Hotel Grand Wellness Jasná
NOVÉ!
Doposiaľ nebolo odoslané žiadne hodnotenie.
| Najvyšší bod: | 2 024 m |
| Najnižší bod: | 943 m |
| Výška dediny: | 577 m |
| Vlekov celkom: | 32 |
| Kabínkové lanovky: | 5 |
| Sedačkové lanovky: | 8 |
| Kotvové vleky: | 19 |
| Zjazdoviek celkom: | 44 km |
|
Zjazdovky:
|
19 km |
|
Zjazdovky:
|
18 km |
|
Zjazdovky:
|
7 km |
| Lyžiarske trasy: | 4 km |
Počasie & Výška snehu Jasná (Nízke Tatry)
| Výška snehu v údolí: n/a | Otvorené vleky: 0 / 20 |
| Výška snehu na kopci: n/a | Otvorené zjazdovky (v km): 0 / 52,1 |
| Posledné sneženie: n/a | Sánkárska dráha otvorená: n/a |
| Kvalita snehu: n/a | Snowpark otvorený: nie |
| Zimné turistické chodníky: n/a | Zjazd do údolia možný: nie |
Snehové spravodajstvo
Predpoveď počasia
|
dnes
22.05.26 |
zajtra
23.05.26 |
ne
24.05.26 |
po
25.05.26 |
ut
26.05.26 |
|
|---|---|---|---|---|---|
| Predpoveď počasia na 5 dní | |||||
| Teplota (min./max.) | 2 / 8 °C | 3 / 10 °C | 5 / 12 °C | 6 / 12 °C | 6 / 13 °C |
| Počet slnečných hodín | 12 h | 11 h | 13 h | 14 h | 16 h |
| Nový sneh | 0 cm | 0 cm | 0 cm | 0 cm | 0 cm |
| Hranica sneženia | 3 000 m | 3 200 m | 3 300 m | 3 600 m | 3 400 m |
|
ráno |
napoludnie |
večer |
v noci |
|
|---|---|---|---|---|
| Teplota | 3 °C | 7 °C | 5 °C | 4 °C |
| Rýchlosť vetra | 40 km/h | 30 km/h | 35 km/h | 35 km/h |
| Nový sneh | 0 cm | 0 cm | 0 cm | 0 cm |
| Hranica sneženia | 2 800 m | 2 900 m | 3 300 m | 3 100 m |
|
ráno |
napoludnie |
večer |
v noci |
|
|---|---|---|---|---|
| Teplota | 5 °C | 8 °C | 6 °C | 5 °C |
| Rýchlosť vetra | 30 km/h | 25 km/h | 30 km/h | 30 km/h |
| Nový sneh | 0 cm | 0 cm | 0 cm | 0 cm |
| Hranica sneženia | 3 000 m | 3 000 m | 3 400 m | 3 200 m |
|
ráno |
napoludnie |
večer |
v noci |
|
|---|---|---|---|---|
| Teplota | 6 °C | 10 °C | 8 °C | 7 °C |
| Rýchlosť vetra | 30 km/h | 25 km/h | 35 km/h | 35 km/h |
| Nový sneh | 0 cm | 0 cm | 0 cm | 0 cm |
| Hranica sneženia | 3 300 m | 3 200 m | 3 100 m | 3 300 m |
|
ráno |
napoludnie |
večer |
v noci |
|
|---|---|---|---|---|
| Teplota | 7 °C | 10 °C | 9 °C | 8 °C |
| Rýchlosť vetra | 35 km/h | 25 km/h | 35 km/h | 35 km/h |
| Nový sneh | 0 cm | 0 cm | 0 cm | 0 cm |
| Hranica sneženia | 3 400 m | 3 600 m | 3 700 m | 3 700 m |
|
ráno |
napoludnie |
večer |
v noci |
|
|---|---|---|---|---|
| Teplota | 8 °C | 11 °C | 8 °C | 6 °C |
| Rýchlosť vetra | 35 km/h | 30 km/h | 40 km/h | 45 km/h |
| Nový sneh | 0 cm | 0 cm | 0 cm | 0 cm |
| Hranica sneženia | 3 500 m | 3 600 m | 3 700 m | 3 400 m |
|
dnes
22.05.26 |
zajtra
23.05.26 |
ne
24.05.26 |
po
25.05.26 |
ut
26.05.26 |
|
|---|---|---|---|---|---|
| Predpoveď počasia na 5 dní | |||||
| Teplota (min./max.) | 8 / 20 °C | 9 / 21 °C | 10 / 23 °C | 14 / 23 °C | 13 / 24 °C |
| Počet slnečných hodín | 11 h | 11 h | 12 h | 13 h | 16 h |
| Nový sneh | 0 cm | 0 cm | 0 cm | 0 cm | 0 cm |
| Hranica sneženia | 3 000 m | 3 200 m | 3 300 m | 3 600 m | 3 400 m |
|
ráno |
napoludnie |
večer |
v noci |
|
|---|---|---|---|---|
| Teplota | 14 °C | 20 °C | 15 °C | 10 °C |
| Rýchlosť vetra | 5 km/h | 15 km/h | 10 km/h | 5 km/h |
| Nový sneh | 0 cm | 0 cm | 0 cm | 0 cm |
| Hranica sneženia | 2 800 m | 2 800 m | 3 300 m | 3 100 m |
|
ráno |
napoludnie |
večer |
v noci |
|
|---|---|---|---|---|
| Teplota | 14 °C | 21 °C | 15 °C | 11 °C |
| Rýchlosť vetra | 0 km/h | 10 km/h | 5 km/h | 0 km/h |
| Nový sneh | 0 cm | 0 cm | 0 cm | 0 cm |
| Hranica sneženia | 3 000 m | 3 100 m | 3 400 m | 3 200 m |
|
ráno |
napoludnie |
večer |
v noci |
|
|---|---|---|---|---|
| Teplota | 16 °C | 23 °C | 18 °C | 15 °C |
| Rýchlosť vetra | 5 km/h | 10 km/h | 5 km/h | 5 km/h |
| Nový sneh | 0 cm | 0 cm | 0 cm | 0 cm |
| Hranica sneženia | 3 300 m | 3 200 m | 3 100 m | 3 300 m |
|
ráno |
napoludnie |
večer |
v noci |
|
|---|---|---|---|---|
| Teplota | 18 °C | 23 °C | 17 °C | 14 °C |
| Rýchlosť vetra | 10 km/h | 10 km/h | 5 km/h | 5 km/h |
| Nový sneh | 0 cm | 0 cm | 0 cm | 0 cm |
| Hranica sneženia | 3 400 m | 3 600 m | 3 700 m | 3 700 m |
|
ráno |
napoludnie |
večer |
v noci |
|
|---|---|---|---|---|
| Teplota | 19 °C | 24 °C | 19 °C | 15 °C |
| Rýchlosť vetra | 5 km/h | 15 km/h | 10 km/h | 10 km/h |
| Nový sneh | 0 cm | 0 cm | 0 cm | 0 cm |
| Hranica sneženia | 3 500 m | 3 600 m | 3 700 m | 3 400 m |
Klíma
- Slnečné hodiny (Ø)
- Zrážky (cm)
- Dni kedy snežilo
| 2025 | 2026 | ||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| máj | jún | júl | aug | sep | okt | nov | dec | jan | feb | marec | apríl |
| 6 h | 11 h | 9 h | 9 h | 6 h | 4 h | 4 h | 5 h | 4 h | 2 h | 6 h | 8 h |
| 32 | 0 | 0 | 0 | 3 | 42 | 106 | 16 | 65 | 59 | 45 | 4 |
| 7 | 0 | 0 | 0 | 0 | 8 | 10 | 3 | 13 | 12 | 9 | 1 |
Zdroj predpovede počasia: © GeoSphere Austria
Zdroj snehového spravodajstva: Skiresort




