Hodnotenie zákazníkov

St. Englmar

76 Počet hodnotení:

83 % Miera odporúčaní:

Stredisko 8,0
Lyžiarska oblasť 7,5

Lyžiarske stredisko St. Englmar

Informácie o lyžiarskom stredisku
Najvyšší bod: 1 030 m Kabínkové lanovky: 0
Najnižší bod: 720 m Zjazdoviek celkom: 10,6 km
Výška dediny: 808 m
Zjazdovky:
8,1 km
Vlekov celkom: 12
Zjazdovky:
2 km
Kotvové vleky: 12
Zjazdovky:
0,5 km
Sedačkové lanovky: 0

Lyžiarske stredisko St. Englmar

Lyžiarsky región St. Englmar ponúka zástancom zimných športov skutočne lákavé možnosti lyžovania v štyroch strediskách Grün-Maibrunn, Pröller-Ski-Dreieck, Predigtstuhl a Kapellenberg. Dohromady je vám tu k dispozícii okolo 12 km vynikajúco upravovaných zjazdoviek a 12 vlekov, čo je síce malý, ale zato kvalitný výber.

Moderné zasnežovacie zariadenia sa postarajú o dostatok snehu až do polovice marca. V Pröller-Ski-Dreieck sa môžete vyblázniť na skvelých svahoch ako aj závodných dráhach. Avšak ani milovníci pohodového lyžovania sa tu nebudú nudiť. Večer je tu k dispozícii aj niekoľko osvetlených zjazdoviek.

Snowboardistom doporučujeme výlet do lyžiarskeho strediska Predigtstuhl, kde sa nachádza najväčší funpark s umelým osvetlením a hudbou v Nemecku.
Plán zjazdoviek St. Englmar
K zväčšeniu kliknite na plán zjazdoviek.

Après ski St. Englmar

Kto rád zakončí deň v pokoji a k tomu sa nechá rád rozmaznávať kulinárskymi dobrotami, nájde v St. Englmari pekné reštaurácie a tradičné horské chatky s pestovanou gastronómiou.

V snežných baroch a puboch si môžete užívať a tancovať až dlho do noci. Okrem lyžovania alebo snowboardingu sa tu naskytuje množstvo iných možností ako si vychutnať čaro prírody Bavorského lesa.

Výlet po čarovnej krajine si môžete dopriať na celkom 50 km upravených tratí. O kopec zábavy sa postarajú aj sánkarské dráhy, z ktorých niektoré sú dokonca večer osvetlené. Alebo si doprajte romantickú jazdu na saniach s konským záprahom. Ponuka aktivít je tu skutočne obrovská!

Snowpark: Snowpark Predigtstuhl St. Englmar

V lyžiarskom stredisku Predigtstuhl čaká pestrý snowpark na všetkých snowboardistov a lyžiarov freestylistov, ktorí tu môžu vypustiť paru na zjazdoch s dĺžkou cca 500 m.

Vyblázniť sa môžete celkovo na 8 rails a boxoch, viacerých menších jib-skokoch a rôznych jib prvkoch. Jedná sa o najväčší funpark v Bavorskom lese. Snowpark Predigtstuhl je navyše jediným parkom v Bavorskom lese, ktorý má celý týždeň osvetlené všetky prekážky.

Lyžiarske stredisko St. Englmar nie je to správne? Potom sa pozrite tu: lyžiarske strediská Nemecko

Výsledky testov od expertov St. Englmar

Výsledok testu St. Englmar sa skladá z nasledujúcich kategórií: top hodnotiace kritériá, hodnotiace kritériá pre zaujímavosti a ďalšie hodnotiace kritériá, ktoré svojou hodnotou majú vplyv na celkový výsledok.

Výsledná známka v teste

(3 z 5 hviezdičiek)

Top hodnotiace kritériá
Tieto hodnotenia sa vo výsledku prejaví dvakrát

Vleky a lanovky
Istota snehu

Hodnotiace kritériá pre zvláštne záujmy

Rodiny & deti
Začiatočníci
Experti & freerideri
Snowparky
Bežecké lyžovanie & trate

Ďalšie hodnotiace kritéria

Après ski
Orientácia (plán zjazdoviek, informačné tabule & značenie)
Horské reštaurácie, chaty & gastronómia
Príjazd & možnosti parkovania

Bezpečná objednávka so SnowTrex výhodami

Loading...
StickyNewsletter