Club Hotel Costa Verde
50 Počet hodnotení:
91 % Miera odporúčaní:
| Najvyšší bod: | 2 125 m |
| Najnižší bod: | 1 040 m |
| Výška dediny: | 1 400 m |
| Vlekov celkom: | 15 |
| Kabínkové lanovky: | 4 |
| Sedačkové lanovky: | 11 |
| Kotvové vleky: | 0 |
| Zjazdoviek celkom: | 37 km |
|
Zjazdovky:
|
9 km |
|
Zjazdovky:
|
27 km |
|
Zjazdovky:
|
1 km |
| Lyžiarske trasy: | 2 km |
Club Hotel Costa Verde ***
Prehľad
Poloha
Tradičný trojhviezdičkový hotel Costa Verde leží iba cca 500 m od strediska a miestneho centra. Zastávka skibusu je vo vzdialenosti cca 50 m.Zariadenie
Hotel disponuje recepciou s trezorom, Wi-Fi, TV miestnosťou, barom, reštauráciou, detskou izbou na hranie, ako aj lyžiarňou. Bezplatné parkovacie miesta sú, podľa dostupnosti, pri hoteli. Posilňovňu môžete využívať taktiež bezplatne.Navyše je v cene zahrnutá kartička pre hostí Andalo Card, s ktorou získate rôzne zľavy do niektorých parkov, múzeí, wellness zariadení, lyžiarskych škôl, požičovní lyží a iných (viď informácie na mieste, zmeny a obmedzenia vyhradené).
Stravovanie
V cene zahrnutá polpenzia pozostáva z talianskych raňajok formou švédskych stolov a večerného menu o troch chodoch. Taktiež je v cene zahrnutá špeciálna vianočná večera (24.12.) a silvestrovské menu.Typy izieb
Poplatky na mieste pobytu
- pobytová taxa: cca 2,- € na osobu a noc
- čipová karta: 5 €
Pre všetky náklady, ktoré je potrebné uhradiť na mieste, platia ceny uvedené k 1. 6. 2025.
Domáce zvieratá
- domáce zvieratá sú na vyžiadanie (5 € na deň, bez krmiva)
- Ďalšie informácie o tom, ako to urobiť, nájdete tu.
Dôležité pokyny
- Na jeden zakúpený skipas pre dospelú osobu obdrží spolucestujúce dieťa do 7 let vrátane na mieste voľnú kartu na využívanie vlekov (doklad totožnosti nutný). Pri väčšom počte spolucestujúcich detí, než je počet dospelých osôb, musí byť zakúpený detský skipas na mieste. Ďalšie informácie obdržíte na pokladni pri vleku.
- Pri objednávke viaclôžkových izieb alebo izieb s prístelkami nevzniká pri nedostatočnom obsadení nárok na dodatočné postele.
Doprava/mapa
- vlakom: Mezzocorona (cca 22 km), Trento (cca 37 km)
- letecky: Verona (cca 131 km), Innsbruck (cca 182 km), Bergamo (cca 215 km)




