Das Baderhaus
NOVÉ!
Doposiaľ nebolo odoslané žiadne hodnotenie.
| Najvyšší bod: | 2 000 m |
| Najnižší bod: | 760 m |
| Výška dediny: | 750 m |
| Vlekov celkom: | 25 |
| Kabínkové lanovky: | 9 |
| Sedačkové lanovky: | 10 |
| Kotvové vleky: | 6 |
| Zjazdoviek celkom: | 77 km |
|
Zjazdovky:
|
30 km |
|
Zjazdovky:
|
28 km |
|
Zjazdovky:
|
19 km |
| Lyžiarske trasy: | 8 km |
Das Baderhaus °°°
Prehľad
Poloha
S láskou zariadené apartmány Das Baderhaus sa nachádzajú uprostred pešej zóny v Zell am See. Horská lanovka cityXpress je vzdialená cca 450 m a jazero Zeller See cca 150 m.Zariadenie
K všeobecnému vybaveniu patrí Wi-Fi, úschovňa lyží, parkovacie miesto (podľa dostupnosti) a parkovacia garáž (podľa dostupnosti a prípadne za poplatok). V budove je aj predajňa lahôdok.Stravovanie
Bez stravovania.Typy izieb
Poplatky na mieste pobytu
- poplatok za mobilitu (za osobu/noc: od 15 rokov cca 0,50 €)
- čipová karta: 2 €
Na želanie v mieste pobytu
- požičovňa kočíkov
- masáže (na vyžiadanie)
- parkovacia garáž (podľa dostupnosti)
Domáce zvieratá
- Domáce zvieratá nie sú dovolené
Pre všetky náklady, ktoré je potrebné uhradiť na mieste, platia ceny uvedené k 1. 6. 2025.
Dôležité pokyny
- Ak máte objednaný skipas, platí od 15:00 hod. dňa pred prvým dňom jeho platnosti.
Informácie o príjazdu
- Otvoriť plánovač trasy v Google Maps
Doprava Zell am See
- vlakom: Zell am See (v mieste)
- letecky: Salzburg (cca 80 km), Innsbruck (cca 150 km), Mníchov (cca 200 km), Klagenfurt (cca 225 km)




