Hodnotenie zákazníkov

Fai della Paganella

20 Počet hodnotení:

100 % Miera odporúčaní:

Stredisko 8,7
Lyžiarska oblasť 9,2
Plán zjazdoviek
Informácie o lyžiarskom stredisku
Paganella
Najvyšší bod: 2 125 m
Najnižší bod: 1 030 m
Výška dediny: 958 m
Vlekov celkom: 18
Kotvové vleky: 4
Sedačkové lanovky: 12
Kabínkové lanovky: 2
Zjazdoviek celkom: 34 km
Zjazdovky:
10 km
Zjazdovky:
23 km
Zjazdovky:
1 km
Lyžiarske trasy: 1 km

Lyžovačka Fai della Paganella - talianska pohoda a Dolce Vita!

Fai della Paganella

Už v uplynulých storočiach bolo miesto Fai della Paganella veľmi obľúbenou časťou pohoria Paganella a už na začiatku 19. storočia sem prišli prví priekopníci na lyžiach, aby preskúmali jeho svahy. Dnes táto lyžiarska oblasť disponujúca modernými prepravnými zariadeniami ako aj snehovými delami vyhovie tým najvyšším nárokom.

Okrem toho sa táto oblasť pýši najkrajšou prírodou Terentina, pohľad na ktorú si môžete vychutnať počas túr alebo počas jazdy na motorových saniach. Poloha na slnkom zaliatej výšine, pohoda a svojrázny šarm strediska Fai della Paganella Vás nepochybne očaria.

Paganella

Pohorie Paganella sa týči nad údolím Adiža v nadmorskej výške od 1 030 – 2 125 m. Z 2 125 metrov vysokého štítu sa naskytuje dych vyrážajúci 360 stupňový pohľad od jazera Lago di Garda na juhu až po zasnežené Dolomity na severe. S dohromady okolo 32 km zjazdoviek, pričom väčšina z nich je stredne obtiažna, je pohorie Paganella obľúbené predovšetkým medzi rodinami s deťmi. Naproti mnohým rakúskym lyžiarskym oblastiam si turisti na Paganelle cenia v prvom rade taliansku pohodu a príjemné horské chatky, ktoré lákajú na šálku dobrého cappuccina v rámci après ski. Z Paganelly sa jednoducho dostanete do Trientu, starého biskupského mesta a zároveň hlavného mesta Trentina. Tu môžete obdivovať romantickú katedrálu a zámok Castello del Buonconsiglio, v ktorom sa nachádza niekoľko múzeí, alebo si prejsť tamojšie butiky a obchody.

Doprava Fai della Paganella

  • Železnica: Mezzocorona (cca 15 km), Trident (cca 30 km)
  • Letecká doprava: Verona (cca 125 km), Benátky (cca 250 km), Innsbruck (cca 175 km)

Ubytovanie Fai della Paganella

Hľadať…

: Lyžovačka Fai della Paganella

Momentálne nie sú k dispozícii žiadne ponuky.

Bezpečná objednávka so SnowTrex výhodami

Loading...
StickyNewsletter