Hotel Avalanche
NOVÉ!
Doposiaľ nebolo odoslané žiadne hodnotenie.
| Najvyšší bod: | 2 789 m |
| Najnižší bod: | 1 538 m |
| Výška dediny: | 1 510 m |
| Vlekov celkom: | 70 |
| Kabínkové lanovky: | 8 |
| Sedačkové lanovky: | 35 |
| Kotvové vleky: | 19 |
| Kúzelné koberce: | 8 |
| Zjazdoviek celkom: | 400 km |
|
Zjazdovky:
|
96 km |
|
Zjazdovky:
|
220 km |
|
Zjazdovky:
|
84 km |
Hotel Avalanche ***
Prehľad
Poloha
Tento komfortný 3-hviezdičkový hotel Avalanche sa nachádza asi 300 m od centra obce Sauze d'Oulx. Do lyžiarskeho strediska vás vyvezie lanovka "Clotes", ktorá sa nachádza cca 350 m od vášho ubytovania. Alpskí lyžiari nájdu zjazdovky takmer priamo pred vchodovými dverami. K prvým nákupným možnostiam sa dostanete po cca 300 m.Zariadenie
K vybaveniu hotela patria recepcia, Wi-Fi, výťah, hotelová reštaurácia a hotelový bar. Svoje zimné športové vybavenie si môžete uložiť v úschovni lyží/snowboardov so sušičom lyžiarskych topánok.Deti
Detské postieľky sú k dispozícii za príplatok, detské stoličky sú zahrnuté v cene (na požiadanie/podľa dostupnosti).Stravovanie
Stravovanie zahŕňa (pri objednávke izieb s typom stravovania raňajky) raňajky formou bufetu.Typy izieb
-
Dvojlôžková izba sprcha s WC (Superior), R
- izba: dvojlôžko
- kúpeľňa: sprcha s WC a fén na vlasy
- zariadenie: minibar (za popl.), trezor, TV a Wi-Fi
-
Dvojlôžková izba sprcha s WC, R
- izba: dvojlôžko
- kúpeľňa: sprcha s WC a fén na vlasy
- zariadenie: minibar (za popl.), trezor, TV a Wi-Fi
Poplatky na mieste pobytu
- pobytová taxa (na osobu/noc: od 12 rokov cca 3 €)
- čipová karta (5 € na osobu/pobyt)
Na želanie v mieste pobytu
- minibar (viď popis izby)
- detská postieľka (cca 10 € na deň, na požiadanie)
Pre všetky náklady, ktoré je potrebné uhradiť na mieste, platia ceny uvedené k 1. 6. 2025.
Domáce zvieratá
- domáce zvieratá na požiadanie (cca 10 € na deň, bez krmiva, iba psy)
- Ďalšie informácie o tom, ako to urobiť, nájdete tu.
Dôležité pokyny
- Toto ubytovanie nie je bezbariérové.
- CIN: IT001259A1ZA808FBW
- Pri objednaní minimálne 6-denného skipasu je možné ho využiť počas 2 dní v lyžiarskom stredisku Montgenèvre. Zmeny vyhradené.
Informácie o príjazdu
- check-in: od 15:00
- check-out: do 10:00
Doprava/mapa
- vlakom: Oulx (cca 7 km)
- letecky: Turín (cca 95 km), Grenoble (cca 190 km), Miláno (cca 215 km)




