Hodnotenie zákazníkov

St. Ulrich (Ortisei)

27 Počet hodnotení:

88 % Miera odporúčaní:

Stredisko 9,5
Lyžiarska oblasť 9,7
Plán zjazdoviek
Val Gardena/Alpe di Siusi
Plán zjazdoviek Val Gardena/Alpe di Siusi
Informácie o lyžiarskom stredisku
Val Gardena/Alpe di Siusi
Najvyšší bod: 2 518 m
Najnižší bod: 1 236 m
Výška dediny: 1 236 m
Vlekov celkom: 84
Kotvové vleky: 29
Sedačkové lanovky: 41
Kabínkové lanovky: 14
Zjazdoviek celkom: 178 km
Zjazdovky:
52 km
Zjazdovky:
105 km
Zjazdovky:
21 km

Lyžovačka St. Ulrich – dovolenkový pôžitok na okruhu Sella Ronda!

St. Ulrich (Ortisei)

St. Ulrich je obklopený malebnou kulisou v nadmorskej výške 1 236 m a je najväčším a najtradičnejším miestom vo Val Gardene. Je známy ako domov horolezeckej legendy Luisa Trenkera a lyžiarky Isoldy Kostnerovej. Miesto spája mestský charakter a alpský šarm zároveň. St. Ulrich ponúka svojim návštevníkom živé centrum s pešou zónou, množstvom malých kaviarní, obchodíkov a rôznych múzeí, ktoré pozývajú na prechádzky, nakupovanie a lenošenie.

Priame lanové spojenie do lyžiarskych a turistických stredísk Seceda, Seiser Alm (Alpe di Siusi) a Rasciesa je ďalším plusom pre živú komunitu. St. Ulrich je tiež známy ako „kultúrna perla“ Val Gardeny a okrem ponuky zimných športov ponúka aj umelecké remeslá, najmä rezbárstvo.

Gröden/Val Gardena

Gröden je obklopená jednou z najpozoruhodnejších horských kulís Álp. Skupina vrcholkov Sella (3 152 m) a Langkofel (3 181) vytvárajú neobyčajne krásnu panorámu Dolomitov. Tu na Vás čakajú vedľa strmých svahov aj slnečné údolia a stráne. Gröden patrí k „Dolomiti Superski“, tento skipas spája dohromady 12 lyžiarskych stredísk s celkom 1 200 km zjazdoviek a zaručuje rozmanitý pôžitok z lyžovania. Najsladšou čerešničkou na torte je pritom Sellaronda, svetoznámy lyžiarsky okruh v Alpách! Príjemné mestečká s vynikajúcou kuchyňou a pestrou ponukou aktivít pre voľný čas zaručí nezabudnuteľnú dovolenku. Kto má večer ešte dosť síl, môže sa zabaviť pri après ski v jednej z mnohých horských chát, barov či diskotéke.

Doprava St. Ulrich (Ortisei)

  • Železnica: Waidbruck (cca 15 km), Klausen (cca 20 km), Bozen (cca 40 km)
  • Letecká doprava: Innsbruck (cca 115 km), Verona (cca 185 km), Bergamo (cca 270 km), Mníchov (cca 310 km), Miláno-Linate (cca 315 km)

Ubytovanie St. Ulrich (Ortisei)

Hľadať…

: Lyžovačka St. Ulrich (Ortisei)

Momentálne nie sú k dispozícii žiadne ponuky.

Bezpečná objednávka so SnowTrex výhodami

Loading...
StickyNewsletter