Hotely na zjazdovke - na skok od lyžiarskeho strediska!

Lyžiarske hotely blízko zjazdovky - nasadiť si lyže hneď ráno pri dverách a vyraziť priamo k vleku - čo môže byť krajšie? Zimná dovolenka priamo na zjazdovke šetrí nie len čas, ale taktiež zdĺhavú cestu autom alebo skibusom. Ten, kto si vyberie ubytovanie priamo na zjazdovke, dostane zimnú dovolenku s pridanou hodnotou a vychutná si zimné športy v celej svojej kráse. Blízkosť lyžiarskeho strediska vám zaručí slobodu a možnosť vrátiť sa rýchlo na lyže po úspešnom lyžiarskom dni alebo odbehnúť si kedykoľvek počas dňa do ubytovania. Prezrite si našu ponuku a objednajte si vašu budúcu zimnú dovolenku priamo na zjazdovke!

Prečo zimná dovolenka na zjazdovke?

Lyžiarske ubytovanie priamo na svahu patrí k veľmi vyhľadávaným. Hoteli, penzióny a chalety blísko zjazdovky ponúkajú v rámci zimnej dovolenky ohromnú pridanú hodnotu, ktorú ocení mnoho lyžiarov. Dôvod je jednoduchý: kto býva priamo na zjazdovke, ušetrí veľa času. Určite to poznáte. Ranná jazda plným skibusom. Čím neskôr nastúpite, tým máte menšiu šancu nájsť miesto na sedenie. Práve s deťmi to môže byť veľmi náročné. Kto sa tomu chce vyhnúť, použije auto. Ale aj tak to nie je žiadna záruka kľudu. S ohľadom na dennú dobu je potrebné riešiť miesto na parkovania. Pre väčšinu je zimná dovolenka vrcholom zimy - prečo si to nespraviť, čo najpohodlnejšie? S ubytovaním priamo na zjazdovke sa vyrieši plno potencionálnych stresových situácii. Žiadne tlačenice v skibuse, žiadne hľadanie parkovacieho miesta, nástup a výstup presne tam, kde práve chcete. Pokiaľ leží zjazdovka priamo predo dvermi, má človek na lyžiach všetko vo vlastných rukách: či už budete prví pri vleku alebo si vychutnáte rannú kávu spolu s ranným slniečkom pri pozorovaní prvých lyžiarov, všetko závisí od vás. Faktor času hrá s rastúcou blízkosťou strediska stále menšiu rolu a to je to, čo robí z lyžiarskej dovolenky tu pravú dovolenku!

Správna ponuka na na zjazdovke pre každého

To geniálne na ubytovaní priamo v lyžiarskom stredisku je, že si tu nájde každý to pravé pre seba a to, či už ten, kto chce využiť skipas do poslednej minúty alebo ten, ktorí ocení medzi lyžovaním malú pauzu v ubytovaní. Či už single, pár, alebo rodina - široká ponuka ubytovaní splní každé prianie. Lyžiarsky hotel priamo na zjazdovke ponúka väčšinou milovníkom zimných športov absolútne bezstarostný balíček. Kto si vyberie dovolenku tu, strávi ju na lyžiach. Väčšinou je k izbám ponúkaná polpenzia. Takže sa ráno a večer nemusíte starať o stravovanie a obed je flexibilný, čo sa týka plánovania prestávky. V ponuke nechýbajú samozrejme wellness oázy, športové a rodinné hotely. Zatiaľ čo wellness a športové hotely sa zameriavajú predovšetkým na telesné posilňovanie a regeneráciu, rodinné hotely vsádzajú na opatrovanie detí, spoluprácu s lyžiarskymi školami a večerný animačný program. Je ale jedno, ktorý typ ubytovania si zvolíte, všetky ski in a ski out ubytovania majú jedno spoločné: zábava na lyžiach leží priamo predo dvermi.U milovníkov zimných športov sú obľúbené ale taktiež apartmány a chalety. Práve vo Francúzsku sa nachádzajú rezorty zimných športov väčšinou v nadmorskej výške viac ako 1 000 m priamo v lyžiarskom stredisku. Níska cena a súkromie vo vlastnom apartmáne robí z francúzskych lyžiarskych stredísk obľúbenú cieľovú destináciu zimných športov práve pre rodiny s deťmi a malé skupiny.

Na čo je dôležité dbať pri dovolenke na zjazdovke?

Okrem Francúzska, kde boli rekreačné strediska spoločne s možnosťami nákupu a nočného života vystavané priamo na kopci, prebieha život medzi zjazdovku spravidla v údolí. U niektorých lyžiarskych hotelov sa preto môže stať, že je potrebné ísť dlhšiu dobu autom, aby ste sa dostali k väčšiemu supermarketu k bazénu a pod. VC niektorých hoteloch na kopci je už samotný príjazd možný iba lanovkou alebo snežným skútrom. Zimná dovolenka v takom hoteli vysoko nad mrakmi je naozaj výnimočným zážitkom a odporúčame ju naozaj každému. Avšak, pokiaľ hľadáte v rámci zimnej dovolenky viac než len lyžovanie, mali by ste sa vopred informovať o polohe Vášho ubytovania.

Bezpečná objednávka so SnowTrex výhodami

Loading...
StickyNewsletter