Hodnotenie zákazníkov

Bischofsmais

NOVÉ!

Doposiaľ nebolo odoslané žiadne hodnotenie.

Lyžiarske stredisko Geißkopf

Informácie o lyžiarskom stredisku
Najvyšší bod: 1 121 m Kabínkové lanovky: 0
Najnižší bod: 840 m Zjazdoviek celkom: 8 km
Výška dediny: 700 m
Zjazdovky:
2 km
Vlekov celkom: 8
Zjazdovky:
5 km
Kotvové vleky: 7
Zjazdovky:
1 km
Sedačkové lanovky: 1

Lyžiarske stredisko Geißkopf

Lyžiarske stredisko Geißkopf je od Bischofmaisu vzdialené cca 5 km a zaručuje dobré podmienky pre milovníkov lyžovania na zjazdovkách s celkovou dĺžkou 7,5 km. Na svoje tu prídu najmä začiatočníci a pokročilí, na širokých svahoch si však užijú aj dlhoroční lyžiari. Pre deti je pripravený špeciálny areál Geissleinpark, kde sa môžu oddávať svojim prvým pokusom na lyžiach. Snowboardistom a freestylistom iste poskočí srdce radosťou pri pohľade na miestny funpark s jumpami, kickermi a ďalšími atrakciami. Zážitkom určite bude aj lyžovanie po zotmení na osvetlených zjazdovkách. V regióne sú Vám navyše k dispozícii ďalšie skvelé lyžiarske strediská, napríklad cca 30 km vzdialené stredisko Großer Arber. Tu nájdete cca 10 km zjazdoviek, na jednej z nich sa dokonca konali aj majstrovstvá sveta. Vďaka vysokej investícii no nových vlekov a zasnežovacích diel (až 85 % zjazdoviek sa dá umelo zasnežiť) bolo stredisko v minulých rokoch zmodernizované a teraz sa chváli vysokou istotou snehu až do jari.
Plán zjazdoviek Geißkopf
K zväčšeniu kliknite na plán zjazdoviek.

Après ski Bischofsmais

Večer si tu možno príjemne posedieť v jednom z útulných hostincov alebo barov, kde Vás budú rozmaznávať miestnymi špecialitami. Či už ide o regionálne pochúťky alebo internacionálne špeciality - každý si tu príde na svoje. Ak by ste večer strávili radšej aktívne čakajú tu na Vás turistické chodníčky vhodné aj na nordic wakling alebo 2 km dlhá sánkovacia dráha.Čerstvo natočené pivo by však nemalo chýbať pri žiadnom dobrom jedle! Ak sa radi zabávate, odporúčame Vám výlet do cca 10 km vzdialeného Regen, kde si môžete zatancovať na diskotéke Papilio až do bieleho rána. Širšiu ponuku voľnočasových aktivít nájdete vo väčších susedných mestách, napríklad v Straubingu alebo Pasove. Tu sa na Vašu návštevu tešia mnohé diskotéky a bary, kde si môžete užiť nočného života a tanečnej zábavy.

Lyžiarske stredisko Geißkopf nie je to správne? Potom sa pozrite tu: lyžiarske strediská Nemecko

Výsledky testov od expertov Geißkopf

Výsledok testu Geißkopf sa skladá z nasledujúcich kategórií: top hodnotiace kritériá, hodnotiace kritériá pre zaujímavosti a ďalšie hodnotiace kritériá, ktoré svojou hodnotou majú vplyv na celkový výsledok.

Výsledná známka v teste

(2,9 z 5 hviezdičiek)

Top hodnotiace kritériá
Tieto hodnotenia sa vo výsledku prejaví dvakrát

Vleky a lanovky
Istota snehu

Hodnotiace kritériá pre zvláštne záujmy

Rodiny & deti
Začiatočníci
Experti & freerideri
Snowparky
Bežecké lyžovanie & trate

Ďalšie hodnotiace kritéria

Après ski
Orientácia (plán zjazdoviek, informačné tabule & značenie)
Horské reštaurácie, chaty & gastronómia
Príjazd & možnosti parkovania

Bezpečná objednávka so SnowTrex výhodami

Loading...
StickyNewsletter