Hotel Café Central
34 Počet hodnotení:
93 % Miera odporúčaní:
| Najvyšší bod: | 1 965 m |
| Najnižší bod: | 1 009 m |
| Výška dediny: | 575 m |
| Vlekov celkom: | 5 |
| Kabínkové lanovky: | 1 |
| Sedačkové lanovky: | 0 |
| Kotvové vleky: | 4 |
| Zjazdoviek celkom: | 19 km |
|
Zjazdovky:
|
5 km |
|
Zjazdovky:
|
10 km |
|
Zjazdovky:
|
4 km |
Počasie & Výška snehu Innsbruck
| Výška snehu v údolí: n/a | Otvorené vleky: 0 / 6 |
| Výška snehu na kopci: n/a | Otvorené zjazdovky (v km): 0 / 19 |
| Posledné sneženie: n/a | Sánkárska dráha otvorená: n/a |
| Kvalita snehu: n/a | Snowpark otvorený: nie |
| Zimné turistické chodníky: n/a | Zjazd do údolia možný: nie |
Snehové spravodajstvo
Predpoveď počasia
|
dnes
19.05.26 |
zajtra
20.05.26 |
št
21.05.26 |
pi
22.05.26 |
so
23.05.26 |
|
|---|---|---|---|---|---|
| Predpoveď počasia na 5 dní | |||||
| Teplota (min./max.) | 6 / 18 °C | 8 / 18 °C | 8 / 21 °C | 8 / 24 °C | 10 / 26 °C |
| Počet slnečných hodín | 4 h | 5 h | 4 h | 12 h | 14 h |
| Nový sneh | 0 cm | 0 cm | 0 cm | 0 cm | 0 cm |
| Hranica sneženia | 2 200 m | 2 400 m | 2 900 m | 3 400 m | 2 900 m |
|
ráno |
napoludnie |
večer |
v noci |
|
|---|---|---|---|---|
| Teplota | 8 °C | 16 °C | 13 °C | 9 °C |
| Rýchlosť vetra | 5 km/h | 10 km/h | 10 km/h | 5 km/h |
| Nový sneh | 0 cm | 0 cm | 0 cm | 0 cm |
| Hranica sneženia | 1 700 m | 2 100 m | 2 300 m | 2 300 m |
|
ráno |
napoludnie |
večer |
v noci |
|
|---|---|---|---|---|
| Teplota | 10 °C | 16 °C | 13 °C | 9 °C |
| Rýchlosť vetra | 5 km/h | 10 km/h | 5 km/h | 5 km/h |
| Nový sneh | 0 cm | 0 cm | 0 cm | 0 cm |
| Hranica sneženia | 2 300 m | 2 400 m | 2 400 m | 2 400 m |
|
ráno |
napoludnie |
večer |
v noci |
|
|---|---|---|---|---|
| Teplota | 10 °C | 19 °C | 16 °C | 10 °C |
| Rýchlosť vetra | 5 km/h | 5 km/h | 10 km/h | 5 km/h |
| Nový sneh | 0 cm | 0 cm | 0 cm | 0 cm |
| Hranica sneženia | 2 200 m | 2 600 m | 3 000 m | 3 100 m |
|
ráno |
napoludnie |
večer |
v noci |
|
|---|---|---|---|---|
| Teplota | 11 °C | 23 °C | 19 °C | 12 °C |
| Rýchlosť vetra | 5 km/h | 5 km/h | 10 km/h | 5 km/h |
| Nový sneh | 0 cm | 0 cm | 0 cm | 0 cm |
| Hranica sneženia | 3 300 m | 3 400 m | 3 400 m | 3 500 m |
|
ráno |
napoludnie |
večer |
v noci |
|
|---|---|---|---|---|
| Teplota | 13 °C | 24 °C | 21 °C | 14 °C |
| Rýchlosť vetra | 5 km/h | 10 km/h | 10 km/h | 5 km/h |
| Nový sneh | 0 cm | 0 cm | 0 cm | 0 cm |
| Hranica sneženia | 3 500 m | 3 600 m | 2 900 m | 3 700 m |
|
dnes
19.05.26 |
zajtra
20.05.26 |
št
21.05.26 |
pi
22.05.26 |
so
23.05.26 |
|
|---|---|---|---|---|---|
| Predpoveď počasia na 5 dní | |||||
| Teplota (min./max.) | 8 / 21 °C | 10 / 20 °C | 10 / 23 °C | 10 / 27 °C | 12 / 29 °C |
| Počet slnečných hodín | 4 h | 5 h | 4 h | 12 h | 14 h |
| Nový sneh | 0 cm | 0 cm | 0 cm | 0 cm | 0 cm |
| Hranica sneženia | 2 300 m | 2 400 m | 2 300 m | 3 400 m | 2 900 m |
|
ráno |
napoludnie |
večer |
v noci |
|
|---|---|---|---|---|
| Teplota | 10 °C | 18 °C | 17 °C | 11 °C |
| Rýchlosť vetra | 5 km/h | 10 km/h | 10 km/h | 5 km/h |
| Nový sneh | 0 cm | 0 cm | 0 cm | 0 cm |
| Hranica sneženia | 1 700 m | 2 100 m | 2 300 m | 2 300 m |
|
ráno |
napoludnie |
večer |
v noci |
|
|---|---|---|---|---|
| Teplota | 12 °C | 18 °C | 16 °C | 11 °C |
| Rýchlosť vetra | 5 km/h | 10 km/h | 10 km/h | 0 km/h |
| Nový sneh | 0 cm | 0 cm | 0 cm | 0 cm |
| Hranica sneženia | 2 300 m | 2 400 m | 2 400 m | 2 400 m |
|
ráno |
napoludnie |
večer |
v noci |
|
|---|---|---|---|---|
| Teplota | 12 °C | 21 °C | 19 °C | 12 °C |
| Rýchlosť vetra | 5 km/h | 5 km/h | 10 km/h | 0 km/h |
| Nový sneh | 0 cm | 0 cm | 0 cm | 0 cm |
| Hranica sneženia | 2 200 m | 2 600 m | 2 900 m | 3 100 m |
|
ráno |
napoludnie |
večer |
v noci |
|
|---|---|---|---|---|
| Teplota | 13 °C | 25 °C | 22 °C | 14 °C |
| Rýchlosť vetra | 5 km/h | 10 km/h | 15 km/h | 5 km/h |
| Nový sneh | 0 cm | 0 cm | 0 cm | 0 cm |
| Hranica sneženia | 3 300 m | 3 400 m | 3 400 m | 3 500 m |
|
ráno |
napoludnie |
večer |
v noci |
|
|---|---|---|---|---|
| Teplota | 14 °C | 27 °C | 24 °C | 15 °C |
| Rýchlosť vetra | 5 km/h | 10 km/h | 15 km/h | 5 km/h |
| Nový sneh | 0 cm | 0 cm | 0 cm | 0 cm |
| Hranica sneženia | 3 600 m | 3 600 m | 2 900 m | 3 700 m |
Klíma
- Slnečné hodiny (Ø)
- Zrážky (cm)
- Dni kedy snežilo
| 2025 | 2026 | ||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| máj | jún | júl | aug | sep | okt | nov | dec | jan | feb | marec | apríl |
| 6 h | 10 h | 6 h | 8 h | 6 h | 5 h | 5 h | 5 h | 4 h | 4 h | 5 h | 7 h |
| 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 30 | 4 | 35 | 39 | 32 | 1 |
| 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 6 | 1 | 8 | 5 | 5 | 0 |
Zdroj predpovede počasia: © GeoSphere Austria
Zdroj snehového spravodajstva: Skiresort




