Poradca stredísk
Nájdite lyžiarske stredisko, ktoré je ideálne pre Vás!
  1. Jednoducho zvoľte, čo je pre Vás dôležité.
  2. Na základe Vami zadaných údajov, Vám navrhujeme miesta, ktoré sú pre Vás optimálnymi lyžiarskymi strediskami.
Informácie o lyžiarskom stredisku
ľubovoľné ľubovoľné
ľubovoľné ľubovoľné
ľubovoľné
Lyžiarske stredisko vhodné najmä pre
nedôležité
nedôležité
nedôležité
Ostatné
nedôležité
nedôležité
nedôležité
nedôležité
Údaje o zájazde
ľubovoľné
Váš výber
Veľkosť: ľubovoľné Začiatočníci: nedôležité Snowpark: nedôležité dĺžka: podľa zadania
Najvyšší bod v stredisku: ľubovoľné Skúsení a freerideri: nedôležité Vleky a lanovky: nedôležité Krajina: ľubovoľné
Bežkárske trate-km: ľubovoľné Hodnotenie zákazníkov: ľubovoľné Cena na osobu: ľubovoľné
Rodina a deti: nedôležité Après ski: nedôležité termín : ľubovoľné
Došlo k chybe. Prosím, skontrolujte zadané údaje a skúste to znova. Pri vyhľadávaní sa vyskytla chyba.
Ocenenie
Hodnotenie zákazníkov

Annaberg im Lammertal

203 Počet hodnotení:

100 % Hodnota odporúčaní:

Stredisko 9,0
Lyžiarska oblasť 8,7
Informácie o lyžiarskom stredisku
Dachstein West
Najvyšší bod: 2 100 m
Najnižší bod: 780 m
Výška dediny: 778 m
Vlekov celkom: 44
Kotvové vleky: 22
Sedačkové lanovky: 11
Kabínkové lanovky: 11
Zjazdoviek celkom: 131 km
Zjazdovky:
44 km
Zjazdovky:
80 km
Zjazdovky:
7 km
Lyžiarske trasy: 44 km

Lyžiarske stredisko Dachstein West

Lyžiarske stredisko Dachstein West

So skipasom regiónu "Dachstein West" je Vám k dispozícii celkovo 131 km zjazdoviek. 44 vlekov Vás bezproblémovo dopraví na Vami želanú zjazdovku. Užite si nezabudnuteľné hodiny na perfektne upravených zjazdovkách v lyžiarskych strediskách Annaberg im Lammertal, Gosau, Russbach, St. Martin, Lungötz, Bad Dürrnberg, Postalm a Abtenau, ktoré sú prepojené bezplatným skibusom. Z lyžiarskeho centra Annaberg im Lammertal sa dostanete priamo do lyžiarskeho strediska Dachstein West.

Nie len začiatočníci a rekreační lyžiari, ale taktiež profíci a freerideri tu nájdu rôznorodú ponuku zjazdoviek. Zjazdovky Gaudi majú k dispozícii rýchlostné štreky s meraním času, snowcross, dráhu s vlnami a bubnovú zjazdovku. Komu nestačí Gaudi, má možnosť sa zúčastniť večerného lyžovania na lanovke Ötscherlift.

Začiatočníci si môžu užiť jazdu na výnimočne širokých svahoch a rodiny s deťmi ocenia optimálnu ponuku, ktorá vyhovie všetkým požiadavkám. Tých najmenších návštevníkov strediska poteší ponuka lyžiarskych škôlok a lyžiarskych táborov pre deti, ktoré sa postarajú o množstvo zábavy.

Všetci nadšenci jazdy na jednej alebo dvoch doskách sa môžu vyblázniť aj v rôznych funparkoch. Snowpark Dachstein West v stredisku Russbach je najväčší a najrôznorodejší a sa o zábavu postarajú napríklad skokanské mostíky, dosky a raily. Freerideri si prídu na svoje v aréne Freesports Arena Krippenstein, ktorá je jedným z hotspotov pre freeridovú scénu.

Priamo vedľa zjazdovky pri údolnej stanici lanovky Donnerkogelbahn sa nachádza detský klub, v ktorom sa pracovníci postarajú o deti od 1 roku. Starať sa o deti budú vyškolení pracovníci so znalosťami anglického jazyka (za poplatok). Lyžovať sa tu môžu deti naučiť vo Fuxi lyžiarskej krajine. Tu sa deti naučia od lyžiarskych inštruktorov a maskotov Fuxi hravou formou prvé lyžiarske krôčky, ako aj techniku.

K sezóne 2016/2017 bola otvorená panoramatická lyžiarska trasa "Panoronda" s dĺžkou 44 km. Rozmanité zážitky na najlepšie upravovaných označených zjazdovkách. Starodávne chaty a slnečné terasy pozývajú všetkých k prestávke, predovšetkým aby ste si mohli vychutnať rozprávkový výhľad.

Chcete všetky Vaše dojmy a zážitky, ktoré ste zaznamenali počas celého lyžiarskeho dňa, zdieľať so svojimi priateľmi a príbuznými? Žiaden problém! Celkovo máte k dispozícii 13 Wi-Fi-hotspotov v lyžiarskom regióne Dachstein West - vo funparuk, v chatách a pri vlekových staniciach. Takto sa môžete so svojimi známymi podeliť o Vašu zábavu, posielať fotky a postovať Váš aktuálny status.
K zväčšeniu kliknite na plán zjazdoviek.

Večerné lyžovanie Annaberg im Lammertal

V stredisku Dachstein West máte možnosť využiť predĺžený skipas až do neskorého večera. Pri údolnej stanici lanovky Hornspitzbahn sú zjazdovky osvetlené aj v noci. Červená zjazdovka s dĺžkou 1 km Vám ponúka raz do týždňa zábavu na lyžiach aj po oficiálnom uzavretí prevádzky vlekov. Svetlá sú v prevádzke od 18:30 do 20:30 hod. a osvetľujú aj neďaleko ležiaca cvičná zjazdovka Brumsiland, takže aj lyžiarsky začiatočníci môžu zažiť atmosféru nočného lyžovania. V bare "pod dáždnikom" na údolnej zjazdovke sa môžete zastaviť počas večerného lyžovania. Pre ešte viac zábavy pri Hornspitz-Expresse je jeden pretekársky úsek v Ötscher Kids Park s ostrými zatáčkami a vlnovými dráhami.

Après ski Annaberg im Lammertal

Po perfektnej zábave na zjazdovkách ponúka Annaberg im Lammertal rôzne možnosti voľnočasovej zábavy. Celá rodina si môže užiť napr. sánkovanie, curling, vydať sa na prechádzku na snežniciach alebo konským záprahom na Joachimsberg.

Množstvo horských chát a reštaurácií pozýva k návšteve a ochutnávke tradičných rakúskych špecialít. V celom regióne Dachstein-West je možnosť zažiť množstvo akcií: paragliding, snowbiking a mnoho ďalších indoorových športov Vám zaručí rozmanitosť a zábavnú dovolenku.

Snowpark: Snowpark Dachstein West Annaberg im Lammertal

Lyžiarsky región "Dachstein West" ponúka celkom štyri funparky, takže tu je o každého milovníka freestylu dobre postarané!

Všetci tí, ktorí hľadajú ultimatívne rizikové zážitky by sa bez otáľania mali vydať smerom ku snowparku Dachstein West - pre tunajšiu pestrosť možností nie je slov! Nájdete tu okrem iného prekážky ako je curved box s dĺžkou 7 m a rôzne medium skoky, jib box, pro kicker s tablom s dĺžkou 10 m, rovnako ako wallride. Zdá sa vám to veľa? Nevešajte hlavu, nájde sa tu aj veľa elementov pre začiatočníkov. O park sa stará tím prvotriednych shaperov, takže akonáhle sa na zjazdovkách začnete nudiť, mrknite sem, nebudete sklamaní. K dispozícii je navyše aj Wi-Fi hotspot, takže máte možnosť zostať v kontakte a informovaní ao svoje úspechy sa môžete ihneď podeliť.

Kto chce predovšetkým stranou od freestylových és trénovať, nájde v lyžiarskom stredisku tri miesta: " "Ötscher Kids Park" Gosau, "Youngsters freestyle park" Annaberg a "Rookie Park" Russbach. Malé vlny, zakrivené oblúky, skoky, boxy a rails sú tu ideálne na cvičenie.
Pre zväčšenie kliknite na plán snowparku.

Lyžiarske stredisko Dachstein West nie je to správne? Potom sa pozrite tu: lyžiarske strediská Rakúsko

Výsledky testov od expertov Dachstein West

Výsledok testu Dachstein West sa skladá z nasledujúcich kategórií: top hodnotiace kritériá, hodnotiace kritériá pre zaujímavosti a ďalšie hodnotiace kritériá, ktoré svojou hodnotou majú vplyv na celkový výsledok.

Výsledná známka v teste

(4 z 5 hviezdičiek)

Top hodnotiace kritériá
Tieto hodnotenia sa vo výsledku prejaví dvakrát

Vleky a lanovky
Istota snehu

Hodnotiace kritériá pre zvláštne záujmy

Rodiny & deti
Začiatočníci
Experti & freerideri
Snowparky
Bežecké lyžovanie & trate

Ďalšie hodnotiace kritéria

Après ski
Orientácia (plán zjazdoviek, informačné tabule & značenie)
Horské reštaurácie, chaty & gastronómia
Príjazd & možnosti parkovania

Ubytovanie Annaberg im Lammertal

Hľadať…

: Lyžiarske stredisko Annaberg im Lammertal

Momentálne nie sú k dispozícii žiadne ponuky.

Bezpečná objednávka so SnowTrex výhodami