Hotel Aurora
NOVÉ!
Doposiaľ nebolo odoslané žiadne hodnotenie.
| Najvyšší bod: | 2 505 m |
| Najnižší bod: | 1 039 m |
| Výška dediny: | 560 m |
| Vlekov celkom: | 7 |
| Kabínkové lanovky: | 2 |
| Sedačkové lanovky: | 4 |
| Kotvové vleky: | 1 |
| Zjazdoviek celkom: | 44 km |
|
Zjazdovky:
|
20 km |
|
Zjazdovky:
|
10 km |
|
Zjazdovky:
|
14 km |
Počasie & Výška snehu Brixen
| Výška snehu v údolí: n/a | Otvorené vleky: n/a |
| Výška snehu na kopci: n/a | Otvorené zjazdovky (v km): n/a |
| Posledné sneženie: n/a | Sánkárska dráha otvorená: n/a |
| Kvalita snehu: n/a | Snowpark otvorený: nie |
| Zimné turistické chodníky: n/a | Zjazd do údolia možný: nie |
Snehové spravodajstvo
Predpoveď počasia
|
dnes
18.05.26 |
zajtra
19.05.26 |
st
20.05.26 |
št
21.05.26 |
pi
22.05.26 |
|
|---|---|---|---|---|---|
| Predpoveď počasia na 5 dní | |||||
| Teplota (min./max.) | -4 / 1 °C | -3 / 3 °C | -1 / 5 °C | 0 / 7 °C | 0 / 10 °C |
| Počet slnečných hodín | 4 h | 5 h | 8 h | 11 h | 13 h |
| Nový sneh | 6 cm | 1 cm | 1 cm | 0 cm | 0 cm |
| Hranica sneženia | 2 000 m | 2 200 m | 2 500 m | 2 900 m | 3 400 m |
|
ráno |
napoludnie |
večer |
v noci |
|
|---|---|---|---|---|
| Teplota | -3 °C | 0 °C | -1 °C | -3 °C |
| Rýchlosť vetra | 15 km/h | 10 km/h | 15 km/h | 10 km/h |
| Nový sneh | 0 cm | 0 cm | 3 cm | 2 cm |
| Hranica sneženia | 1 700 m | 2 100 m | 2 000 m | 2 000 m |
|
ráno |
napoludnie |
večer |
v noci |
|
|---|---|---|---|---|
| Teplota | -3 °C | 1 °C | 1 °C | -1 °C |
| Rýchlosť vetra | 10 km/h | 5 km/h | 10 km/h | 10 km/h |
| Nový sneh | 1 cm | 0 cm | 1 cm | 0 cm |
| Hranica sneženia | 1 900 m | 2 200 m | 2 300 m | 2 300 m |
|
ráno |
napoludnie |
večer |
v noci |
|
|---|---|---|---|---|
| Teplota | 0 °C | 4 °C | 2 °C | 0 °C |
| Rýchlosť vetra | 10 km/h | 5 km/h | 10 km/h | 15 km/h |
| Nový sneh | 0 cm | 0 cm | 1 cm | 0 cm |
| Hranica sneženia | 2 300 m | 2 500 m | 2 400 m | 2 400 m |
|
ráno |
napoludnie |
večer |
v noci |
|
|---|---|---|---|---|
| Teplota | 1 °C | 6 °C | 3 °C | 0 °C |
| Rýchlosť vetra | 10 km/h | 10 km/h | 5 km/h | 0 km/h |
| Nový sneh | 0 cm | 0 cm | 0 cm | 0 cm |
| Hranica sneženia | 2 300 m | 2 800 m | 2 800 m | 3 100 m |
|
ráno |
napoludnie |
večer |
v noci |
|
|---|---|---|---|---|
| Teplota | 2 °C | 7 °C | 6 °C | 1 °C |
| Rýchlosť vetra | 0 km/h | 0 km/h | 0 km/h | 0 km/h |
| Nový sneh | 0 cm | 0 cm | 0 cm | 0 cm |
| Hranica sneženia | 3 200 m | 3 200 m | 3 500 m | 3 300 m |
|
dnes
18.05.26 |
zajtra
19.05.26 |
st
20.05.26 |
št
21.05.26 |
pi
22.05.26 |
|
|---|---|---|---|---|---|
| Predpoveď počasia na 5 dní | |||||
| Teplota (min./max.) | 6 / 19 °C | 8 / 21 °C | 9 / 23 °C | 9 / 25 °C | 11 / 27 °C |
| Počet slnečných hodín | 6 h | 4 h | 9 h | 12 h | 13 h |
| Nový sneh | 0 cm | 0 cm | 0 cm | 0 cm | 0 cm |
| Hranica sneženia | 2 000 m | 2 200 m | 2 500 m | 2 900 m | 3 400 m |
|
ráno |
napoludnie |
večer |
v noci |
|
|---|---|---|---|---|
| Teplota | 9 °C | 18 °C | 14 °C | 9 °C |
| Rýchlosť vetra | 5 km/h | 10 km/h | 5 km/h | 5 km/h |
| Nový sneh | 0 cm | 0 cm | 0 cm | 0 cm |
| Hranica sneženia | 1 800 m | 2 100 m | 2 000 m | 2 000 m |
|
ráno |
napoludnie |
večer |
v noci |
|
|---|---|---|---|---|
| Teplota | 10 °C | 20 °C | 16 °C | 11 °C |
| Rýchlosť vetra | 5 km/h | 10 km/h | 5 km/h | 0 km/h |
| Nový sneh | 0 cm | 0 cm | 0 cm | 0 cm |
| Hranica sneženia | 1 900 m | 2 200 m | 2 300 m | 2 300 m |
|
ráno |
napoludnie |
večer |
v noci |
|
|---|---|---|---|---|
| Teplota | 11 °C | 22 °C | 18 °C | 12 °C |
| Rýchlosť vetra | 5 km/h | 5 km/h | 5 km/h | 0 km/h |
| Nový sneh | 0 cm | 0 cm | 0 cm | 0 cm |
| Hranica sneženia | 2 300 m | 2 500 m | 2 400 m | 2 500 m |
|
ráno |
napoludnie |
večer |
v noci |
|
|---|---|---|---|---|
| Teplota | 12 °C | 25 °C | 17 °C | 12 °C |
| Rýchlosť vetra | 5 km/h | 10 km/h | 5 km/h | 0 km/h |
| Nový sneh | 0 cm | 0 cm | 0 cm | 0 cm |
| Hranica sneženia | 2 300 m | 2 800 m | 2 900 m | 3 000 m |
|
ráno |
napoludnie |
večer |
v noci |
|
|---|---|---|---|---|
| Teplota | 14 °C | 23 °C | 20 °C | 12 °C |
| Rýchlosť vetra | 0 km/h | 5 km/h | 5 km/h | 0 km/h |
| Nový sneh | 0 cm | 0 cm | 0 cm | 0 cm |
| Hranica sneženia | 3 200 m | 3 200 m | 3 500 m | 3 300 m |
Klíma
- Slnečné hodiny (Ø)
- Zrážky (cm)
- Dni kedy snežilo
| 2025 | 2026 | ||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| máj | jún | júl | aug | sep | okt | nov | dec | jan | feb | marec | apríl |
| 6 h | 10 h | 8 h | 8 h | 6 h | 6 h | 5 h | 5 h | 4 h | 4 h | 5 h | 8 h |
| 61 | 0 | 3 | 1 | 17 | 30 | 67 | 12 | 52 | 82 | 61 | 26 |
| 11 | 0 | 1 | 0 | 4 | 6 | 9 | 3 | 9 | 15 | 8 | 7 |
Zdroj predpovede počasia: © GeoSphere Austria
Zdroj snehového spravodajstva: Skiresort




