Catrina Hotel
NOVÉ!
Doposiaľ nebolo odoslané žiadne hodnotenie.
| Najvyšší bod: | 2 833 m |
| Najnižší bod: | 1 227 m |
| Výška dediny: | 1 130 m |
| Vlekov celkom: | 12 |
| Kabínkové lanovky: | 2 |
| Sedačkové lanovky: | 3 |
| Kotvové vleky: | 6 |
| Kúzelné koberce: | 1 |
| Zjazdoviek celkom: | 60 km |
|
Zjazdovky:
|
20 km |
|
Zjazdovky:
|
30 km |
|
Zjazdovky:
|
10 km |
Počasie & Výška snehu Disentis
| Výška snehu v údolí: n/a | Otvorené vleky: n/a |
| Výška snehu na kopci: n/a | Otvorené zjazdovky (v km): n/a |
| Posledné sneženie: n/a | Sánkárska dráha otvorená: n/a |
| Kvalita snehu: n/a | Snowpark otvorený: n/a |
| Zimné turistické chodníky: n/a | Zjazd do údolia možný: n/a |
Snehové spravodajstvo
Predpoveď počasia
|
dnes
01.04.26 |
zajtra
02.04.26 |
pi
03.04.26 |
so
04.04.26 |
ne
05.04.26 |
|
|---|---|---|---|---|---|
| Predpoveď počasia na 5 dní | |||||
| Teplota (min./max.) | -15 / -9 °C | -13 / -7 °C | -10 / -5 °C | -9 / -2 °C | -5 / 2 °C |
| Počet slnečných hodín | 0 h | 10 h | 10 h | 6 h | 10 h |
| Nový sneh | 0 cm | 0 cm | 0 cm | 0 cm | 0 cm |
| Hranica sneženia | 700 m | 900 m | 1 300 m | 2 200 m | 2 700 m |
|
ráno |
napoludnie |
večer |
v noci |
|
|---|---|---|---|---|
| Teplota | -15 °C | -11 °C | -10 °C | -11 °C |
| Rýchlosť vetra | 35 km/h | 20 km/h | 20 km/h | 20 km/h |
| Nový sneh | 0 cm | 0 cm | 0 cm | 0 cm |
| Hranica sneženia | 0 m | 700 m | 700 m | 700 m |
|
ráno |
napoludnie |
večer |
v noci |
|
|---|---|---|---|---|
| Teplota | -13 °C | -7 °C | -9 °C | -10 °C |
| Rýchlosť vetra | 30 km/h | 35 km/h | 35 km/h | 25 km/h |
| Nový sneh | 0 cm | 0 cm | 0 cm | 0 cm |
| Hranica sneženia | 800 m | 1 200 m | 900 m | 900 m |
|
ráno |
napoludnie |
večer |
v noci |
|
|---|---|---|---|---|
| Teplota | -10 °C | -6 °C | -8 °C | -9 °C |
| Rýchlosť vetra | 25 km/h | 25 km/h | 25 km/h | 25 km/h |
| Nový sneh | 0 cm | 0 cm | 0 cm | 0 cm |
| Hranica sneženia | 700 m | 1 400 m | 1 300 m | 1 400 m |
|
ráno |
napoludnie |
večer |
v noci |
|
|---|---|---|---|---|
| Teplota | -6 °C | -2 °C | -3 °C | -5 °C |
| Rýchlosť vetra | 35 km/h | 25 km/h | 20 km/h | 10 km/h |
| Nový sneh | 0 cm | 0 cm | 0 cm | 0 cm |
| Hranica sneženia | 1 400 m | 2 100 m | 2 100 m | 2 500 m |
|
ráno |
napoludnie |
večer |
v noci |
|
|---|---|---|---|---|
| Teplota | -4 °C | 2 °C | -1 °C | -3 °C |
| Rýchlosť vetra | 5 km/h | 5 km/h | 5 km/h | 10 km/h |
| Nový sneh | 0 cm | 0 cm | 0 cm | 0 cm |
| Hranica sneženia | 2 600 m | 2 800 m | 2 800 m | 2 600 m |
|
dnes
01.04.26 |
zajtra
02.04.26 |
pi
03.04.26 |
so
04.04.26 |
ne
05.04.26 |
|
|---|---|---|---|---|---|
| Predpoveď počasia na 5 dní | |||||
| Teplota (min./max.) | -4 / 3 °C | -4 / 6 °C | -1 / 10 °C | 1 / 13 °C | 4 / 17 °C |
| Počet slnečných hodín | 0 h | 6 h | 8 h | 6 h | 10 h |
| Nový sneh | 0 cm | 0 cm | 0 cm | 0 cm | 0 cm |
| Hranica sneženia | 1 200 m | 1 700 m | 1 900 m | 2 300 m | 2 600 m |
|
ráno |
napoludnie |
večer |
v noci |
|
|---|---|---|---|---|
| Teplota | -4 °C | 1 °C | 1 °C | -2 °C |
| Rýchlosť vetra | 0 km/h | 10 km/h | 5 km/h | 5 km/h |
| Nový sneh | 0 cm | 0 cm | 0 cm | 0 cm |
| Hranica sneženia | 700 m | 1 600 m | 1 600 m | 1 500 m |
|
ráno |
napoludnie |
večer |
v noci |
|
|---|---|---|---|---|
| Teplota | -3 °C | 4 °C | 4 °C | 0 °C |
| Rýchlosť vetra | 0 km/h | 10 km/h | 5 km/h | 5 km/h |
| Nový sneh | 0 cm | 0 cm | 0 cm | 0 cm |
| Hranica sneženia | 600 m | 1 800 m | 1 800 m | 1 700 m |
|
ráno |
napoludnie |
večer |
v noci |
|
|---|---|---|---|---|
| Teplota | -1 °C | 7 °C | 6 °C | 2 °C |
| Rýchlosť vetra | 0 km/h | 10 km/h | 5 km/h | 0 km/h |
| Nový sneh | 0 cm | 0 cm | 0 cm | 0 cm |
| Hranica sneženia | 1 600 m | 1 900 m | 1 900 m | 1 800 m |
|
ráno |
napoludnie |
večer |
v noci |
|
|---|---|---|---|---|
| Teplota | 1 °C | 10 °C | 9 °C | 5 °C |
| Rýchlosť vetra | 0 km/h | 10 km/h | 5 km/h | 0 km/h |
| Nový sneh | 0 cm | 0 cm | 0 cm | 0 cm |
| Hranica sneženia | 1 800 m | 2 300 m | 2 400 m | 2 300 m |
|
ráno |
napoludnie |
večer |
v noci |
|
|---|---|---|---|---|
| Teplota | 4 °C | 15 °C | 12 °C | 8 °C |
| Rýchlosť vetra | 0 km/h | 10 km/h | 5 km/h | 0 km/h |
| Nový sneh | 0 cm | 0 cm | 0 cm | 0 cm |
| Hranica sneženia | 2 400 m | 2 800 m | 2 700 m | 2 500 m |
Klíma
- Slnečné hodiny (Ø)
- Zrážky (cm)
- Dni kedy snežilo
| 2025 | 2026 | ||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| apríl | máj | jún | júl | aug | sep | okt | nov | dec | jan | feb | marec |
| 7 h | 5 h | 10 h | 7 h | 8 h | 5 h | 6 h | 4 h | 5 h | 4 h | 4 h | 5 h |
| 68 | 114 | 12 | 25 | 8 | 51 | 95 | 113 | 36 | 114 | 196 | 254 |
| 10 | 16 | 1 | 4 | 3 | 9 | 11 | 14 | 4 | 14 | 18 | 10 |
Zdroj predpovede počasia: © GeoSphere Austria
Zdroj snehového spravodajstva: Skiresort




