Boutique Hotel Tri Studničky
NOVÉ!
Doposiaľ nebolo odoslané žiadne hodnotenie.
| Najvyšší bod: | 2 024 m |
| Najnižší bod: | 943 m |
| Výška dediny: | 577 m |
| Vlekov celkom: | 32 |
| Kabínkové lanovky: | 5 |
| Sedačkové lanovky: | 8 |
| Kotvové vleky: | 19 |
| Zjazdoviek celkom: | 44 km |
|
Zjazdovky:
|
19 km |
|
Zjazdovky:
|
18 km |
|
Zjazdovky:
|
7 km |
| Lyžiarske trasy: | 4 km |
Boutique Hotel Tri Studničky ****
Prehľad
Poloha a vybavenie
Komfortný štvorhviezdičkový Boutique-Hotel Tri Studničky leží priamo pri vstupe do Demänovskej doliny v Nízkych Tatrách. Centrum mesta Liptovský Mikuláš, ako aj vstup do lyžiarskeho strediska Jasná je vo vzdialenosti cca 6 km. Moderný, vo vidieckom štýle udržiavaný dom, ležiaci v srdci prírody, pozýva k odpočinku a relaxácii.K vybaveniu svojského hotela patrí recepcia, Wi-Fi, výťah a internetový kútik, reštaurácia, bar, kútik na hranie, lyžiareň, ako aj bezplatné parkovacie miesta (podľa dostupnosti).
V hotelovom wellness zariadení (3 hod. denne - v cene) s fínskou saunou, parným kúpeľom, posilňovňou a relaxačnou miestnosťou, ako aj masážami (za poplatok) môžete nazbierať nové sily a nechať sa očariť jedinečnou prírodou (otváracia doba podľa vývesky na mieste).
Izby
S láskou zariadené izby disponujú kúpeľňou s WC, TV, telefónom, fénom na vlasy, ako aj trezorom a minibarom (za poplatok).Stravovanie
V cene zájazdu zahrnuté stravovanie zahŕňa raňajky formou švédskych stolov. V čase od 28.12.19 - 05.01.20 je k tomu zahrnutá aj večera. Okrem toho zahŕňa 24.12. a 31.12. vianočnú a silvestrovskú večeru.Typy izieb
Poplatky na mieste pobytu
- pobytová taxa: cca 1,- € na osobu a noc
Na želanie v mieste pobytu
- masáže
Pre všetky náklady, ktoré je potrebné uhradiť na mieste, platia ceny uvedené k 1. 6. 2025.
Domáce zvieratá
- domáce zvieratá vítané (25 € na deň, iba psy max. 10 kg, bez krmiva)
- Ďalšie informácie o tom, ako to urobiť, nájdete tu.
Dôležité pokyny
- Pri objednávke viaclôžkových izieb alebo izieb s prístelkami nevzniká pri nedostatočnom obsadení nárok na dodatočné postele.
Doprava/mapa
- Železnica: Liptovský Mikuláš (cca 20 km), Brezno (cca 75 m)
- Letecká doprava: Poprad (cca 75 km), Krakov (185 km), Bratislava (cca 290 km)




