Klosters
100 Počet hodnotení:
94 % Miera odporúčaní:
| Najvyšší bod: | 2 844 m |
| Najnižší bod: | 810 m |
| Výška dediny: | 1 180 m |
| Vlekov celkom: | 20 |
| Kabínkové lanovky: | 8 |
| Sedačkové lanovky: | 6 |
| Kotvové vleky: | 4 |
| Kúzelné koberce: | 2 |
| Zjazdoviek celkom: | 95 km |
|
Zjazdovky:
|
17 km |
|
Zjazdovky:
|
60 km |
|
Zjazdovky:
|
18 km |
| Lyžiarske trasy: | 6 km |
Počasie & Výška snehu Klosters
| Výška snehu v údolí: n/a | Otvorené vleky: n/a |
| Výška snehu na kopci: n/a | Otvorené zjazdovky (v km): n/a |
| Posledné sneženie: n/a | Sánkárska dráha otvorená: n/a |
| Kvalita snehu: n/a | Snowpark otvorený: nie |
| Zimné turistické chodníky: n/a | Zjazd do údolia možný: nie |
Snehové spravodajstvo
Predpoveď počasia
|
dnes
26.05.26 |
zajtra
27.05.26 |
št
28.05.26 |
pi
29.05.26 |
|
|---|---|---|---|---|
| Predpoveď počasia na 5 dní | ||||
| Teplota (min./max.) | 5 / 10 °C | 4 / 8 °C | 3 / 8 °C | 2 / 8 °C |
| Počet slnečných hodín | 12 h | 12 h | 13 h | 13 h |
| Nový sneh | 0 cm | 0 cm | 0 cm | 0 cm |
| Hranica sneženia | 3 600 m | 3 300 m | 3 100 m | 3 200 m |
|
ráno |
napoludnie |
večer |
v noci |
|
|---|---|---|---|---|
| Teplota | 7 °C | 10 °C | 8 °C | 6 °C |
| Rýchlosť vetra | 5 km/h | 5 km/h | 10 km/h | 10 km/h |
| Nový sneh | 0 cm | 0 cm | 0 cm | 0 cm |
| Hranica sneženia | 3 800 m | 3 600 m | 3 600 m | 3 700 m |
|
ráno |
napoludnie |
večer |
v noci |
|
|---|---|---|---|---|
| Teplota | 7 °C | 8 °C | 6 °C | 4 °C |
| Rýchlosť vetra | 15 km/h | 15 km/h | 15 km/h | 10 km/h |
| Nový sneh | 0 cm | 0 cm | 0 cm | 0 cm |
| Hranica sneženia | 3 500 m | 3 300 m | 3 400 m | 3 400 m |
|
ráno |
napoludnie |
večer |
v noci |
|
|---|---|---|---|---|
| Teplota | 5 °C | 8 °C | 6 °C | 3 °C |
| Rýchlosť vetra | 10 km/h | 15 km/h | 15 km/h | 15 km/h |
| Nový sneh | 0 cm | 0 cm | 0 cm | 0 cm |
| Hranica sneženia | 3 300 m | 3 200 m | 3 000 m | 3 300 m |
|
ráno |
napoludnie |
večer |
v noci |
|
|---|---|---|---|---|
| Teplota | 5 °C | 8 °C | 6 °C | 2 °C |
| Rýchlosť vetra | 15 km/h | 15 km/h | 20 km/h | 20 km/h |
| Nový sneh | 0 cm | 0 cm | 0 cm | 0 cm |
| Hranica sneženia | 3 300 m | 3 400 m | 3 100 m | 3 200 m |
|
dnes
26.05.26 |
zajtra
27.05.26 |
št
28.05.26 |
pi
29.05.26 |
|
|---|---|---|---|---|
| Predpoveď počasia na 5 dní | ||||
| Teplota (min./max.) | 14 / 29 °C | 15 / 28 °C | 13 / 26 °C | 12 / 27 °C |
| Počet slnečných hodín | 11 h | 11 h | 11 h | 13 h |
| Nový sneh | 0 cm | 0 cm | 0 cm | 0 cm |
| Hranica sneženia | 3 600 m | 3 400 m | 3 100 m | 3 200 m |
|
ráno |
napoludnie |
večer |
v noci |
|
|---|---|---|---|---|
| Teplota | 16 °C | 27 °C | 23 °C | 17 °C |
| Rýchlosť vetra | 5 km/h | 5 km/h | 0 km/h | 5 km/h |
| Nový sneh | 0 cm | 0 cm | 0 cm | 0 cm |
| Hranica sneženia | 3 800 m | 3 600 m | 3 600 m | 3 700 m |
|
ráno |
napoludnie |
večer |
v noci |
|
|---|---|---|---|---|
| Teplota | 17 °C | 26 °C | 22 °C | 15 °C |
| Rýchlosť vetra | 5 km/h | 5 km/h | 0 km/h | 0 km/h |
| Nový sneh | 0 cm | 0 cm | 0 cm | 0 cm |
| Hranica sneženia | 3 500 m | 3 400 m | 3 400 m | 3 400 m |
|
ráno |
napoludnie |
večer |
v noci |
|
|---|---|---|---|---|
| Teplota | 14 °C | 25 °C | 21 °C | 15 °C |
| Rýchlosť vetra | 5 km/h | 5 km/h | 0 km/h | 5 km/h |
| Nový sneh | 0 cm | 0 cm | 0 cm | 0 cm |
| Hranica sneženia | 3 300 m | 3 200 m | 3 000 m | 3 200 m |
|
ráno |
napoludnie |
večer |
v noci |
|
|---|---|---|---|---|
| Teplota | 14 °C | 25 °C | 21 °C | 15 °C |
| Rýchlosť vetra | 5 km/h | 5 km/h | 0 km/h | 5 km/h |
| Nový sneh | 0 cm | 0 cm | 0 cm | 0 cm |
| Hranica sneženia | 3 200 m | 3 400 m | 3 400 m | 3 200 m |
Klíma
- Slnečné hodiny (Ø)
- Zrážky (cm)
- Dni kedy snežilo
| 2025 | 2026 | ||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| máj | jún | júl | aug | sep | okt | nov | dec | jan | feb | marec | apríl |
| 6 h | 10 h | 7 h | 8 h | 6 h | 6 h | 5 h | 5 h | 4 h | 4 h | 5 h | 8 h |
| 137 | 1 | 33 | 26 | 49 | 74 | 111 | 21 | 83 | 170 | 174 | 27 |
| 22 | 0 | 5 | 4 | 8 | 9 | 11 | 3 | 10 | 16 | 11 | 5 |
Zdroj predpovede počasia: © GeoSphere Austria
Zdroj snehového spravodajstva: Skiresort




