Sellaronda

Je to azda ten najznámejší lyžiarsky okruh na svete alebo "najkrajší kruhový objazd Talianska" - viete o čom je reč? Presne tak, jedná sa o neopakovateľnú a preslávenú Sellarondu! Okruh masívu Sella na lyžiach alebo snowboade - tak to sú božské zimné radovánky uprostred talianskych Dolomitov. Vyhradiť by si na ňu človek mal minimálne šesť hodín. Zlyžovať sa môže po alebo proti smere hodinových ručičiek, orientovať sa na nej dá pomocou oranžovou a zelenou farbou označených cedúľ.

Počas okruhu sa prejde skrz štyri údolia - Val Gardena, Alta Badia, Arabba a Val di Fassa a to hneď v troch talianskych provinciách (Južné Tirolsko, Trentino, Belluno). Konkrétne to znamená 26 km červených alebo modrých zjazdoviek - nejde teda o zážitok, ktorý je vyhradený iba profíkom! Podľa chuti a síl si okruh môžete podľa ľubovôle pretiahnuť, napr. o náročnú zjazdovku Porta Vescovo (Arabba). Dobre dostupné východiskové body predstavujú strediská Wolkenstein, Corvara, Arabba a Canazei.

Objavte s nami športové čaro zimy!

Sellaronda
Sellaronda
Pozza

Hotel Valacia ****

7 nocí vrát. skipasu & P

100 % od 689
Rodina
Krátky popis

Rodinný štvorhviezdičkový hotel Valacia sa nachádza na okraji strediska Pozza, neďaleko lyžiarskeho strediska Bauffare a je vzdialený len cca 600 m od centra. Nástup na známu Stella Ronda sa nachádza priamo v blízkosti hotela. Skibus stojí po cca …

podrobne