Hotel Alpino Plan
7 Počet hodnotení:
57 % Miera odporúčaní:
| Najvyšší bod: | 2 518 m |
| Najnižší bod: | 1 236 m |
| Výška dediny: | 1 563 m |
| Vlekov celkom: | 79 |
| Kabínkové lanovky: | 15 |
| Sedačkové lanovky: | 40 |
| Kotvové vleky: | 24 |
| Zjazdoviek celkom: | 181 km |
|
Zjazdovky:
|
52 km |
|
Zjazdovky:
|
108 km |
|
Zjazdovky:
|
21 km |
Počasie & Výška snehu Wolkenstein / Selva Gardena
| Výška snehu v údolí: n/a | Otvorené vleky: 0 / 79 |
| Výška snehu na kopci: n/a | Otvorené zjazdovky (v km): 0 / 181 |
| Posledné sneženie: n/a | Sánkárska dráha otvorená: n/a |
| Kvalita snehu: n/a | Snowpark otvorený: nie |
| Zimné turistické chodníky: n/a | Zjazd do údolia možný: nie |
Snehové spravodajstvo
Predpoveď počasia
|
dnes
21.05.26 |
zajtra
22.05.26 |
so
23.05.26 |
ne
24.05.26 |
po
25.05.26 |
|
|---|---|---|---|---|---|
| Predpoveď počasia na 5 dní | |||||
| Teplota (min./max.) | 0 / 8 °C | 2 / 12 °C | 4 / 12 °C | 4 / 12 °C | 5 / 14 °C |
| Počet slnečných hodín | 11 h | 15 h | 14 h | 14 h | 10 h |
| Nový sneh | 0 cm | 0 cm | 0 cm | 0 cm | 0 cm |
| Hranica sneženia | 3 100 m | 3 400 m | 3 200 m | 3 400 m | 3 700 m |
|
ráno |
napoludnie |
večer |
v noci |
|
|---|---|---|---|---|
| Teplota | 2 °C | 7 °C | 6 °C | 3 °C |
| Rýchlosť vetra | 20 km/h | 15 km/h | 20 km/h | 15 km/h |
| Nový sneh | 0 cm | 0 cm | 0 cm | 0 cm |
| Hranica sneženia | 2 400 m | 2 800 m | 3 100 m | 3 300 m |
|
ráno |
napoludnie |
večer |
v noci |
|
|---|---|---|---|---|
| Teplota | 6 °C | 11 °C | 9 °C | 5 °C |
| Rýchlosť vetra | 10 km/h | 15 km/h | 15 km/h | 10 km/h |
| Nový sneh | 0 cm | 0 cm | 0 cm | 0 cm |
| Hranica sneženia | 3 300 m | 3 300 m | 3 500 m | 3 300 m |
|
ráno |
napoludnie |
večer |
v noci |
|
|---|---|---|---|---|
| Teplota | 7 °C | 12 °C | 9 °C | 5 °C |
| Rýchlosť vetra | 15 km/h | 15 km/h | 20 km/h | 15 km/h |
| Nový sneh | 0 cm | 0 cm | 0 cm | 0 cm |
| Hranica sneženia | 3 400 m | 3 400 m | 3 400 m | 3 400 m |
|
ráno |
napoludnie |
večer |
v noci |
|
|---|---|---|---|---|
| Teplota | 7 °C | 12 °C | 9 °C | 5 °C |
| Rýchlosť vetra | 15 km/h | 15 km/h | 20 km/h | 10 km/h |
| Nový sneh | 0 cm | 0 cm | 0 cm | 0 cm |
| Hranica sneženia | 3 400 m | 3 400 m | 3 500 m | 3 400 m |
|
ráno |
napoludnie |
večer |
v noci |
|
|---|---|---|---|---|
| Teplota | 8 °C | 13 °C | 11 °C | 7 °C |
| Rýchlosť vetra | 10 km/h | 5 km/h | 10 km/h | 5 km/h |
| Nový sneh | 0 cm | 0 cm | 0 cm | 0 cm |
| Hranica sneženia | 3 200 m | 3 700 m | 3 800 m | 3 800 m |
|
dnes
21.05.26 |
zajtra
22.05.26 |
so
23.05.26 |
ne
24.05.26 |
po
25.05.26 |
|
|---|---|---|---|---|---|
| Predpoveď počasia na 5 dní | |||||
| Teplota (min./max.) | 4 / 14 °C | 4 / 18 °C | 6 / 20 °C | 8 / 20 °C | 8 / 22 °C |
| Počet slnečných hodín | 11 h | 15 h | 14 h | 14 h | 10 h |
| Nový sneh | 0 cm | 0 cm | 0 cm | 0 cm | 0 cm |
| Hranica sneženia | 3 100 m | 3 400 m | 3 100 m | 3 400 m | 3 700 m |
|
ráno |
napoludnie |
večer |
v noci |
|
|---|---|---|---|---|
| Teplota | 6 °C | 13 °C | 11 °C | 6 °C |
| Rýchlosť vetra | 5 km/h | 10 km/h | 5 km/h | 0 km/h |
| Nový sneh | 0 cm | 0 cm | 0 cm | 0 cm |
| Hranica sneženia | 2 300 m | 2 800 m | 3 100 m | 3 300 m |
|
ráno |
napoludnie |
večer |
v noci |
|
|---|---|---|---|---|
| Teplota | 9 °C | 17 °C | 14 °C | 7 °C |
| Rýchlosť vetra | 0 km/h | 10 km/h | 5 km/h | 0 km/h |
| Nový sneh | 0 cm | 0 cm | 0 cm | 0 cm |
| Hranica sneženia | 3 300 m | 3 300 m | 3 500 m | 3 300 m |
|
ráno |
napoludnie |
večer |
v noci |
|
|---|---|---|---|---|
| Teplota | 11 °C | 19 °C | 15 °C | 9 °C |
| Rýchlosť vetra | 5 km/h | 10 km/h | 10 km/h | 0 km/h |
| Nový sneh | 0 cm | 0 cm | 0 cm | 0 cm |
| Hranica sneženia | 3 400 m | 3 400 m | 3 000 m | 3 400 m |
|
ráno |
napoludnie |
večer |
v noci |
|
|---|---|---|---|---|
| Teplota | 12 °C | 19 °C | 16 °C | 9 °C |
| Rýchlosť vetra | 5 km/h | 10 km/h | 10 km/h | 0 km/h |
| Nový sneh | 0 cm | 0 cm | 0 cm | 0 cm |
| Hranica sneženia | 3 400 m | 3 400 m | 3 500 m | 3 400 m |
|
ráno |
napoludnie |
večer |
v noci |
|
|---|---|---|---|---|
| Teplota | 13 °C | 21 °C | 17 °C | 10 °C |
| Rýchlosť vetra | 5 km/h | 10 km/h | 0 km/h | 0 km/h |
| Nový sneh | 0 cm | 0 cm | 0 cm | 0 cm |
| Hranica sneženia | 3 300 m | 3 700 m | 3 800 m | 3 800 m |
Klíma
- Slnečné hodiny (Ø)
- Zrážky (cm)
- Dni kedy snežilo
| 2025 | 2026 | ||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| máj | jún | júl | aug | sep | okt | nov | dec | jan | feb | marec | apríl |
| 6 h | 10 h | 8 h | 8 h | 6 h | 6 h | 6 h | 5 h | 4 h | 4 h | 6 h | 8 h |
| 65 | 0 | 3 | 0 | 6 | 27 | 63 | 19 | 64 | 79 | 58 | 38 |
| 11 | 0 | 0 | 0 | 2 | 4 | 8 | 4 | 8 | 13 | 10 | 7 |
Zdroj predpovede počasia: © GeoSphere Austria
Zdroj snehového spravodajstva: Skiresort




