Apartmán Bait da Poz
89 Počet hodnotení:
80 % Miera odporúčaní:
| Najvyšší bod: | 2 798 m |
| Najnižší bod: | 1 816 m |
| Výška dediny: | 1 816 m |
| Vlekov celkom: | 32 |
| Kabínkové lanovky: | 6 |
| Sedačkové lanovky: | 15 |
| Kotvové vleky: | 11 |
| Zjazdoviek celkom: | 115 km |
|
Zjazdovky:
|
32 km |
|
Zjazdovky:
|
63 km |
|
Zjazdovky:
|
20 km |
Počasie & Výška snehu Livigno
| Výška snehu v údolí: n/a | Otvorené vleky: 0 / 32 |
| Výška snehu na kopci: n/a | Otvorené zjazdovky (v km): 0 / 115 |
| Posledné sneženie: n/a | Sánkárska dráha otvorená: n/a |
| Kvalita snehu: n/a | Snowpark otvorený: nie |
| Zimné turistické chodníky: n/a | Zjazd do údolia možný: nie |
Snehové spravodajstvo
Predpoveď počasia
|
dnes
21.05.26 |
zajtra
22.05.26 |
so
23.05.26 |
ne
24.05.26 |
po
25.05.26 |
|
|---|---|---|---|---|---|
| Predpoveď počasia na 5 dní | |||||
| Teplota (min./max.) | -3 / 4 °C | 0 / 7 °C | 1 / 9 °C | 1 / 9 °C | 1 / 12 °C |
| Počet slnečných hodín | 12 h | 14 h | 14 h | 12 h | 12 h |
| Nový sneh | 0 cm | 0 cm | 0 cm | 0 cm | 0 cm |
| Hranica sneženia | 3 100 m | 3 500 m | 3 500 m | 3 500 m | 3 800 m |
|
ráno |
napoludnie |
večer |
v noci |
|
|---|---|---|---|---|
| Teplota | -2 °C | 3 °C | 2 °C | 0 °C |
| Rýchlosť vetra | 15 km/h | 15 km/h | 15 km/h | 10 km/h |
| Nový sneh | 0 cm | 0 cm | 0 cm | 0 cm |
| Hranica sneženia | 2 400 m | 2 900 m | 3 000 m | 3 400 m |
|
ráno |
napoludnie |
večer |
v noci |
|
|---|---|---|---|---|
| Teplota | 3 °C | 7 °C | 5 °C | 1 °C |
| Rýchlosť vetra | 10 km/h | 10 km/h | 10 km/h | 10 km/h |
| Nový sneh | 0 cm | 0 cm | 0 cm | 0 cm |
| Hranica sneženia | 3 400 m | 3 600 m | 3 500 m | 3 500 m |
|
ráno |
napoludnie |
večer |
v noci |
|
|---|---|---|---|---|
| Teplota | 4 °C | 8 °C | 6 °C | 1 °C |
| Rýchlosť vetra | 15 km/h | 15 km/h | 20 km/h | 15 km/h |
| Nový sneh | 0 cm | 0 cm | 0 cm | 0 cm |
| Hranica sneženia | 3 500 m | 3 600 m | 3 400 m | 3 500 m |
|
ráno |
napoludnie |
večer |
v noci |
|
|---|---|---|---|---|
| Teplota | 4 °C | 9 °C | 6 °C | 2 °C |
| Rýchlosť vetra | 15 km/h | 15 km/h | 15 km/h | 0 km/h |
| Nový sneh | 0 cm | 0 cm | 0 cm | 0 cm |
| Hranica sneženia | 3 500 m | 3 600 m | 3 400 m | 3 500 m |
|
ráno |
napoludnie |
večer |
v noci |
|
|---|---|---|---|---|
| Teplota | 5 °C | 10 °C | 8 °C | 3 °C |
| Rýchlosť vetra | 10 km/h | 5 km/h | 10 km/h | 0 km/h |
| Nový sneh | 0 cm | 0 cm | 0 cm | 0 cm |
| Hranica sneženia | 3 500 m | 3 800 m | 3 800 m | 3 800 m |
|
dnes
21.05.26 |
zajtra
22.05.26 |
so
23.05.26 |
ne
24.05.26 |
po
25.05.26 |
|
|---|---|---|---|---|---|
| Predpoveď počasia na 5 dní | |||||
| Teplota (min./max.) | 3 / 12 °C | 3 / 16 °C | 5 / 17 °C | 6 / 17 °C | 7 / 20 °C |
| Počet slnečných hodín | 11 h | 14 h | 14 h | 12 h | 12 h |
| Nový sneh | 0 cm | 0 cm | 0 cm | 0 cm | 0 cm |
| Hranica sneženia | 3 100 m | 3 500 m | 3 500 m | 3 500 m | 3 800 m |
|
ráno |
napoludnie |
večer |
v noci |
|
|---|---|---|---|---|
| Teplota | 5 °C | 12 °C | 9 °C | 4 °C |
| Rýchlosť vetra | 5 km/h | 10 km/h | 10 km/h | 0 km/h |
| Nový sneh | 0 cm | 0 cm | 0 cm | 0 cm |
| Hranica sneženia | 2 400 m | 2 900 m | 3 000 m | 3 400 m |
|
ráno |
napoludnie |
večer |
v noci |
|
|---|---|---|---|---|
| Teplota | 8 °C | 16 °C | 12 °C | 6 °C |
| Rýchlosť vetra | 5 km/h | 10 km/h | 10 km/h | 0 km/h |
| Nový sneh | 0 cm | 0 cm | 0 cm | 0 cm |
| Hranica sneženia | 3 400 m | 3 600 m | 3 500 m | 3 500 m |
|
ráno |
napoludnie |
večer |
v noci |
|
|---|---|---|---|---|
| Teplota | 10 °C | 17 °C | 13 °C | 7 °C |
| Rýchlosť vetra | 5 km/h | 15 km/h | 10 km/h | 5 km/h |
| Nový sneh | 0 cm | 0 cm | 0 cm | 0 cm |
| Hranica sneženia | 3 500 m | 3 600 m | 3 400 m | 3 500 m |
|
ráno |
napoludnie |
večer |
v noci |
|
|---|---|---|---|---|
| Teplota | 9 °C | 17 °C | 13 °C | 8 °C |
| Rýchlosť vetra | 5 km/h | 15 km/h | 10 km/h | 0 km/h |
| Nový sneh | 0 cm | 0 cm | 0 cm | 0 cm |
| Hranica sneženia | 3 500 m | 3 600 m | 3 400 m | 3 500 m |
|
ráno |
napoludnie |
večer |
v noci |
|
|---|---|---|---|---|
| Teplota | 10 °C | 18 °C | 14 °C | 8 °C |
| Rýchlosť vetra | 0 km/h | 5 km/h | 5 km/h | 0 km/h |
| Nový sneh | 0 cm | 0 cm | 0 cm | 0 cm |
| Hranica sneženia | 3 500 m | 3 800 m | 3 800 m | 3 800 m |
Klíma
- Slnečné hodiny (Ø)
- Zrážky (cm)
- Dni kedy snežilo
| 2025 | 2026 | ||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| máj | jún | júl | aug | sep | okt | nov | dec | jan | feb | marec | apríl |
| 7 h | 10 h | 8 h | 8 h | 6 h | 6 h | 5 h | 5 h | 4 h | 4 h | 5 h | 8 h |
| 56 | 1 | 7 | 10 | 13 | 38 | 83 | 20 | 60 | 109 | 108 | 23 |
| 8 | 0 | 2 | 2 | 4 | 7 | 11 | 4 | 10 | 18 | 9 | 7 |
Zdroj predpovede počasia: © GeoSphere Austria
Zdroj snehového spravodajstva: Skiresort




