Zimná dovolenka bez lepku - lyžiarske hotely pre celiatikov s bezlepkovou kuchyňou

Pšenica, raž, ovos, jačmeň - pre niekoho to znie ako prísady lákavých múčnikov, pre iného sú to potraviny, ktorým sa treba vyhýbať. Ľudia s precitlivenosťou na lepok musia dôkladne študovať zloženie jednotlivých potravín. V dnešnej dobe nič nie je nemožné, na dovolenke však vládne neistota. Z toho dôvodu je už veľa ubytovaní v dovolenkových destináciách pripravených na špeciálne potreby hostí s celiakiou.

Ak sa stretávate s podobným problémom, ste u nás ak ide o výber vhodného ubytovania, na správnej adrese! Zostavili sme pre vás prehľad našich hotelov, ktoré sa vaším požiadavkám prispôsobia.

Zimná dovolenka bez lepku - lyžiarske hotely pre celiatikov s bezlepkovou kuchyňou
Zimná dovolenka bez lepku - lyžiarske hotely pre celiatikov s bezlepkovou kuchyňou

Hotely s bezlepkovou kuchyňou

Či už Rakúsko, Nemecko, Francúzsko alebo Taliansko - v našej ponuke nájdete ubytovania, ktoré ponúkajú bezlepkovú kuchyňu. Tak môžete stráviť dovolenku spoločne s ostatnými dovolenkármi a užívať si bezstarostnú zábavu na lyžiach vďaka tomu, že môžete vypustiť z hlavy obavy o vaše zdravie týkajúce sa stravy vo vybranom lyžiarskom stredisku. Neobmedzujte sa aj vo veciach zimnej dovolenky a užívajte si vo vašej destinácii "bezlepkovú" lyžiarsku dovolenku. Vy si to zaslúžite!

Načo je potrebné dbať pri výbere dovolenky s neznášanlivosťou lepku?

Keď si chcete objednať na našich stránkach ubytovanie, ktoré ponúka bezlepkovú stravu, musíte byť viac obozretný. Naša funkcia filtrov ponúka aj filter "strava bez lepku". Kliknite na tento filter a následne sa Vám zobrazia iba tie ubytovania, ktoré ponúkajú bezlepkovú kuchyňu. Potom máte už len jednu starosť a to vybrať si tú krajinu, v ktorej chcete stráviť Vašu dovolenku v jednom z našich krásnych ubytovaní, ktoré sa Vám najviac pozdáva. Keď ste si už objednali, môžete sa tešiť na príjemnú "bezlepkovú" lyžiarsku dovolenku, počas ktorej sa nebudete musieť venovať zloženiu jedla na tanieri!