Appartement Feriensiedlung Solaria
16 Počet hodnotení:
100 % Miera odporúčaní:
| Najvyšší bod: | 2 844 m |
| Najnižší bod: | 810 m |
| Výška dediny: | 2 813 m |
| Vlekov celkom: | 18 |
| Kabínkové lanovky: | 8 |
| Sedačkové lanovky: | 6 |
| Kotvové vleky: | 4 |
| Zjazdoviek celkom: | 95 km |
|
Zjazdovky:
|
17 km |
|
Zjazdovky:
|
60 km |
|
Zjazdovky:
|
18 km |
| Lyžiarske trasy: | 6 km |
Appartement Feriensiedlung Solaria ***
Prehľad
Poloha a vybavenie
Trojhviezdičkové komfortné apartmánové ubytovacie zariadenie Solaria sa nachádza v kľudnej a slnečné polohe s krásnym výhľadom na Parsenn a Jakobshorn na kraji údolia Dischmatal, asi 600 m od centra Davosu. Na lanovku Parsennbahn sa dostanete po cca 700 m a zastávka skibusu sa nachádza priamo pred dverami. Hotel ponúka aj bezplatný shuttle bus, ktorý vás dovezie k lanovke Jakobshorn.K vybaveniu priateľsky vedeného ubytovania patrí recepcia, Wi-Fi, požičanie sánok, práčovňa (za poplatok), lyžiareň s vyhrievaným sušiakom na lyžiarky, ako aj spoplatnené miesta na parkovanie, parkovacia garáž nabíjacia stanica pre e-autá (podľa dostupnosti).
Navyše obdržíte kartičku pre hostí Davos/Klosters, s ktorou môže v zime profitovať z množstva bezplatných služieb a zľavnených ponúk. Mimo iného je bezplatná verejná doprava medzi strediskami Davos, Klosters a Flisur, klzisko Davos a Klosters (zmeny vyhradené, viď informácie na mieste).
Stravovanie
Bez stravovania.Typy izieb
Poplatky na mieste pobytu
- pobytová taxa: cca 5,90 CHF na osobu a noc
- čipová karta: 5 CHF (nevratné)
- čipová karta: 5 CHF (nevratné)
Na želanie v mieste pobytu
- práčovňa
- miesta na parkovanie (podľa dostupnosti): 8 CHF na deň
- parkovacia garáž (podľa dostupnosti): 15 CHF na deň
- nabíjacia stanica pre e-autá (podľa dostupnosti)
Pre všetky náklady, ktoré je potrebné uhradiť na mieste, platia ceny uvedené k 1. 6. 2025.
Domáce zvieratá
- psy sú vítané (20 CHF na noc, max. 1 zviera na apartmán, bez krmiva)
- Ďalšie informácie o tom, ako to urobiť, nájdete tu.
Dôležité pokyny
- Deti do 5 rokov, vrátane môžu lyžovať bezplatne, pre vleky v údolí je nutné zakúpiť skipas zvlášť (poldenný, denný alebo bodový).
Doprava/mapa
- vlakom: Davos (v mieste)
- letecky: Zürich (cca 155 km), Innsbruck (cca 175 km), Mulhouse/Basel (cca 240 km)




