Ocenenie
Hodnotenie zákazníkov

Résidence Les Bergers [Výhodná cena]

240 Počet hodnotení:

85 % Hodnota odporúčaní:

Ubytovanie 7,5
Stredisko 8,6
Lyžiarska oblasť 8,7

Lyžiarske stredisko Les Sybelles

Informácie o lyžiarskom stredisku
Najvyšší bod: 2 620 m Kabínkové lanovky: 1
Najnižší bod: 1 100 m Zjazdoviek celkom: 310 km
Výška dediny: 1 600 m
Zjazdovky:
71 km
Vlekov celkom: 68
Zjazdovky:
217 km
Kotvové vleky: 39
Zjazdovky:
22 km
Sedačkové lanovky: 28

Lyžiarske stredisko Les Sybelles

Les Sybelles (1 100 m - 2 620 m) disponuje ako jeden z najväčších lyžiarskych regiónov Francúzska vyše 310 km zjazdoviek, z veľkej časti stredného stupňa obtiažnosti, rovnako ako 68 vlekov v šiestich spolu prepojených lyžiarskych stredísk. Le Corbier, Saint Sorlin d’Arves, St. Jean d’Arves, La Toussuire, Les Bottières a St. Colomban des Villards sú strediská, ktoré vynikajú svojou odlišnosťou.

Obrovský areál ponúka ideálne podmienky pre začiatočníkov a rodiny s deťmi. Začiatočníkom je tu k dispozícii mnoho modrých zjazdoviek, kde sa pomaly ale isto môžu oddávať pestrým zimným radovánkam. Pre skúsených lyžiarov je tu k dispozícii vyše 200 km stredne ťažkých a takmer 22 km čiernych zjazdoviek.

Vedľa mnohých rodinných zjazdov Les Sybelles ponúka taktiež veľmi dobré podmienky pre zimné radovánky v hlbokom snehu a to najmä na l’Ouillon, Bellard a Grand Truc. Kto má skôr v obľube upravované zjazdovky razantného typu, ten si určite obľúbi čiernu „Casse Pipe“. Fanúšikovia freestylu sa vydajú do snowparku a večerní lyžiari na dve osvetlené zjazdovky.

Pred začiatkom zimnej sezóny 2022/23 lyžiarske stredisko nedávno investovalo veľa peňazí do svojej prvej 10-miestnej gondoly Côte du Bois. Systém nahrádza rovnomennú štvorsedačku Côte du Bois a spája údolnú oblasť La Toussuire so strednou oblasťou, kde prebieha spojenie cez ďalšie lanovky do Ouillonu a Le Corbier.
K zväčšeniu kliknite na plán zjazdoviek.

Après ski Saint Sorlin-Les Sybelles

Après ski v Saint Sorlin prebieha skôr pokojnejšie. Po dni strávenom na lyžiach je možné vychutnať si večer pri typickom savojskom pokrme, akým je napr. raclette alebo syrové fondue. Komu sa však ani potom nechce spať, ten si v lokále L’Avalanche určite rád zahrá biliard alebo šípky. Nočné sovy si môžu zatancovať na diskotéke do D’Sybell Club a pochutnať si na výborných koktejloch. Pokiaľ túžite stráviť deň mimo zjazdovky, máte v Sait Sorlin d’Arves na výber množstvo aktivít voľného času. Či prechádzka na snežniciach, jazda na saniach so psím záprahom, razantné túry na štvorkolkách alebo paragliding – čo sa týka ponuky aktivít, o tú tu rozhodne núdza nie je!

Snowpark: Snowpark Sy'X Park Saint Sorlin-Les Sybelles

V lyžiarskom stredisku "Les Sybelles" čaká na všetkých milovníkov freestylu snowpark "Sy´X Park". Jedná sa o najväčší park v tomto stredisku a leží v nadmorskej výške 2 100 až 2 370 m na L’Ouillon v La Toussiere. Čakajú tu červené a čierne moduly predovšetkým na pokročilých jazdcov a expertov v oblasti freestylu. Veľké boxy, skoky a table vyžadujú kreativitu a dobré zručnosti. K domu je k dispozícií aj "Easy Park", ktorý je vhodný pre začiatočníkov vďaka svojím modrým a zeleným modulom. Lyžiarske stredisko ponúka tiež boardercrossovú trať, kde sa môžete vyblázniť na 1,5 km so 14 integrovanými prekážkami.

Pre zväčšenie kliknite na plán snowparku.

Lyžiarske stredisko Les Sybelles nie je to správne? Potom sa pozrite tu: lyžiarske strediská Francúzsko

Výsledky testov od expertov Les Sybelles

Výsledok testu Les Sybelles sa skladá z nasledujúcich kategórií: top hodnotiace kritériá, hodnotiace kritériá pre zaujímavosti a ďalšie hodnotiace kritériá, ktoré svojou hodnotou majú vplyv na celkový výsledok.

Výsledná známka v teste

(4,7 z 5 hviezdičiek)

Top hodnotiace kritériá
Tieto hodnotenia sa vo výsledku prejaví dvakrát

Vleky a lanovky
Istota snehu

Hodnotiace kritériá pre zvláštne záujmy

Rodiny & deti
Začiatočníci
Experti & freerideri
Snowparky
Bežecké lyžovanie & trate

Ďalšie hodnotiace kritéria

Après ski
Orientácia (plán zjazdoviek, informačné tabule & značenie)
Horské reštaurácie, chaty & gastronómia
Príjazd & možnosti parkovania

Bezpečná objednávka so SnowTrex výhodami

Loading...
StickyNewsletter