Karneid
NOVÉ!
Doposiaľ nebolo odoslané žiadne hodnotenie.
| Najvyšší bod: | 2 388 m |
| Najnižší bod: | 1 540 m |
| Výška dediny: | 800 m |
| Vlekov celkom: | 18 |
| Kabínkové lanovky: | 4 |
| Sedačkové lanovky: | 12 |
| Kotvové vleky: | 2 |
| Zjazdoviek celkom: | 49 km |
|
Zjazdovky:
|
9 km |
|
Zjazdovky:
|
33 km |
|
Zjazdovky:
|
7 km |
Počasie & Výška snehu Karneid
| Výška snehu v údolí: n/a | Otvorené vleky: 0 / 18 |
| Výška snehu na kopci: n/a | Otvorené zjazdovky (v km): 0 / 49 |
| Posledné sneženie: n/a | Sánkárska dráha otvorená: n/a |
| Kvalita snehu: n/a | Snowpark otvorený: nie |
| Zimné turistické chodníky: n/a | Zjazd do údolia možný: nie |
Snehové spravodajstvo
Predpoveď počasia
|
dnes
30.05.26 |
zajtra
31.05.26 |
po
01.06.26 |
ut
02.06.26 |
|
|---|---|---|---|---|
| Predpoveď počasia na 5 dní | ||||
| Teplota (min./max.) | 6 / 13 °C | 7 / 13 °C | 6 / 12 °C | 5 / 9 °C |
| Počet slnečných hodín | 9 h | 10 h | 12 h | 4 h |
| Nový sneh | 0 cm | 0 cm | 0 cm | 0 cm |
| Hranica sneženia | 3 100 m | 3 200 m | 3 200 m | 3 100 m |
|
ráno |
napoludnie |
večer |
v noci |
|
|---|---|---|---|---|
| Teplota | 9 °C | 13 °C | 10 °C | 7 °C |
| Rýchlosť vetra | 15 km/h | 5 km/h | 10 km/h | 15 km/h |
| Nový sneh | 0 cm | 0 cm | 0 cm | 0 cm |
| Hranica sneženia | 3 400 m | 3 500 m | 3 100 m | 3 100 m |
|
ráno |
napoludnie |
večer |
v noci |
|
|---|---|---|---|---|
| Teplota | 9 °C | 12 °C | 9 °C | 7 °C |
| Rýchlosť vetra | 10 km/h | 10 km/h | 10 km/h | 10 km/h |
| Nový sneh | 0 cm | 0 cm | 0 cm | 0 cm |
| Hranica sneženia | 3 300 m | 3 100 m | 3 200 m | 3 200 m |
|
ráno |
napoludnie |
večer |
v noci |
|
|---|---|---|---|---|
| Teplota | 8 °C | 11 °C | 9 °C | 6 °C |
| Rýchlosť vetra | 15 km/h | 15 km/h | 5 km/h | 10 km/h |
| Nový sneh | 0 cm | 0 cm | 0 cm | 0 cm |
| Hranica sneženia | 3 200 m | 3 100 m | 3 200 m | 3 200 m |
|
ráno |
napoludnie |
večer |
v noci |
|
|---|---|---|---|---|
| Teplota | 7 °C | 8 °C | 6 °C | 5 °C |
| Rýchlosť vetra | 15 km/h | 20 km/h | 15 km/h | 10 km/h |
| Nový sneh | 0 cm | 0 cm | 0 cm | 0 cm |
| Hranica sneženia | 3 200 m | 3 300 m | 3 200 m | 3 100 m |
|
dnes
30.05.26 |
zajtra
31.05.26 |
po
01.06.26 |
ut
02.06.26 |
|
|---|---|---|---|---|
| Predpoveď počasia na 5 dní | ||||
| Teplota (min./max.) | 15 / 33 °C | 17 / 32 °C | 17 / 31 °C | 17 / 27 °C |
| Počet slnečných hodín | 9 h | 12 h | 11 h | 4 h |
| Nový sneh | 0 cm | 0 cm | 0 cm | 0 cm |
| Hranica sneženia | 3 100 m | 3 200 m | 3 200 m | 3 100 m |
|
ráno |
napoludnie |
večer |
v noci |
|
|---|---|---|---|---|
| Teplota | 17 °C | 31 °C | 28 °C | 19 °C |
| Rýchlosť vetra | 0 km/h | 10 km/h | 15 km/h | 5 km/h |
| Nový sneh | 0 cm | 0 cm | 0 cm | 0 cm |
| Hranica sneženia | 3 500 m | 3 500 m | 3 100 m | 3 100 m |
|
ráno |
napoludnie |
večer |
v noci |
|
|---|---|---|---|---|
| Teplota | 18 °C | 30 °C | 27 °C | 19 °C |
| Rýchlosť vetra | 0 km/h | 10 km/h | 10 km/h | 5 km/h |
| Nový sneh | 0 cm | 0 cm | 0 cm | 0 cm |
| Hranica sneženia | 3 300 m | 3 100 m | 3 300 m | 3 100 m |
|
ráno |
napoludnie |
večer |
v noci |
|
|---|---|---|---|---|
| Teplota | 19 °C | 29 °C | 26 °C | 19 °C |
| Rýchlosť vetra | 5 km/h | 10 km/h | 10 km/h | 5 km/h |
| Nový sneh | 0 cm | 0 cm | 0 cm | 0 cm |
| Hranica sneženia | 3 100 m | 3 100 m | 3 100 m | 3 200 m |
|
ráno |
napoludnie |
večer |
v noci |
|
|---|---|---|---|---|
| Teplota | 19 °C | 25 °C | 22 °C | 18 °C |
| Rýchlosť vetra | 0 km/h | 10 km/h | 10 km/h | 5 km/h |
| Nový sneh | 0 cm | 0 cm | 0 cm | 0 cm |
| Hranica sneženia | 3 300 m | 3 200 m | 3 100 m | 3 100 m |
Klíma
- Slnečné hodiny (Ø)
- Zrážky (cm)
- Dni kedy snežilo
| 2025 | 2026 | ||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| máj | jún | júl | aug | sep | okt | nov | dec | jan | feb | marec | apríl |
| / | / | / | / | / | / | / | / | / | / | 6 h | 8 h |
| 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 62 | 50 |
| 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 7 | 7 |
Zdroj predpovede počasia: © GeoSphere Austria
Zdroj snehového spravodajstva: Skiresort




