Hodnotenie zákazníkov

Marienberg

10 Počet hodnotení:

80 % Miera odporúčaní:

Stredisko 8,4
Lyžiarska oblasť 6,5

Lyžiarske stredisko InterSkiregion Fichtelberg/Klínovec

Informácie o lyžiarskom stredisku
Najvyšší bod: 1 244 m Kabínkové lanovky: 1
Najnižší bod: 763 m Zjazdoviek celkom: 47 km
Výška dediny: 620 m
Zjazdovky:
23 km
Vlekov celkom: 23
Zjazdovky:
18 km
Kotvové vleky: 15
Zjazdovky:
6 km
Sedačkové lanovky: 7

Lyžiarske stredisko InterSkiregion Fichtelberg/Klínovec

V „InterSkiregion Fichtelberg/Klínovec“, lyžiarskom prepojeniu nemeckého lyžiarskeho strediska okolo Fichtelbergu (1 215 m n.m.) a českého lyžiarskeho strediska okolo Keilbergu/Klínovca (1 244 m n.m.), máte k dispozícii celkovo 47 km zjazdoviek medzi 763 m - 1 244 m nadmorskej výšky k dispozícii. Lyžiarske stredisko je obľúbené najmä rodinami s malými deťmi, keďže má okolo 23 km, a preto je väčšina zjazdoviek označená modrou farbou a malí zajačikovia sa môžu cítiť ako doma najmä vo „Fichtelchens Winterland“ a v „Mini Areáli“ na Klínovci. Tu sa pod odborným vedením zoznámia s lyžovaním s lyžiarskym kolotočom, čarovnými kobercami a motivačnými maskotmi.

V rozmanitom lyžiarskom stredisku si však prídu na svoje aj všetci ostatní milovníci zimných športov. Veď je tu ešte asi 18 km červených a 6 km čiernych značených zjazdoviek. Obe lyžiarske strediská v lyžiarskom regióne ponúkajú na vrchole snowpark vrátane U-rampa, ktorý rozbúši srdce freestylerov.

Neďaleko Marienbergu sa nachádza malé, ale pekné lyžiarske stredisko Geyersdorf. 0,5 km modrá zjazdovka je ako stvorená na prvé pokusy na lyžiach. Začiatočníci si tu môžu pokojne vyskúšať zimné športy bez toho, aby sa stratili v príliš veľkej lyžiarskej oblasti.
Plán zjazdoviek InterSkiregion Fichtelberg/Klínovec
K zväčšeniu kliknite na plán zjazdoviek.

Lyžiarske stredisko InterSkiregion Fichtelberg/Klínovec nie je to správne? Potom sa pozrite tu: lyžiarske strediská Nemecko

Ubytovanie Marienberg

Hľadať…

: Lyžiarske stredisko Marienberg

Momentálne nie sú k dispozícii žiadne ponuky.

Bezpečná objednávka so SnowTrex výhodami

Loading...
StickyNewsletter