Hodnotenie zákazníkov

Ruhpolding

17 Počet hodnotení:

100 % Miera odporúčaní:

Stredisko 9,4
Lyžiarska oblasť 8,0

Lyžiarske stredisko Unternberg

Informácie o lyžiarskom stredisku
Najvyšší bod: 1 417 m Kabínkové lanovky: 0
Najnižší bod: 710 m Zjazdoviek celkom: 2,5 km
Výška dediny: 656 m
Zjazdovky:
1,5 km
Vlekov celkom: 4
Zjazdovky:
1 km
Kotvové vleky: 3
Zjazdovky:
0 km
Sedačkové lanovky: 1 Lyžiarske trasy: 3 km

Lyžiarske stredisko Unternberg

Lyžiarske stredisko Unternberg je prehľadné a tým veľmi obľúbené predovšetkým u rodín s deťmi. Hneď 4 lyžiarske vleky privedú milovníkov lyžovania až do nadmorskej výšky 1 417 m. Celkovo na vás čaká 2,5 km prevažne ľahkých a stredne ťažkých zjazdoviek, ako aj 3,6 km lyžiarskych tratí. Pre pokročilých lyžiarov bude zjazd z Unterberg Alm ako stvorený, prekonajú tu totiž až 550 m výškového rozdielu!

Len niekoľko minút jazdy autom od Ruhpoldingu nájdete lyžiarske stredisko Winklmoos-Steinplatte, kde môžete objavovať ďalších cca 20 km najlepšie upravovaných zjazdoviek.
Plán zjazdoviek Unternberg
K zväčšeniu kliknite na plán zjazdoviek.

Večerné lyžovanie Ruhpolding

Vďaka systému osvetlenia je v lyžiarskom stredisku Unternberg v Ruhpoldingu možné aj večerné lyžovanie.Tak sa môžu vyblázniť na svahoch za súmraku alebo v tme všetci lyžiari, ktorí nemali počas dňa dostatok zimných športov. Osvetlená zjazdovka je dlhá cca 1 km a v závislosti od snehových podmienok je otvorená vždy v utorok a vo štvrtok medzi 16 a 20 hod. Nachádza sa v dolnej časti lyžiarskeho strediska okolo vleku FIS-Lift. A pretože zahŕňa ako modré, tak aj červené úseky, sú tu noční lyžiari všetkých úrovní v dobrých rukách a môžu zmeniť noc na deň.

Après ski Ruhpolding

Popri zábave na lyžiach a bežkách tu nájdete aj niekoľko ďalších možností športového vyžitia. Napríklad pri sánkovaní na prírodnej dráhe je zábava zaručená! Nezabudnuteľným zážitkom bude určite snowtubing (jazda na pneumatike). Ak si chcete od snehu chvíľu odpočinúť, môžete zájsť napríklad do tenisovej haly. Aj pre romantikov si stredisko pripravilo to pravé - prechádzku alebo jazdu na saniach s konským záprahom, pri ktorej sa môžete pokochať krásou zimnej prírody. Vydarený deň možno potom ideálne zakončiť v jednom z hostincov treba pri prípitku s priateľmi. S eXtra-Card získate okrem toho voľný vstup do haly s klziskom a aquaparku Vita Alpina s bazénom s vlnobitím.

Snowpark: Snowpark Ruhpolding

V tomto lyžiarskom stredisku nie je bohužiaľ žiadny snowpark! Spektakulárne snowparky však nájdete v strediskáchOberstdorf a Ramsau.

Lyžiarske stredisko Unternberg nie je to správne? Potom sa pozrite tu: lyžiarske strediská Nemecko

Výsledky testov od expertov Unternberg

Výsledok testu Unternberg sa skladá z nasledujúcich kategórií: top hodnotiace kritériá, hodnotiace kritériá pre zaujímavosti a ďalšie hodnotiace kritériá, ktoré svojou hodnotou majú vplyv na celkový výsledok.

Výsledná známka v teste

(2,7 z 5 hviezdičiek)

Top hodnotiace kritériá
Tieto hodnotenia sa vo výsledku prejaví dvakrát

Vleky a lanovky
Istota snehu

Hodnotiace kritériá pre zvláštne záujmy

Rodiny & deti
Začiatočníci
Experti & freerideri
Snowparky
Bežecké lyžovanie & trate

Ďalšie hodnotiace kritéria

Après ski
Orientácia (plán zjazdoviek, informačné tabule & značenie)
Horské reštaurácie, chaty & gastronómia
Príjazd & možnosti parkovania

Bezpečná objednávka so SnowTrex výhodami

Loading...
StickyNewsletter