Hotel Monteverde
36 Počet hodnotení:
83 % Miera odporúčaní:
| Najvyšší bod: | 1 600 m |
| Najnižší bod: | 1 174 m |
| Výška dediny: | 1 100 m |
| Vlekov celkom: | 8 |
| Kabínkové lanovky: | 0 |
| Sedačkové lanovky: | 6 |
| Kotvové vleky: | 2 |
| Zjazdoviek celkom: | 30 km |
|
Zjazdovky:
|
22 km |
|
Zjazdovky:
|
6 km |
|
Zjazdovky:
|
2 km |
Počasie & Výška snehu Lavarone
| Výška snehu v údolí: n/a | Otvorené vleky: n/a |
| Výška snehu na kopci: n/a | Otvorené zjazdovky (v km): n/a |
| Posledné sneženie: n/a | Sánkárska dráha otvorená: n/a |
| Kvalita snehu: n/a | Snowpark otvorený: n/a |
| Zimné turistické chodníky: n/a | Zjazd do údolia možný: n/a |
Snehové spravodajstvo
Predpoveď počasia
|
dnes
26.05.26 |
zajtra
27.05.26 |
št
28.05.26 |
pi
29.05.26 |
so
30.05.26 |
|
|---|---|---|---|---|---|
| Predpoveď počasia na 5 dní | |||||
| Teplota (min./max.) | 12 / 20 °C | 11 / 19 °C | 10 / 18 °C | 9 / 17 °C | 9 / 17 °C |
| Počet slnečných hodín | 12 h | 11 h | 12 h | 13 h | 10 h |
| Nový sneh | 0 cm | 0 cm | 0 cm | 0 cm | 0 cm |
| Hranica sneženia | 3 500 m | 3 500 m | 3 100 m | 2 900 m | 3 200 m |
|
ráno |
napoludnie |
večer |
v noci |
|
|---|---|---|---|---|
| Teplota | 14 °C | 19 °C | 16 °C | 14 °C |
| Rýchlosť vetra | 5 km/h | 10 km/h | 10 km/h | 5 km/h |
| Nový sneh | 0 cm | 0 cm | 0 cm | 0 cm |
| Hranica sneženia | 3 700 m | 3 300 m | 3 500 m | 3 600 m |
|
ráno |
napoludnie |
večer |
v noci |
|
|---|---|---|---|---|
| Teplota | 14 °C | 18 °C | 15 °C | 12 °C |
| Rýchlosť vetra | 10 km/h | 5 km/h | 10 km/h | 25 km/h |
| Nový sneh | 0 cm | 0 cm | 0 cm | 0 cm |
| Hranica sneženia | 3 500 m | 3 400 m | 3 500 m | 3 300 m |
|
ráno |
napoludnie |
večer |
v noci |
|
|---|---|---|---|---|
| Teplota | 12 °C | 17 °C | 14 °C | 10 °C |
| Rýchlosť vetra | 15 km/h | 5 km/h | 5 km/h | 20 km/h |
| Nový sneh | 0 cm | 0 cm | 0 cm | 0 cm |
| Hranica sneženia | 3 300 m | 3 000 m | 3 200 m | 3 000 m |
|
ráno |
napoludnie |
večer |
v noci |
|
|---|---|---|---|---|
| Teplota | 11 °C | 16 °C | 13 °C | 10 °C |
| Rýchlosť vetra | 10 km/h | 10 km/h | 15 km/h | 20 km/h |
| Nový sneh | 0 cm | 0 cm | 0 cm | 0 cm |
| Hranica sneženia | 3 200 m | 2 900 m | 3 000 m | 2 700 m |
|
ráno |
napoludnie |
večer |
v noci |
|
|---|---|---|---|---|
| Teplota | 11 °C | 16 °C | 14 °C | 11 °C |
| Rýchlosť vetra | 10 km/h | 10 km/h | 15 km/h | 10 km/h |
| Nový sneh | 0 cm | 0 cm | 0 cm | 0 cm |
| Hranica sneženia | 3 400 m | 3 500 m | 3 100 m | 3 200 m |
|
dnes
26.05.26 |
zajtra
27.05.26 |
št
28.05.26 |
pi
29.05.26 |
so
30.05.26 |
|
|---|---|---|---|---|---|
| Predpoveď počasia na 5 dní | |||||
| Teplota (min./max.) | 15 / 28 °C | 16 / 28 °C | 15 / 27 °C | 14 / 26 °C | 13 / 26 °C |
| Počet slnečných hodín | 12 h | 11 h | 12 h | 13 h | 10 h |
| Nový sneh | 0 cm | 0 cm | 0 cm | 0 cm | 0 cm |
| Hranica sneženia | 3 500 m | 3 500 m | 3 100 m | 2 900 m | 3 200 m |
|
ráno |
napoludnie |
večer |
v noci |
|
|---|---|---|---|---|
| Teplota | 17 °C | 28 °C | 22 °C | 17 °C |
| Rýchlosť vetra | 5 km/h | 5 km/h | 5 km/h | 5 km/h |
| Nový sneh | 0 cm | 0 cm | 0 cm | 0 cm |
| Hranica sneženia | 3 700 m | 3 300 m | 3 500 m | 3 600 m |
|
ráno |
napoludnie |
večer |
v noci |
|
|---|---|---|---|---|
| Teplota | 18 °C | 27 °C | 22 °C | 17 °C |
| Rýchlosť vetra | 5 km/h | 5 km/h | 0 km/h | 5 km/h |
| Nový sneh | 0 cm | 0 cm | 0 cm | 0 cm |
| Hranica sneženia | 3 500 m | 3 400 m | 3 500 m | 3 300 m |
|
ráno |
napoludnie |
večer |
v noci |
|
|---|---|---|---|---|
| Teplota | 17 °C | 27 °C | 21 °C | 16 °C |
| Rýchlosť vetra | 5 km/h | 5 km/h | 5 km/h | 5 km/h |
| Nový sneh | 0 cm | 0 cm | 0 cm | 0 cm |
| Hranica sneženia | 3 300 m | 3 000 m | 3 200 m | 3 000 m |
|
ráno |
napoludnie |
večer |
v noci |
|
|---|---|---|---|---|
| Teplota | 16 °C | 26 °C | 20 °C | 15 °C |
| Rýchlosť vetra | 5 km/h | 5 km/h | 5 km/h | 0 km/h |
| Nový sneh | 0 cm | 0 cm | 0 cm | 0 cm |
| Hranica sneženia | 3 200 m | 2 900 m | 3 000 m | 2 700 m |
|
ráno |
napoludnie |
večer |
v noci |
|
|---|---|---|---|---|
| Teplota | 15 °C | 25 °C | 20 °C | 16 °C |
| Rýchlosť vetra | 5 km/h | 10 km/h | 5 km/h | 0 km/h |
| Nový sneh | 0 cm | 0 cm | 0 cm | 0 cm |
| Hranica sneženia | 3 400 m | 3 500 m | 3 100 m | 3 200 m |
Klíma
- Slnečné hodiny (Ø)
- Zrážky (cm)
- Dni kedy snežilo
| 2025 | 2026 | ||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| máj | jún | júl | aug | sep | okt | nov | dec | jan | feb | marec | apríl |
| 7 h | 11 h | 9 h | 9 h | 6 h | 6 h | 6 h | 5 h | 4 h | 5 h | 6 h | 8 h |
| 14 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 33 | 29 | 62 | 76 | 39 | 9 |
| 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 6 | 4 | 5 | 10 | 5 | 2 |
Zdroj predpovede počasia: © GeoSphere Austria
Zdroj snehového spravodajstva: Skiresort




