lyžovaním malú pauzu v ubytovaní. Či už single, pár, alebo rodina - široká ponuka ubytovaní splní každé prianie. Lyžiarsky hotel priamo na zjazdovke ponúka väčšinou milovníkom zimných športov absolútne bezstarostný balíček. Kto si vyberie dovolenku tu, strávi ju na lyžiach. Väčšinou je k izbám ponúkaná polpenzia. Takže sa ráno a večer nemusíte starať o stravovanie a obed je flexibilný, čo sa týka plánovania prestávky. V ponuke nechýbajú samozrejme wellness oázy, športové a rodinné hotely. Zatiaľ čo wellness a športové hotely sa zameriavajú predovšetkým na telesné posilňovanie a regeneráciu, rodinné hotely vsádzajú na opatrovanie detí, spoluprácu s lyžiarskymi školami a večerný animačný program. Je ale jedno, ktorý typ ubytovania si zvolíte, všetky ski in a ski out ubytovania majú jedno spoločné: zábava na lyžiach leží priamo predo dvermi.U milovníkov zimných športov sú obľúbené ale taktiež apartmány a chalety. Práve vo Francúzsku sa nachádzajú rezorty zimných športov väčšinou v nadmorskej výške viac ako 1 000 m priamo v lyžiarskom stredisku. Níska cena a súkromie vo vlastnom apartmáne robí z francúzskych lyžiarskych stredísk obľúbenú cieľovú destináciu zimných športov práve pre rodiny s deťmi a malé skupiny.

Na čo je dôležité dbať pri dovolenke na zjazdovke?

Okrem Francúzska, kde boli rekreačné strediska spoločne s možnosťami nákupu a nočného života vystavané priamo na kopci, prebieha život medzi zjazdovku spravidla v údolí. U niektorých lyžiarskych hotelov sa preto môže stať, že je potrebné ísť dlhšiu dobu autom, aby ste sa dostali k väčšiemu supermarketu k bazénu a pod. VC niektorých hoteloch na kopci je už samotný príjazd možný iba lanovkou alebo snežným skútrom. Zimná dovolenka v takom hoteli vysoko nad mrakmi je naozaj výnimočným zážitkom a odporúčame ju naozaj každému. Avšak, pokiaľ hľadáte v rámci zimnej dovolenky viac než len lyžovanie, mali by ste sa vopred informovať o polohe Vášho ubytovania.

Bezpečná objednávka so SnowTrex výhodami