Všetko pre tých najmenších - ubytovania s opatrovaním detí

Cestujete s celou rodinou a želáte si, aby si zimnú dovolenku užili vaše deti aj mimo lyžiarskeho kurzu? Ponúkame veľa hotelov a apartmánov, ktoré majú vo svojej ponuke dobre vybavené herne pre deti s akčnými hrami ako stolný futbal, stolný tenis alebo video konzolami až po detský animačný program, indoor detský raj s kinom a snehovou tribúnou. V ponuke máme taktiež veľa hotelov a apartmánov, ktoré ponúkajú opatrovanie detí a špeciálny zábavný program, ktorí je prispôsobený už pre tých najmenších hostí.

Všetko pre tých najmenších - ubytovania s opatrovaním detí
Všetko pre tých najmenších - ubytovania s opatrovaním detí

Kde sa nachádzajú hotely s možnosťou opatrovania detí?

Ubytovania s opatrovaním detí sa nachádzajú v zimných destináciách čoraz častejšie. Najmä v Rakúsku je ponuka veľmi veľká. Aj Taliansko, Nemecko, Švajčiarsko, Poľsko a Česká republika ponúkajú opatrovanie detí počas lyžiarskej dovolenky. Prostredníctvom našich filtrov, môžete pod kategóriou "vybavenie ubytovania", zvoliť tie ubytovania, ktoré ponúkajú opatrovanie detí. Tak Vám budú zobrazené iba vhodné ubytovania.

Výhody hotelov s opatrovaním detí

Z lyžiarskej dovolenky s možnosťou opatrovania detí profituje celá rodina! Kým vy budete relaxovať a vychutnávať si dovolenku na lyžiach a výnimočne si doprajete trochu času pre seba, vaše deti spolu s ďalšími deťmi rovnakého veku zažijú svoje zimné dobrodružstvo. O menšie deti bude postarané buď v baby alebo mini klube, staršie sa nachádzajú v detskom alebo teenie klube. Tak je postarané o deti podľa veku v početných ubytovania a vy si nemusíte robiť žiadne starosti, že by vaše dieťa daný program nezvládalo príp. že by sa nudilo. Okrem dobrodružných programov v prírode existuje aj veľa ubytovaní kde sú deti zamestnané indoorovými aktivitami napr. pri nepriaznivom počasí, ako je remeselná miestnosť, detská diskotéka alebo detské kino, aby sa deti cítili úplne pohodlne! Keďže u toľkých akcií deti vyhladnú, na mnohých miestach je tiež možnosť, aby sa deti najedli s rovesníkmi. Takže mama a otec majú čas na jedlo vo dvojici. Ďalšou výhodou je často ponúkaná doprava z/do lyžiarskych škôl. Na vyžiadanie môžu niektoré miesta zorganizovať aj opatrovateľky, ak máte plány aj na večer.

Načo treba myslieť pri výbere hotela s možnosťou opatrovania detí?

Aby ste na mieste nezažili nepríjemné prekvapenie, mali by ste sa pred lyžiarskou dovolenkou s rodinnou dobre informovať o možnosti opatrovania detí v hoteloch. Najdôležitejšie je, aby sa tam nachádzal kvalifikovaný špecializovaný personál, ktorý absolvoval kurz prvej pomoci. Ak je to takto uvedené, nemal by chýbať ani pestrý program pre deti s jedlami prispôsobenými pre deti aby sa vaše ratolesti nenudili a chceli čas tráviť v tejto skupinke. Pretože ak sú deti šťastné, tak sú šťastní aj rodičia a lyžovačka bude nezabudnuteľným zážitkom pre celú rodinu!