Hodnotenie zákazníkov

Mölltaler Gletscher

890 Počet hodnotení:

87 % Miera odporúčaní:

Lyžiarske strediská 8,0
Lyžiarske strediská 8,0

Lyžiarsky región SkiHit

Informácie o lyžiarskom regióne
Najvyšší bod: 3 122 m Zjazdoviek celkom: 162 km
Najnižší bod: 630 m
Zjazdovky:
43 km
Vlekov celkom: 64
Zjazdovky:
94 km
Kotvové vleky: 31
Zjazdovky:
25 km
Sedačkové lanovky: 20 Lyžiarske trasy: 28 km
Kabínkové lanovky: 13
So skipasom "Ski Hit" dostanete možnosť oddávať sa zimným športom až v 9 lyžiarskych oblastiach: Großglockner Resort Kals-Matrei,St. Jakob in Defereggental, Lienzerské Dolomity, Sillian, Obertilliach - Golzentipp, Kartitsch v Hochpustertali a v Korutánsku areály Mölltaler Gletscher a Ankogel.

Dokopy na Vás čaká 190 km zjazdoviek všetkých stupňov obtiažnosti, vrátane lyžiarskych trás, kde si na svoje príde skutočne každý. Hochpustertal so svojimi strediskami Sillian, Kartitsch a Obertilliach, rovnako ako dve lyžiarske oblasti Lienzerských Dolomitov sa vyznačujú predovšetkým nenáročnými až stredne obtiažnymi terénmi a sú vhodné najmä pre začiatočníkov a rodiny s deťmi.

Vďaka zlúčeniu lyžiarskych oblastí Matrei a Kals vznikol Großglockner Resort so 43,6 km zjazdoviek a tým sa stal najväčšou lyžiarskou oblasťou Východného Tirolska s najdlhším zjazdom do údolia. Popri krásnych svahoch pre pôžitkárov sa tu tiež nachádzajú náročné čierne zjazdovky ako napríklad Cimaross (2.621 m) alebo Blauspitze (2.575 m). Skvelé oblasti s hlbokým snehom a tzv. off pist zjazdovky nájdete v okolí Brunnalm, v Lienzerských Dolomitoch a v Hochpustertali.

Perfektne vybavený snowpark pre snowboarderov a freestylerov ponúkajú areály Mölltaler Gletscher a Ankogel.
Plán zjazdoviek SkiHit
K zväčšeniu kliknite na plán zjazdoviek.

Lyžiarske strediská Mölltaler Gletscher

stredisko Ubytovanie
8
1

Bezpečná objednávka so SnowTrex výhodami

Loading...
StickyNewsletter