Hotel Alpenrose
NOVÉ!
Doposiaľ nebolo odoslané žiadne hodnotenie.
| Najvyšší bod: | 2 520 m |
| Najnižší bod: | 1 750 m |
| Výška dediny: | 1 051 m |
| Vlekov celkom: | 3 |
| Kabínkové lanovky: | 0 |
| Sedačkové lanovky: | 2 |
| Kotvové vleky: | 1 |
| Zjazdoviek celkom: | 18 km |
|
Zjazdovky:
|
5 km |
|
Zjazdovky:
|
10 km |
|
Zjazdovky:
|
3 km |
| Lyžiarske trasy: | 4 km |
Počasie & Výška snehu Mals
| Výška snehu v údolí: n/a | Otvorené vleky: 0 / 3 |
| Výška snehu na kopci: n/a | Otvorené zjazdovky (v km): 0 / 18 |
| Posledné sneženie: n/a | Sánkárska dráha otvorená: n/a |
| Kvalita snehu: n/a | Snowpark otvorený: n/a |
| Zimné turistické chodníky: 0 km | Zjazd do údolia možný: nie |
Snehové spravodajstvo
Predpoveď počasia
|
dnes
03.04.26 |
zajtra
04.04.26 |
ne
05.04.26 |
po
06.04.26 |
|
|---|---|---|---|---|
| Predpoveď počasia na 5 dní | ||||
| Teplota (min./max.) | -8 / -2 °C | -5 / 3 °C | 0 / 6 °C | 0 / 6 °C |
| Počet slnečných hodín | 10 h | 5 h | 10 h | 12 h |
| Nový sneh | 0 cm | 0 cm | 0 cm | 0 cm |
| Hranica sneženia | 1 600 m | 2 000 m | 2 500 m | 2 500 m |
|
ráno |
napoludnie |
večer |
v noci |
|
|---|---|---|---|---|
| Teplota | -8 °C | -4 °C | -3 °C | -4 °C |
| Rýchlosť vetra | 15 km/h | 15 km/h | 15 km/h | 15 km/h |
| Nový sneh | 0 cm | 0 cm | 0 cm | 0 cm |
| Hranica sneženia | 1 000 m | 1 900 m | 1 800 m | 1 300 m |
|
ráno |
napoludnie |
večer |
v noci |
|
|---|---|---|---|---|
| Teplota | -3 °C | 1 °C | 1 °C | 0 °C |
| Rýchlosť vetra | 15 km/h | 10 km/h | 10 km/h | 10 km/h |
| Nový sneh | 0 cm | 0 cm | 0 cm | 0 cm |
| Hranica sneženia | 1 200 m | 2 300 m | 2 400 m | 2 000 m |
|
ráno |
napoludnie |
večer |
v noci |
|
|---|---|---|---|---|
| Teplota | 1 °C | 5 °C | 4 °C | 1 °C |
| Rýchlosť vetra | 5 km/h | 5 km/h | 5 km/h | 15 km/h |
| Nový sneh | 0 cm | 0 cm | 0 cm | 0 cm |
| Hranica sneženia | 1 400 m | 2 800 m | 2 800 m | 2 500 m |
|
ráno |
napoludnie |
večer |
v noci |
|
|---|---|---|---|---|
| Teplota | 1 °C | 4 °C | 4 °C | 1 °C |
| Rýchlosť vetra | 15 km/h | 5 km/h | 10 km/h | 10 km/h |
| Nový sneh | 0 cm | 0 cm | 0 cm | 0 cm |
| Hranica sneženia | 2 100 m | 2 600 m | 2 700 m | 2 500 m |
|
dnes
03.04.26 |
zajtra
04.04.26 |
ne
05.04.26 |
po
06.04.26 |
|
|---|---|---|---|---|
| Predpoveď počasia na 5 dní | ||||
| Teplota (min./max.) | -1 / 9 °C | 0 / 12 °C | 4 / 17 °C | 6 / 16 °C |
| Počet slnečných hodín | 10 h | 5 h | 10 h | 12 h |
| Nový sneh | 0 cm | 0 cm | 0 cm | 0 cm |
| Hranica sneženia | 1 300 m | 2 100 m | 2 500 m | 2 500 m |
|
ráno |
napoludnie |
večer |
v noci |
|
|---|---|---|---|---|
| Teplota | -1 °C | 8 °C | 5 °C | 1 °C |
| Rýchlosť vetra | 5 km/h | 5 km/h | 5 km/h | 5 km/h |
| Nový sneh | 0 cm | 0 cm | 0 cm | 0 cm |
| Hranica sneženia | 600 m | 1 800 m | 1 400 m | 900 m |
|
ráno |
napoludnie |
večer |
v noci |
|
|---|---|---|---|---|
| Teplota | 3 °C | 11 °C | 8 °C | 5 °C |
| Rýchlosť vetra | 5 km/h | 5 km/h | 0 km/h | 0 km/h |
| Nový sneh | 0 cm | 0 cm | 0 cm | 0 cm |
| Hranica sneženia | 1 100 m | 2 300 m | 2 400 m | 1 900 m |
|
ráno |
napoludnie |
večer |
v noci |
|
|---|---|---|---|---|
| Teplota | 5 °C | 17 °C | 11 °C | 8 °C |
| Rýchlosť vetra | 0 km/h | 0 km/h | 0 km/h | 0 km/h |
| Nový sneh | 0 cm | 0 cm | 0 cm | 0 cm |
| Hranica sneženia | 1 600 m | 2 800 m | 2 800 m | 2 500 m |
|
ráno |
napoludnie |
večer |
v noci |
|
|---|---|---|---|---|
| Teplota | 7 °C | 16 °C | 11 °C | 6 °C |
| Rýchlosť vetra | 0 km/h | 0 km/h | 0 km/h | 0 km/h |
| Nový sneh | 0 cm | 0 cm | 0 cm | 0 cm |
| Hranica sneženia | 2 100 m | 2 600 m | 2 700 m | 2 500 m |
Klíma
- Slnečné hodiny (Ø)
- Zrážky (cm)
- Dni kedy snežilo
| 2025 | 2026 | ||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| apríl | máj | jún | júl | aug | sep | okt | nov | dec | jan | feb | marec |
| 7 h | 5 h | 10 h | 6 h | 7 h | 6 h | 5 h | 4 h | 4 h | 3 h | 4 h | 5 h |
| 37 | 107 | 0 | 18 | 20 | 19 | 53 | 88 | 19 | 73 | 87 | 73 |
| 11 | 17 | 0 | 3 | 3 | 4 | 7 | 10 | 3 | 11 | 14 | 9 |
Zdroj predpovede počasia: © GeoSphere Austria
Zdroj snehového spravodajstva: Skiresort




