Poradca stredísk
Nájdite lyžiarske stredisko, ktoré je ideálne pre Vás!
  1. Jednoducho zvoľte, čo je pre Vás dôležité.
  2. Na základe Vami zadaných údajov, Vám navrhujeme miesta, ktoré sú pre Vás optimálnymi lyžiarskymi strediskami.
Informácie o lyžiarskom stredisku
ľubovoľné ľubovoľné
ľubovoľné ľubovoľné
ľubovoľné
Lyžiarske stredisko vhodné najmä pre
nedôležité
nedôležité
nedôležité
Ostatné
nedôležité
nedôležité
nedôležité
nedôležité
Údaje o zájazde
ľubovoľné
Váš výber
Veľkosť: ľubovoľné Začiatočníci: nedôležité Snowpark: nedôležité dĺžka: podľa zadania
Najvyšší bod v stredisku: ľubovoľné Skúsení a freerideri: nedôležité Vleky a lanovky: nedôležité Krajina: ľubovoľné
Bežkárske trate-km: ľubovoľné Hodnotenie zákazníkov: ľubovoľné Cena na osobu: ľubovoľné
Rodina a deti: nedôležité Après ski: nedôležité termín : ľubovoľné
Došlo k chybe. Prosím, skontrolujte zadané údaje a skúste to znova. Pri vyhľadávaní sa vyskytla chyba.
Hodnotenie zákazníkov

Valfréjus

3 491 Počet hodnotení:

92 % Hodnota odporúčaní:

Stredisko 8,2
Lyžiarska oblasť 7,7

Lyžiarske stredisko Valfréjus & La Norma

Informácie o lyžiarskom stredisku
Najvyšší bod: 2 750 m Kabínkové lanovky: 2
Najnižší bod: 1 350 m Zjazdoviek celkom: 135 km
Výška dediny: 1 550 m
Zjazdovky:
57 km
Vlekov celkom: 22
Zjazdovky:
63 km
Kotvové vleky: 11
Zjazdovky:
15 km
Sedačkové lanovky: 9

Lyžiarske stredisko Valfréjus & La Norma

La Norma & Valfréjus ponúka svojim hosťom čistú snehovú zábavu: lyžiarske areály lákajú svojimi neuveriteľne krásnymi zjazdovkami a nádherným panoramatickým výhľadom uprostred Savojských Álp. Vo výške 1 350 až 2 750 m n. m. môžu lyžiari a snowbordisti využiť 23 vlekov a 135 km zjazdoviek.

Skipas "ESKI-MO" vám umožní prístup k cez 347 km rôznorodých zjazdoviek a 5 lyžiarskym strediskám. Tak môžete využiť okrem zjazdoviek vo Valfréjus tiež denne lyžiarske stredisko La Norma, ako aj vždy jeden deň v lyžiarskych strediskách Aussois, Val Cenis Vanoise, Bessans a Bonneval sur Arc. Lyžiarske strediská sa vyznačujú prevažne ľahkými až stredne ťažkými zjazdovkami, avšak nechýba tu ani niekoľko čiernych zjazdoviek. Do jednotlivých stredísk sa dostanete pohodlne bezplatným skibusom.

Okrem toho je Valfréjus vo Francúzsku známy vďaka svojim nespočetným svahom s hlbokým snehom, ktoré nadchýnajú lyžiarov aj snowboardistov. V Boarder Cross Parku sa môžete naučiť pár tipov a zdokonaliť svoje nadobudnuté schopnosti. Idylický zjazd lesom končí v centre strediska, čo návštevníci veľmi ocenia. Mnoho moderných zasnežovacích zariadení sa stará o dostatočnú snehovú nádielku počas zimnej sezóny.

Len 18 km vzdialené stredisko Orelle Vám ponúka perfektný vstup do lyžiarskej oblasti Val Thorens - najvyšší bod Les 3 Vallées. Tento výlet do najväčšej lyžiarskej oblasti sveta by si ste si v žiadnom prípade nemali nechať ujsť! Ako držiteľ skipasu ESKI-MO obdržíte na mieste zľavnené denné skipasy na oblasť Val Thorens alebo na celú oblasť 3 Vallées.
K zväčšeniu kliknite na plán zjazdoviek.

Après ski Valfréjus

Valfréjus ponúka početné možnosti ako zakončiť príjemne strávený deň na zjazdovke v jednom z miestnych barov, pretože súčasne so zotmením nastáva čas pre après ski zábavu. Na diskotéke K2 Club sa môžete baviť pri dobrej hudbe so známymi Dj-mi.

Tí, ktorí zrovna nepatria medzi milovníkov après ski, si určite nájdu cestu do jednej z približne desiatich reštaurácií s francúzskou a tradičnou miestnou kuchyňou. Centrum strediska Valfréjus láka svojimi nákupnými pasážami k nákupom a pri rôznych zábavných či športových podujatiach sa rozhodne nebudete nudiť.

Športovo sa môžete vyžiť aj mimo zjazdovky, organizované sú zaujímavé aktivity, ako napríklad výlety na snežniciach, korčuľovanie alebo ľadovcové lezenie. Večer by ste si nemali nechať ujsť sánkovanie na cca 2 km dlhej osvetlenej dráhe!

Snowpark: Snowpark Valfréjus

V lyžiarskom stredisku Valfréjus sa nenachádza žiadny snowpark, ale vstup do strediska "3 Vallées" cez Orelle je vzdialený len cca 18 km. Po predložení skipasu "ESKI-MO" obdržíte zľavu na denný vstup. Najväčšie európske lyžiarske stredisko Vám ponúka množstvo možností na freestyle. Odreagovať sa môžete hneď v 3 prvotriednych snowparkoch!

Vo Val Thorens na Vás čaká snowpark v nadmorskej výške 2 500 - 2 600 m, ktorý je 600 m dlhý s rozlohou 70 000 metrov štvorcových a nachádza sa v blízkosti lanovky "Gand Fond". Ďalší je v Méribel-Mottaret, nazýva sa "Moon Park" a spadá do konceptu Ho5Park. Ponúka dokonca "Mini Moon" parcour so skvelými možnosti k nácviku prvých trikov.

Nakoniec tu nájdete aj "DC Area 43 Snowpark", vyvinutý značkou DC Shoes a na pomoc im prišiel aj tím od Hill Technics, ktorého členom je aj European X-Games Superpipe Shaper Benjamin Ravanel. Pri týchto vysoko technických podmienkach vznikol park s extravagantnými prvkami a skvelou výbavou.

Lyžiarske stredisko Valfréjus & La Norma nie je to správne? Potom sa pozrite tu: lyžiarske strediská Francúzsko

Výsledky testov od expertov Valfréjus & La Norma

Výsledok testu Valfréjus & La Norma sa skladá z nasledujúcich kategórií: top hodnotiace kritériá, hodnotiace kritériá pre zaujímavosti a ďalšie hodnotiace kritériá, ktoré svojou hodnotou majú vplyv na celkový výsledok.

Výsledná známka v teste

(4,4 z 5 hviezdičiek)

Top hodnotiace kritériá
Tieto hodnotenia sa vo výsledku prejaví dvakrát

Vleky a lanovky
Istota snehu

Hodnotiace kritériá pre zvláštne záujmy

Rodiny & deti
Začiatočníci
Experti & freerideri
Snowparky

Ďalšie hodnotiace kritéria

Après ski

Ubytovanie Valfréjus

Hľadať…

: Lyžiarske stredisko Valfréjus

Momentálne nie sú k dispozícii žiadne ponuky.

Bezpečná objednávka so SnowTrex výhodami