Cima Piazzi
5 Počet hodnotení:
100 % Miera odporúčaní:
| Najvyšší bod: | 3 017 m |
| Najnižší bod: | 1 200 m |
| Výška dediny: | 1 225 m |
| Vlekov celkom: | 9 |
| Kabínkové lanovky: | 2 |
| Sedačkové lanovky: | 4 |
| Kotvové vleky: | 3 |
| Zjazdoviek celkom: | 50 km |
|
Zjazdovky:
|
16 km |
|
Zjazdovky:
|
22 km |
|
Zjazdovky:
|
12 km |
Cima Piazzi ***
Prehľad
Poloha
Komfortne zariadený 3-hviezdičkový hotel Cima Piazzi sa nachádza v centre mesta Valdidentro. K lyžiarskemu vleku "Cima Piazzi" sa dostanete po cca 100 m. Lyžiarske stredisko Bormio je vzdialené cca 8 km skibusom, ktorý má zastávku cca 500 m od hotela.Zariadenie
K celkovému vybaveniu ubytovania patrí recepcia, Wi-Fi, výťah, spoločenská miestnosť, bar, reštaurácia a lyžiareň s ohrievačom lyžiarskych topánok. Bezplatné parkovacie miesta sú k dispozícii podľa dostupnosti.Stravovanie
V cene zájazdu sú bohaté raňajky formou švédskych stolov a večerné 3-chodové menu.Typy izieb
Poplatky na mieste pobytu
- pobytová taxa: cca 1,30 € na osobu a noc
- čipová karta: 5 €
Na želanie v mieste pobytu
- detská postieľka (na vyžiadanie): 10 € na noc
Pre všetky náklady, ktoré je potrebné uhradiť na mieste, platia ceny uvedené k 1. 6. 2025.
Domáce zvieratá
- psy a mačky na vyžiadanie (5 € na noc, bez krmiva)
- Ďalšie informácie o tom, ako to urobiť, nájdete tu.
Dôležité pokyny
- Upozorňujeme, že v období od 25. 1. 2026 do 22. 2. 2026 nie je možné zaručiť úplné otvorenie vlekov a zjazdoviek v lyžiarskom stredisku Bormio z dôvodu konania Olympijských hier Milano-Cortina 2026.
- Pri objednávke viaclôžkových izieb alebo izieb s prístelkami nevzniká pri nedostatočnom obsadení nárok na dodatočné postele.
Doprava/mapa
- vlakom: Tirano (cca 40 km)
- letecky: Bergamo (cca 165 km), Innsbruck (cca 195 km), Verona (cca 235 km)




