Bella Vista Hotel Emma
18 Počet hodnotení:
100 % Miera odporúčaní:
| Najvyšší bod: | 2 275 m |
| Najnižší bod: | 973 m |
| Výška dediny: | 1 201 m |
| Vlekov celkom: | 32 |
| Kabínkové lanovky: | 22 |
| Sedačkové lanovky: | 4 |
| Kotvové vleky: | 6 |
| Zjazdoviek celkom: | 119 km |
|
Zjazdovky:
|
52 km |
|
Zjazdovky:
|
42 km |
|
Zjazdovky:
|
25 km |
Počasie & Výška snehu San Vigilio
| Výška snehu v údolí: n/a | Otvorené vleky: n/a |
| Výška snehu na kopci: n/a | Otvorené zjazdovky (v km): n/a |
| Posledné sneženie: n/a | Sánkárska dráha otvorená: n/a |
| Kvalita snehu: n/a | Snowpark otvorený: n/a |
| Zimné turistické chodníky: n/a | Zjazd do údolia možný: n/a |
Snehové spravodajstvo
Predpoveď počasia
|
dnes
11.05.26 |
zajtra
12.05.26 |
st
13.05.26 |
št
14.05.26 |
pi
15.05.26 |
|
|---|---|---|---|---|---|
| Predpoveď počasia na 5 dní | |||||
| Teplota (min./max.) | -1 / 4 °C | -6 / -3 °C | -7 / 2 °C | -2 / 3 °C | -6 / 2 °C |
| Počet slnečných hodín | 1 h | 6 h | 1 h | 2 h | 1 h |
| Nový sneh | 7 cm | 2 cm | 0 cm | 9 cm | 9 cm |
| Hranica sneženia | 2 000 m | 1 100 m | 1 900 m | 1 700 m | 1 500 m |
|
ráno |
napoludnie |
večer |
v noci |
|
|---|---|---|---|---|
| Teplota | 4 °C | 2 °C | 1 °C | -1 °C |
| Rýchlosť vetra | 10 km/h | 10 km/h | 20 km/h | 15 km/h |
| Nový sneh | 0 cm | 0 cm | 2 cm | 1 cm |
| Hranica sneženia | 2 300 m | 2 400 m | 2 100 m | 2 000 m |
|
ráno |
napoludnie |
večer |
v noci |
|
|---|---|---|---|---|
| Teplota | -5 °C | -6 °C | -5 °C | -6 °C |
| Rýchlosť vetra | 25 km/h | 30 km/h | 15 km/h | 10 km/h |
| Nový sneh | 4 cm | 2 cm | 0 cm | 0 cm |
| Hranica sneženia | 1 200 m | 1 100 m | 1 400 m | 700 m |
|
ráno |
napoludnie |
večer |
v noci |
|
|---|---|---|---|---|
| Teplota | -4 °C | 2 °C | 1 °C | -2 °C |
| Rýchlosť vetra | 10 km/h | 5 km/h | 5 km/h | 5 km/h |
| Nový sneh | 0 cm | 0 cm | 0 cm | 0 cm |
| Hranica sneženia | 1 300 m | 2 000 m | 2 200 m | 1 700 m |
|
ráno |
napoludnie |
večer |
v noci |
|
|---|---|---|---|---|
| Teplota | -1 °C | 3 °C | 0 °C | -1 °C |
| Rýchlosť vetra | 10 km/h | 15 km/h | 10 km/h | 15 km/h |
| Nový sneh | 0 cm | 1 cm | 3 cm | 3 cm |
| Hranica sneženia | 1 700 m | 1 900 m | 1 800 m | 1 600 m |
|
ráno |
napoludnie |
večer |
v noci |
|
|---|---|---|---|---|
| Teplota | -1 °C | 2 °C | 2 °C | 0 °C |
| Rýchlosť vetra | 20 km/h | 15 km/h | 20 km/h | 20 km/h |
| Nový sneh | 2 cm | 2 cm | 3 cm | 2 cm |
| Hranica sneženia | 1 600 m | 1 600 m | 1 600 m | 1 500 m |
|
dnes
11.05.26 |
zajtra
12.05.26 |
st
13.05.26 |
št
14.05.26 |
pi
15.05.26 |
|
|---|---|---|---|---|---|
| Predpoveď počasia na 5 dní | |||||
| Teplota (min./max.) | 5 / 14 °C | 0 / 12 °C | -1 / 15 °C | 3 / 12 °C | 4 / 11 °C |
| Počet slnečných hodín | 1 h | 6 h | 1 h | 2 h | 1 h |
| Nový sneh | 0 cm | 0 cm | 0 cm | 0 cm | 0 cm |
| Hranica sneženia | 2 100 m | 1 500 m | 1 800 m | 1 600 m | 1 500 m |
|
ráno |
napoludnie |
večer |
v noci |
|
|---|---|---|---|---|
| Teplota | 11 °C | 13 °C | 9 °C | 6 °C |
| Rýchlosť vetra | 5 km/h | 10 km/h | 5 km/h | 5 km/h |
| Nový sneh | 0 cm | 0 cm | 0 cm | 0 cm |
| Hranica sneženia | 2 300 m | 2 400 m | 2 100 m | 2 000 m |
|
ráno |
napoludnie |
večer |
v noci |
|
|---|---|---|---|---|
| Teplota | 6 °C | 11 °C | 8 °C | 1 °C |
| Rýchlosť vetra | 5 km/h | 30 km/h | 15 km/h | 0 km/h |
| Nový sneh | 0 cm | 0 cm | 0 cm | 0 cm |
| Hranica sneženia | 1 500 m | 1 400 m | 1 500 m | 800 m |
|
ráno |
napoludnie |
večer |
v noci |
|
|---|---|---|---|---|
| Teplota | 1 °C | 13 °C | 11 °C | 6 °C |
| Rýchlosť vetra | 0 km/h | 5 km/h | 10 km/h | 5 km/h |
| Nový sneh | 0 cm | 0 cm | 0 cm | 0 cm |
| Hranica sneženia | 900 m | 2 000 m | 2 200 m | 1 400 m |
|
ráno |
napoludnie |
večer |
v noci |
|
|---|---|---|---|---|
| Teplota | 5 °C | 11 °C | 8 °C | 6 °C |
| Rýchlosť vetra | 5 km/h | 5 km/h | 5 km/h | 5 km/h |
| Nový sneh | 0 cm | 0 cm | 0 cm | 0 cm |
| Hranica sneženia | 1 600 m | 1 900 m | 1 700 m | 1 500 m |
|
ráno |
napoludnie |
večer |
v noci |
|
|---|---|---|---|---|
| Teplota | 6 °C | 10 °C | 7 °C | 5 °C |
| Rýchlosť vetra | 5 km/h | 10 km/h | 10 km/h | 5 km/h |
| Nový sneh | 0 cm | 0 cm | 0 cm | 0 cm |
| Hranica sneženia | 1 500 m | 1 600 m | 1 500 m | 1 400 m |
Klíma
- Slnečné hodiny (Ø)
- Zrážky (cm)
- Dni kedy snežilo
| 2025 | 2026 | ||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| máj | jún | júl | aug | sep | okt | nov | dec | jan | feb | marec | apríl |
| 7 h | 10 h | 8 h | 8 h | 7 h | 6 h | 5 h | 5 h | 4 h | 4 h | 5 h | 8 h |
| 32 | 0 | 1 | 0 | 4 | 29 | 52 | 14 | 52 | 73 | 52 | 22 |
| 5 | 0 | 0 | 0 | 0 | 3 | 7 | 4 | 8 | 12 | 10 | 6 |
Zdroj predpovede počasia: © GeoSphere Austria
Zdroj snehového spravodajstva: Skiresort




