Villandro
NOVÉ!
Doposiaľ nebolo odoslané žiadne hodnotenie.
| Najvyšší bod: | 2 510 m |
| Najnižší bod: | 948 m |
| Výška dediny: | 491 m |
| Vlekov celkom: | 28 |
| Kabínkové lanovky: | 8 |
| Sedačkové lanovky: | 8 |
| Kotvové vleky: | 12 |
| Zjazdoviek celkom: | 95 km |
|
Zjazdovky:
|
37 km |
|
Zjazdovky:
|
35 km |
|
Zjazdovky:
|
23 km |
Počasie & Výška snehu Villandro
| Výška snehu v údolí: n/a | Otvorené vleky: n/a |
| Výška snehu na kopci: n/a | Otvorené zjazdovky (v km): n/a |
| Posledné sneženie: n/a | Sánkárska dráha otvorená: n/a |
| Kvalita snehu: n/a | Snowpark otvorený: n/a |
| Zimné turistické chodníky: n/a | Zjazd do údolia možný: n/a |
Snehové spravodajstvo
Predpoveď počasia
|
dnes
22.05.26 |
zajtra
23.05.26 |
ne
24.05.26 |
po
25.05.26 |
ut
26.05.26 |
|
|---|---|---|---|---|---|
| Predpoveď počasia na 5 dní | |||||
| Teplota (min./max.) | 3 / 12 °C | 5 / 13 °C | 5 / 13 °C | 6 / 14 °C | 7 / 15 °C |
| Počet slnečných hodín | 14 h | 15 h | 13 h | 12 h | 14 h |
| Nový sneh | 0 cm | 0 cm | 0 cm | 0 cm | 0 cm |
| Hranica sneženia | 3 400 m | 2 900 m | 3 100 m | 3 800 m | 3 300 m |
|
ráno |
napoludnie |
večer |
v noci |
|
|---|---|---|---|---|
| Teplota | 5 °C | 10 °C | 9 °C | 6 °C |
| Rýchlosť vetra | 10 km/h | 10 km/h | 10 km/h | 10 km/h |
| Nový sneh | 0 cm | 0 cm | 0 cm | 0 cm |
| Hranica sneženia | 3 400 m | 3 400 m | 3 500 m | 3 500 m |
|
ráno |
napoludnie |
večer |
v noci |
|
|---|---|---|---|---|
| Teplota | 6 °C | 11 °C | 9 °C | 6 °C |
| Rýchlosť vetra | 10 km/h | 10 km/h | 15 km/h | 15 km/h |
| Nový sneh | 0 cm | 0 cm | 0 cm | 0 cm |
| Hranica sneženia | 3 400 m | 3 500 m | 2 900 m | 3 500 m |
|
ráno |
napoludnie |
večer |
v noci |
|
|---|---|---|---|---|
| Teplota | 7 °C | 12 °C | 10 °C | 7 °C |
| Rýchlosť vetra | 15 km/h | 10 km/h | 15 km/h | 15 km/h |
| Nový sneh | 0 cm | 0 cm | 0 cm | 0 cm |
| Hranica sneženia | 3 500 m | 3 500 m | 3 100 m | 3 400 m |
|
ráno |
napoludnie |
večer |
v noci |
|
|---|---|---|---|---|
| Teplota | 8 °C | 13 °C | 11 °C | 8 °C |
| Rýchlosť vetra | 15 km/h | 10 km/h | 10 km/h | 15 km/h |
| Nový sneh | 0 cm | 0 cm | 0 cm | 0 cm |
| Hranica sneženia | 3 400 m | 3 700 m | 3 800 m | 3 900 m |
|
ráno |
napoludnie |
večer |
v noci |
|
|---|---|---|---|---|
| Teplota | 8 °C | 13 °C | 11 °C | 8 °C |
| Rýchlosť vetra | 10 km/h | 10 km/h | 10 km/h | 15 km/h |
| Nový sneh | 0 cm | 0 cm | 0 cm | 0 cm |
| Hranica sneženia | 3 800 m | 3 800 m | 3 400 m | 3 700 m |
|
dnes
22.05.26 |
zajtra
23.05.26 |
ne
24.05.26 |
po
25.05.26 |
ut
26.05.26 |
|
|---|---|---|---|---|---|
| Predpoveď počasia na 5 dní | |||||
| Teplota (min./max.) | 11 / 28 °C | 12 / 28 °C | 13 / 29 °C | 14 / 30 °C | 14 / 30 °C |
| Počet slnečných hodín | 14 h | 14 h | 12 h | 12 h | 14 h |
| Nový sneh | 0 cm | 0 cm | 0 cm | 0 cm | 0 cm |
| Hranica sneženia | 3 400 m | 2 900 m | 3 100 m | 3 500 m | 3 300 m |
|
ráno |
napoludnie |
večer |
v noci |
|
|---|---|---|---|---|
| Teplota | 12 °C | 26 °C | 21 °C | 14 °C |
| Rýchlosť vetra | 5 km/h | 15 km/h | 5 km/h | 5 km/h |
| Nový sneh | 0 cm | 0 cm | 0 cm | 0 cm |
| Hranica sneženia | 3 400 m | 3 400 m | 3 500 m | 3 400 m |
|
ráno |
napoludnie |
večer |
v noci |
|
|---|---|---|---|---|
| Teplota | 14 °C | 27 °C | 22 °C | 15 °C |
| Rýchlosť vetra | 5 km/h | 15 km/h | 5 km/h | 5 km/h |
| Nový sneh | 0 cm | 0 cm | 0 cm | 0 cm |
| Hranica sneženia | 3 400 m | 3 500 m | 3 000 m | 3 500 m |
|
ráno |
napoludnie |
večer |
v noci |
|
|---|---|---|---|---|
| Teplota | 14 °C | 28 °C | 23 °C | 15 °C |
| Rýchlosť vetra | 5 km/h | 15 km/h | 5 km/h | 5 km/h |
| Nový sneh | 0 cm | 0 cm | 0 cm | 0 cm |
| Hranica sneženia | 3 500 m | 3 500 m | 3 100 m | 3 500 m |
|
ráno |
napoludnie |
večer |
v noci |
|
|---|---|---|---|---|
| Teplota | 15 °C | 29 °C | 24 °C | 16 °C |
| Rýchlosť vetra | 5 km/h | 15 km/h | 5 km/h | 5 km/h |
| Nový sneh | 0 cm | 0 cm | 0 cm | 0 cm |
| Hranica sneženia | 3 400 m | 3 700 m | 3 500 m | 3 900 m |
|
ráno |
napoludnie |
večer |
v noci |
|
|---|---|---|---|---|
| Teplota | 16 °C | 29 °C | 24 °C | 17 °C |
| Rýchlosť vetra | 5 km/h | 15 km/h | 5 km/h | 5 km/h |
| Nový sneh | 0 cm | 0 cm | 0 cm | 0 cm |
| Hranica sneženia | 3 800 m | 3 900 m | 3 400 m | 3 700 m |
Klíma
- Slnečné hodiny (Ø)
- Zrážky (cm)
- Dni kedy snežilo
| 2025 | 2026 | ||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| máj | jún | júl | aug | sep | okt | nov | dec | jan | feb | marec | apríl |
| 6 h | 10 h | 8 h | 8 h | 6 h | 6 h | 5 h | 5 h | 4 h | 4 h | 5 h | 8 h |
| 61 | 0 | 3 | 1 | 17 | 30 | 67 | 12 | 52 | 82 | 61 | 26 |
| 11 | 0 | 1 | 0 | 4 | 6 | 9 | 3 | 9 | 15 | 8 | 7 |
Zdroj predpovede počasia: © GeoSphere Austria
Zdroj snehového spravodajstva: Skiresort




