Hodnotenie zákazníkov

Zell am See

824 Počet hodnotení:

93 % Miera odporúčaní:

Stredisko 8,9
Lyžiarska oblasť 8,8
Plán zjazdoviek
Informácie o lyžiarskom stredisku
Schmittenhöhe - Zell am See
Najvyšší bod: 2 000 m
Najnižší bod: 760 m
Výška dediny: 750 m
Vlekov celkom: 28
Kotvové vleky: 9
Sedačkové lanovky: 10
Kabínkové lanovky: 9
Zjazdoviek celkom: 77 km
Zjazdovky:
30 km
Zjazdovky:
28 km
Zjazdovky:
19 km
Lyžiarske trasy: 8 km

Lyžovačka Zell am See - ľadovec-hory-jazerá-čistá panoráma!

Zell am See

Zell am See sa nachádza v nadmorskej výške 750 m na okraji národného parku Vysoké Taury v Rakúsku. Obec, ako už názov napovedá, je obklopená mohutnými štítmi, ľadovcami a miernymi kopcami a nachádza sa na idylickom mieste pri jazere Zell. Miestna hora Zell am See, 2000 m vysoký Schmittenhöhe, ponúka dovolenkárom zažiť nádhernú prírodu a športové výzvy najmä v zime. Staré mesto Zell má dlhú históriu, ktorá siaha až do raného stredoveku. Dnes sa obzvlášť oplatí vidieť Grand Hotel Zell am See. Slávny dom sa stal dominantou vďaka svojej polohe priamo na brehu a impozantnému architektonickému štýlu.

Ako turistické centrum a hlavné mesto regiónu Pinzgau ponúka Zell am See všetko, po čom vaše srdce túži. Okrem zimných športov a perfektného prístupu k niekoľkým blízkym lyžiarskym strediskám ponúka Zell am See mnoho ďalších podujatí a príležitostí na voľnočasové aktivity. Od horských festivalov, pretekov psích záprahov alebo korčuľovania na jazere Zell to v meste nikdy nebude nuda. A všetci, ktorí sú ešte večer odvážni, môžu doslova skúsiť šťastie v kasíne v Zell am See.

Ak hľadáte relax, nenájdete ho len v prírode v okolí jazera Zell, ale aj v neďalekých TAUERN SPA či so zimnými aktivitami ako snowkiting, nordic walking a veľmi klasicky lyžovanie v miestnom lyžiarskom stredisku Schmittenhöhe. - Zell am See.

Zell am See-Kaprun

Zell am See-Kaprun leží v samotnom srdci Salzburska a patrí k tým najznámejším a najvýznamnejším rekreačným oblastiam celého Rakúska. Dominujú tu okolité vrchy ako Kitzsteinhorn (3.203 m), Schmittenhöhe (2.000 m) a Maiskogel (1.675 m). Obklopený vrcholmi Vysokých Taur je región ako stvorený pre zimné radovánky. Okrem rozmanitých a v blízkosti ľadovca Kitzsteinhorn ležiacich zjazdoviek má región pre svojich hostí veľmi zaujímavú ponuku aktivít voľného času a možností après ski zábavy – všetko, čo k zimnej dovolenke patrí.

Doprava Zell am See

  • Zeleznica: Zell am See (priamo v obci)
  • Letecká doprava: Salzburg (cca 80 km), Innsbruck (cca 150 km), Mníchov (cca 200 km), Klagenfurt (cca 225 km)

Ubytovanie Zell am See

Hľadať…

: Lyžovačka Zell am See

Momentálne nie sú k dispozícii žiadne ponuky.

Bezpečná objednávka so SnowTrex výhodami

Loading...
StickyNewsletter