Monte Bondone
NOVÉ!
Doposiaľ nebolo odoslané žiadne hodnotenie.
| Najvyšší bod: | 2 090 m |
| Najnižší bod: | 1 189 m |
| Výška dediny: | 1 425 m |
| Vlekov celkom: | 4 |
| Kabínkové lanovky: | 0 |
| Sedačkové lanovky: | 4 |
| Kotvové vleky: | 0 |
| Zjazdoviek celkom: | 19 km |
|
Zjazdovky:
|
5 km |
|
Zjazdovky:
|
14 km |
| Lyžiarske trasy: | 2 km |
Počasie & Výška snehu Monte Bondone
| Výška snehu v údolí: n/a | Otvorené vleky: 0 / 4 |
| Výška snehu na kopci: n/a | Otvorené zjazdovky (v km): 0 / 18,8 |
| Posledné sneženie: n/a | Sánkárska dráha otvorená: n/a |
| Kvalita snehu: n/a | Snowpark otvorený: nie |
| Zimné turistické chodníky: n/a | Zjazd do údolia možný: nie |
Snehové spravodajstvo
Predpoveď počasia
|
dnes
12.05.26 |
zajtra
13.05.26 |
št
14.05.26 |
pi
15.05.26 |
|
|---|---|---|---|---|
| Predpoveď počasia na 5 dní | ||||
| Teplota (min./max.) | 0 / 3 °C | -1 / 2 °C | -3 / 1 °C | -4 / -1 °C |
| Počet slnečných hodín | 14 h | 1 h | 4 h | 2 h |
| Nový sneh | 1 cm | 0 cm | 12 cm | 9 cm |
| Hranica sneženia | 1 700 m | 1 700 m | 1 500 m | 1 400 m |
|
ráno |
napoludnie |
večer |
v noci |
|
|---|---|---|---|---|
| Teplota | 3 °C | 3 °C | 1 °C | 0 °C |
| Rýchlosť vetra | 25 km/h | 25 km/h | 5 km/h | 10 km/h |
| Nový sneh | 0 cm | 0 cm | 0 cm | 0 cm |
| Hranica sneženia | 2 000 m | 1 900 m | 1 800 m | 1 700 m |
|
ráno |
napoludnie |
večer |
v noci |
|
|---|---|---|---|---|
| Teplota | -1 °C | 1 °C | 1 °C | -1 °C |
| Rýchlosť vetra | 10 km/h | 5 km/h | 5 km/h | 5 km/h |
| Nový sneh | 0 cm | 0 cm | 0 cm | 0 cm |
| Hranica sneženia | 1 500 m | 1 700 m | 1 700 m | 1 900 m |
|
ráno |
napoludnie |
večer |
v noci |
|
|---|---|---|---|---|
| Teplota | 0 °C | 1 °C | -1 °C | -2 °C |
| Rýchlosť vetra | 10 km/h | 20 km/h | 10 km/h | 5 km/h |
| Nový sneh | 0 cm | 1 cm | 2 cm | 4 cm |
| Hranica sneženia | 1 600 m | 1 800 m | 1 600 m | 1 500 m |
|
ráno |
napoludnie |
večer |
v noci |
|
|---|---|---|---|---|
| Teplota | -3 °C | -1 °C | -2 °C | -4 °C |
| Rýchlosť vetra | 10 km/h | 5 km/h | 10 km/h | 10 km/h |
| Nový sneh | 5 cm | 4 cm | 4 cm | 1 cm |
| Hranica sneženia | 1 300 m | 1 500 m | 1 500 m | 1 300 m |
|
dnes
12.05.26 |
zajtra
13.05.26 |
št
14.05.26 |
pi
15.05.26 |
|
|---|---|---|---|---|
| Predpoveď počasia na 5 dní | ||||
| Teplota (min./max.) | 1 / 9 °C | 0 / 8 °C | 1 / 6 °C | 1 / 5 °C |
| Počet slnečných hodín | 11 h | 3 h | 7 h | 3 h |
| Nový sneh | 0 cm | 0 cm | 3 cm | 8 cm |
| Hranica sneženia | 1 500 m | 1 800 m | 1 500 m | 1 400 m |
|
ráno |
napoludnie |
večer |
v noci |
|
|---|---|---|---|---|
| Teplota | 5 °C | 8 °C | 5 °C | 1 °C |
| Rýchlosť vetra | 10 km/h | 10 km/h | 5 km/h | 5 km/h |
| Nový sneh | 0 cm | 0 cm | 0 cm | 0 cm |
| Hranica sneženia | 2 000 m | 1 100 m | 1 900 m | 1 600 m |
|
ráno |
napoludnie |
večer |
v noci |
|
|---|---|---|---|---|
| Teplota | 3 °C | 7 °C | 5 °C | 3 °C |
| Rýchlosť vetra | 5 km/h | 5 km/h | 5 km/h | 5 km/h |
| Nový sneh | 0 cm | 0 cm | 0 cm | 0 cm |
| Hranica sneženia | 1 400 m | 1 800 m | 1 800 m | 1 800 m |
|
ráno |
napoludnie |
večer |
v noci |
|
|---|---|---|---|---|
| Teplota | 4 °C | 5 °C | 4 °C | 2 °C |
| Rýchlosť vetra | 5 km/h | 5 km/h | 5 km/h | 5 km/h |
| Nový sneh | 0 cm | 0 cm | 0 cm | 1 cm |
| Hranica sneženia | 1 600 m | 1 800 m | 1 700 m | 1 400 m |
|
ráno |
napoludnie |
večer |
v noci |
|
|---|---|---|---|---|
| Teplota | 2 °C | 4 °C | 2 °C | 1 °C |
| Rýchlosť vetra | 5 km/h | 5 km/h | 5 km/h | 5 km/h |
| Nový sneh | 2 cm | 3 cm | 4 cm | 1 cm |
| Hranica sneženia | 1 300 m | 1 400 m | 1 400 m | 1 100 m |
Klíma
- Slnečné hodiny (Ø)
- Zrážky (cm)
- Dni kedy snežilo
| 2025 | 2026 | ||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| máj | jún | júl | aug | sep | okt | nov | dec | jan | feb | marec | apríl |
| / | / | / | / | / | / | / | / | / | / | 10 h | 8 h |
| 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 13 |
| 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 2 |
Zdroj predpovede počasia: © GeoSphere Austria
Zdroj snehového spravodajstva: Skiresort




