Ocenenie
Hodnotenie zákazníkov

La Norma

499 Počet hodnotení:

97 % Miera odporúčaní:

Stredisko 8,6
Lyžiarska oblasť 8,1

Lyžiarske stredisko Valfréjus & La Norma

Informácie o lyžiarskom stredisku
Najvyšší bod: 2 750 m Kabínkové lanovky: 2
Najnižší bod: 1 350 m Zjazdoviek celkom: 135 km
Výška dediny: 1 350 m
Zjazdovky:
57 km
Vlekov celkom: 22
Zjazdovky:
63 km
Kotvové vleky: 11
Zjazdovky:
15 km
Sedačkové lanovky: 9

Lyžiarske stredisko Valfréjus & La Norma

V stredisku La Norma & Valfréjus sa návštevníkom ponúka množstvo zábavy na snehu. Lyžiarske strediská lákajú svojimi neuveriteľne krásnymi zjazdovkami a nádhernými panoramatickými výhľadmi uprostred Savojských Álp. V nadmorskej výške 1 350 – 2 750 m môžu lyžiari ako aj snowboardisti použiť 23 lanoviek a vlekov a vychutnať si tak 135 km zjazdoviek.

Či už ste začiatočník alebo skúsený lyžiar, v La Norme si každý nájde tú svoju zjazdovku, pričom prevažujú ľahké až stredne ťažké zjazdovky. Okrem slalomových zjazdoviek, osvetlených zjazdoviek k večernému lyžovaniu a snowparku tu návštevníci nájdu aj skvelé svahy vedúce cez les. Potešenie zo snehu navyše zabezpečuje 100 snežných diel!

Za celodenný výlet stoja lyžiarske strediská Aussois (55 km), Val Cenis Vanoise (125 km) a Bonnevale sur Arc (32 km) - ktoré môžete využiť každé vždy na jeden deň so skipasom "ESKI-MO" (len od 6-denného skipasu). Jednotlivé lyžiarske strediská sú prepojené bezplatným skibusom.

Len 15 km vzdialené stredisko Orelle umožňuje ideálny prístup do lyžiarskej oblasti Les 3 Vallées. Jeden krát do týždňa tam jazdí priamo z La Normy skibus (za poplatok). Tento výlet do najväčšej lyžiarskej oblasti by ste si rozhodne nemali nechať ujsť!
Plán zjazdoviek Valfréjus & La Norma
K zväčšeniu kliknite na plán zjazdoviek.

Après ski La Norma

Po dlhom dni na zjazdovke existuje niekoľko spôsobov, ako ukončiť večer v La Norma. Pre tých, ktorí to majú radi pokojnejšie, odporúčame buď večer v kine, alebo návštevu baru či niektorej z mnohých reštaurácií, kde na vás okrem vyhlásenej francúzskej kuchyne čakajú aj medzinárodné špeciality.

Ak však máte po zjazdovke ešte dosť síl, môžete sa zúčastniť večerného lyžovania, turistiky na snežniciach, romantickej jazdy so psím záprahom alebo paraglidingu. Pre vzrušenie vylezte na zamrznutý vodopád neďaleko La Norma.

Snowpark: Snowpark La Reponse La Norma

Lyžiarske stredisko La Norma ponúka svoj malý areál aj freestylistom medzi lyžiarmi a snowboardistami. V závislosti od snehových podmienok má snowpark La Reponse množstvo prekážok, na ktorých si môžete vypustiť paru. Freeride oblasť vás tiež láka za hranice vyznačených zjazdoviek a poskytuje fanúšikom zimných športov nezabudnuteľný zážitok z prašanu.

Lyžiarske stredisko Valfréjus & La Norma nie je to správne? Potom sa pozrite tu: lyžiarske strediská Francúzsko

Výsledky testov od expertov Valfréjus & La Norma

Výsledok testu Valfréjus & La Norma sa skladá z nasledujúcich kategórií: top hodnotiace kritériá, hodnotiace kritériá pre zaujímavosti a ďalšie hodnotiace kritériá, ktoré svojou hodnotou majú vplyv na celkový výsledok.

Výsledná známka v teste

(3,7 z 5 hviezdičiek)

Top hodnotiace kritériá
Tieto hodnotenia sa vo výsledku prejaví dvakrát

Vleky a lanovky
Istota snehu

Hodnotiace kritériá pre zvláštne záujmy

Rodiny & deti
Začiatočníci
Experti & freerideri
Snowparky

Ďalšie hodnotiace kritéria

Après ski

Ubytovanie La Norma

Hľadať…

: Lyžiarske stredisko La Norma

Momentálne nie sú k dispozícii žiadne ponuky.

Bezpečná objednávka so SnowTrex výhodami

Loading...
StickyNewsletter