Hodnotenie zákazníkov

Igls

110 Počet hodnotení:

91 % Miera odporúčaní:

Stredisko 8,8
Lyžiarska oblasť 7,8
Informácie o lyžiarskom stredisku
Patscherkofel
Najvyšší bod: 1 965 m
Najnižší bod: 1 009 m
Výška dediny: 900 m
Vlekov celkom: 6
Kotvové vleky: 5
Sedačkové lanovky: 0
Kabínkové lanovky: 1
Zjazdoviek celkom: 19 km
Zjazdovky:
5 km
Zjazdovky:
10 km
Zjazdovky:
4 km

Lyžovačka Igls - pohostinnosť na úpätí Patscherkofel!

Igls

Idylické a pohostinné mestečko Igls leží na úpätí innsbruckej miestnej hory "Patscherkofel" v nadmorskej výške okolo 900 m a v bezprostrednej blízkosti mesta Innsbruck. Pred nádhernou horskou kulisou môžete opustiť každodenný život a užiť si dni dovolenky naplno. Okrem rodinného lyžiarskeho strediska na miestnej hore máte možnosť užiť si aj korčuľovanie, sánkarskú dráhu alebo bežkovanie.

Na okolitých zimných turistických chodníkoch vás čaká nádherná prírodná idylka. Igls a Patscherkofel boli už niekoľkokrát dejiskom zimných olympijských hier, takže môžete preskúmať aj olympijskú bobovú dráhu alebo známy skokanský mostík „Bergisel“ (vzdialený cca 3 km). Táto úspešná zmes aktivity a relaxu je vhodná najmä pre rodiny s deťmi a poskytne vám úžasný relax.

Lyžiarsky región Innsbruck

Hlavné mesto Tirolska leží priamo na rieke Inn, obklopené nádhernou kulisou hôr. Innsbruck ponúka jedinečnú príležitosť, ako stráviť dovolenku v jednom z najkrajších európskych miest a zároveň priamo uprostred lyžiarskej oblasti – ideálny cieľ cesty pre každého, kto chce dovolenku na horách spojiť s kultúrou. Ako miesto konania zimných olympijských hier v rokoch 1964 a 1976 sa lyžiarska oblasť Olympia SkiWorld s dohromady 308 km zjazdoviek teší medzinárodnej povesti na prvotriednej úrovni. Okrem početných pamätihodností v Innsbrucku má aj jeho okolie čo ponúknuť. Charakteristický svojou architektúrou a akustikou je napr. pútnicky kostol Sv. Petra a Paula. Alternatívu predstavuje výlet na zámok Ambras, ktorý sa nachádza nad Innsbruckom a patrí k jeho najznámejším pamiatkam.

Doprava Igls

  • Železnica: Innsbruck (cca 10 km), Schönberg im Stubaital (cca 15 km)
  • Letecká doprava: Innsbruck (cca 10 km), Salzburg (cca 160 km), Mnichov (cca 200 km)

Ubytovanie Igls

Hľadať…

: Lyžovačka Igls

Momentálne nie sú k dispozícii žiadne ponuky.

Bezpečná objednávka so SnowTrex výhodami

Loading...
StickyNewsletter