Poradca stredísk
Nájdite lyžiarske stredisko, ktoré je ideálne pre Vás!
  1. Jednoducho zvoľte, čo je pre Vás dôležité.
  2. Na základe Vami zadaných údajov, Vám navrhujeme miesta, ktoré sú pre Vás optimálnymi lyžiarskymi strediskami.
Informácie o lyžiarskom stredisku
ľubovoľné ľubovoľné
ľubovoľné ľubovoľné
ľubovoľné
Lyžiarske stredisko vhodné najmä pre
nedôležité
nedôležité
nedôležité
Ostatné
nedôležité
nedôležité
nedôležité
nedôležité
Údaje o zájazde
ľubovoľné
Váš výber
Veľkosť: ľubovoľné Začiatočníci: nedôležité Snowpark: nedôležité dĺžka: podľa zadania
Najvyšší bod v stredisku: ľubovoľné Skúsení a freerideri: nedôležité Vleky a lanovky: nedôležité Krajina: ľubovoľné
Bežkárske trate-km: ľubovoľné Hodnotenie zákazníkov: ľubovoľné Cena na osobu: ľubovoľné
Rodina a deti: nedôležité Après ski: nedôležité termín : ľubovoľné
Došlo k chybe. Prosím, skontrolujte zadané údaje a skúste to znova. Pri vyhľadávaní sa vyskytla chyba.
Ocenenie
Hodnotenie zákazníkov

Niederndorf

57 Počet hodnotení:

91 % Hodnota odporúčaní:

Stredisko 7,8
Lyžiarska oblasť 8,0
Informácie o lyžiarskom stredisku
SkiWelt Wilder Kaiser - Brixental
Najvyšší bod: 1 957 m
Najnižší bod: 620 m
Výška dediny: 500 m
Vlekov celkom: 90
Kotvové vleky: 39
Sedačkové lanovky: 35
Kabínkové lanovky: 16
Zjazdoviek celkom: 284 km
Zjazdovky:
122 km
Zjazdovky:
129 km
Zjazdovky:
33 km

Lyžiarske stredisko SkiWelt Wilder Kaiser - Brixental

Lyžiarske stredisko SkiWelt Wilder Kaiser - Brixental

So skipasom "Hochkössen" je lyžiarom k dispozícii prehľadný areál, ktorý spolu ponúka 30 km zjazdoviek a 10 lanoviek a vlekov. Tým je vám umožnený prístup do pestrého lyžiarskeho areálu až do nadmorskej výšky 1 700 m s prevažne ľahkými až stredne náročnými svahmi. Vďaka výhodnej geografickej polohe na severnom okraji Álp môžete na miestnych zjazdovkách lyžovať od polovice decembra až do začiatku apríla, a o ešte lepšiu istotu snehu a bezproblémové zjazdy do údolia sa navyše starostlivo starajú aj snežná delá. Z Kössenu sa dostanete modernou šesťsedačkovou kabínkovou lanovkou k tradičnej chatke Bärenhütte do nadmorskej výšky 1 500 m. Lyžiarske stredisko je so svojimi miernymi svahmi ako stvorené pre začiatočníkov a rodiny s deťmi. Oplatí sa aj výlet do lyžiarskeho strediska Walchsee (Zahmer Kaiser s ďalšími 25 km zjazdoviek), ktorý ponúka prevažne jednoduché zjazdovky pre deti i dospelých. Skúsenejších lyžiarov priťahuje rýchlo dosiahnuteľný lyžiarsky terén na Schneewinkel, kde sa môžu skvele vyblázniť. So strediskami St. Johann in Tirol, Waidring, St. Ulrich am Pillersee a Fieberbrunn sú známe a obľúbené zjazdovky hneď pred nosom. Náročnejšie zjazdy nájdete aj v Kössene, napríklad 7 km dlhú zjazdovku Unterberghorn, na ktorej zdoláte výškový rozdiel 1 000 m. Aj 4 km dlhá Scheibenwald - zjazdovka do údolia - s výškovým rozdielom 600 m stojí za pokus! Naozajstní profíci si vo Walchsee môžu vyskúšať 2 km dlhou závodnú zjazdovku (taktiež 600 m výškového rozdielu). Zjazdovky sú tu dobre upravované, ponuka gastronómie ukážková a pripravená na návštevu hladných lyžiarov. V kombinácii s krásnym výhľadom na okolitý svet vrcholkov pohoria Zahmer a Wilder Kaiser si tú užijete perfektnú zimnú dovolenku!
K zväčšeniu kliknite na plán zjazdoviek.

Večerné lyžovanie Niederndorf

Tiež fanúšikovia čoraz obľúbenejšieho nočného lyžovania si tu prídu na svoje. Vlek Amberglift v Durchholzene je podľa sezóny a snehových podmienok jeden až dvakrát v týždni v prevádzke do neskorých večerných hodín. Takto môže byť cca 1 km dlhá osvetlená zjazdovka naplno využitá k nočnej zábave. Lyžovanie v noci bolo a stále je špeciálnym zážitkom! Ak chcete viac, nájdete v cca 30 km vzdialenej obci St. Johann in Tirol 1,5 km dlhú nočnú zjazdovku, ktorá je obsluhovaná sedačkovou lanovkou.

Après ski Niederndorf

Ak si potrpíte na après ski, bude o vás postarané v strediskách Walchsee a Kössen. Ideálnymi podnikmi pre pohodové večery sú "Londoner" alebo "Larinis-Partyhouse". Tradičný "bar pod dáždnikom" nájdete priamo v lyžiarskom stredisku Hochkössen pri Bärenhütte, ktorá je postavená v štýle kanadských chatiek.

Veľkolepou akciou je týždeň teplovzdušných lietajúcich balónov v Kaiserwinkli, počas ktorého necháte oči na nebi ozdobenom pestrofarebnými a prapodivne formovanými balónmi, aké ste kedy videli. Pre fanúšikov sánkovania si stredisko pripravilo prírodnú sánkársku dráhu lesom s dĺžkou 1,2 km. Všetci nadšenci krasokorčuľovania majú k dispozícii miestne klzisko. Ponuku kompletizujú chodníky pre zimnú turistiku a jazdy na saniach s konským záprahom.

Ak potrebujete načerpať novú energiu a byť pekne v teplúčku, oplatí sa výlet do Ebbs. V zábavnom a vodnom parku "Hallo Du" nájdete všetko, čo k tomu potrebujete - wellness s rozlohou 1 500 m², zastrešené klzisko, kolkáreň a ďalšie atrakcie.

Snowpark: Niederndorf

V tomto lyžiarskom stredisku nie je žiaden snowpark! Perfektné snowparky nájdete v lyžiarskych strediskách Mayrhofen, Kaprun a Neustift.

Lyžiarske stredisko SkiWelt Wilder Kaiser - Brixental nie je to správne? Potom sa pozrite tu: lyžiarske strediská Rakúsko

Výsledky testov od expertov SkiWelt Wilder Kaiser - Brixental

Výsledok testu SkiWelt Wilder Kaiser - Brixental sa skladá z nasledujúcich kategórií: top hodnotiace kritériá, hodnotiace kritériá pre zaujímavosti a ďalšie hodnotiace kritériá, ktoré svojou hodnotou majú vplyv na celkový výsledok.

Výsledná známka v teste

(3,1 z 5 hviezdičiek)

Top hodnotiace kritériá
Tieto hodnotenia sa vo výsledku prejaví dvakrát

Vleky a lanovky
Istota snehu

Hodnotiace kritériá pre zvláštne záujmy

Rodiny & deti
Začiatočníci
Experti & freerideri
Snowparky
Bežecké lyžovanie & trate

Ďalšie hodnotiace kritéria

Après ski
Orientácia (plán zjazdoviek, informačné tabule & značenie)
Horské reštaurácie, chaty & gastronómia
Príjazd & možnosti parkovania

Bezpečná objednávka so SnowTrex výhodami