Brixen
86 Počet hodnotení:
96 % Miera odporúčaní:
| Najvyšší bod: | 2 505 m |
| Najnižší bod: | 1 039 m |
| Výška dediny: | 560 m |
| Vlekov celkom: | 7 |
| Kabínkové lanovky: | 2 |
| Sedačkové lanovky: | 4 |
| Kotvové vleky: | 1 |
| Zjazdoviek celkom: | 44 km |
|
Zjazdovky:
|
20 km |
|
Zjazdovky:
|
10 km |
|
Zjazdovky:
|
14 km |
Počasie & Výška snehu Brixen
| Výška snehu v údolí: n/a | Otvorené vleky: n/a |
| Výška snehu na kopci: n/a | Otvorené zjazdovky (v km): n/a |
| Posledné sneženie: n/a | Sánkárska dráha otvorená: n/a |
| Kvalita snehu: n/a | Snowpark otvorený: nie |
| Zimné turistické chodníky: n/a | Zjazd do údolia možný: nie |
Snehové spravodajstvo
Predpoveď počasia
|
dnes
27.05.26 |
zajtra
28.05.26 |
pi
29.05.26 |
so
30.05.26 |
ne
31.05.26 |
|
|---|---|---|---|---|---|
| Predpoveď počasia na 5 dní | |||||
| Teplota (min./max.) | 6 / 15 °C | 5 / 13 °C | 5 / 13 °C | 6 / 13 °C | 5 / 11 °C |
| Počet slnečných hodín | 12 h | 14 h | 14 h | 10 h | 8 h |
| Nový sneh | 0 cm | 0 cm | 0 cm | 0 cm | 0 cm |
| Hranica sneženia | 3 400 m | 2 800 m | 2 800 m | 3 400 m | 3 100 m |
|
ráno |
napoludnie |
večer |
v noci |
|
|---|---|---|---|---|
| Teplota | 10 °C | 13 °C | 10 °C | 7 °C |
| Rýchlosť vetra | 10 km/h | 5 km/h | 15 km/h | 15 km/h |
| Nový sneh | 0 cm | 0 cm | 0 cm | 0 cm |
| Hranica sneženia | 3 600 m | 3 500 m | 3 300 m | 3 400 m |
|
ráno |
napoludnie |
večer |
v noci |
|
|---|---|---|---|---|
| Teplota | 7 °C | 12 °C | 9 °C | 6 °C |
| Rýchlosť vetra | 10 km/h | 10 km/h | 15 km/h | 15 km/h |
| Nový sneh | 0 cm | 0 cm | 0 cm | 0 cm |
| Hranica sneženia | 3 200 m | 3 300 m | 2 900 m | 2 700 m |
|
ráno |
napoludnie |
večer |
v noci |
|
|---|---|---|---|---|
| Teplota | 6 °C | 11 °C | 9 °C | 6 °C |
| Rýchlosť vetra | 10 km/h | 5 km/h | 10 km/h | 10 km/h |
| Nový sneh | 0 cm | 0 cm | 0 cm | 0 cm |
| Hranica sneženia | 3 200 m | 3 300 m | 2 900 m | 3 400 m |
|
ráno |
napoludnie |
večer |
v noci |
|
|---|---|---|---|---|
| Teplota | 7 °C | 12 °C | 9 °C | 7 °C |
| Rýchlosť vetra | 10 km/h | 5 km/h | 15 km/h | 15 km/h |
| Nový sneh | 0 cm | 0 cm | 0 cm | 0 cm |
| Hranica sneženia | 3 400 m | 3 500 m | 3 500 m | 3 400 m |
|
ráno |
napoludnie |
večer |
v noci |
|
|---|---|---|---|---|
| Teplota | 7 °C | 10 °C | 8 °C | 5 °C |
| Rýchlosť vetra | 10 km/h | 10 km/h | 15 km/h | 15 km/h |
| Nový sneh | 0 cm | 0 cm | 0 cm | 0 cm |
| Hranica sneženia | 3 300 m | 3 100 m | 3 200 m | 3 000 m |
|
dnes
27.05.26 |
zajtra
28.05.26 |
pi
29.05.26 |
so
30.05.26 |
ne
31.05.26 |
|
|---|---|---|---|---|---|
| Predpoveď počasia na 5 dní | |||||
| Teplota (min./max.) | 16 / 33 °C | 14 / 32 °C | 12 / 31 °C | 12 / 31 °C | 14 / 29 °C |
| Počet slnečných hodín | 12 h | 14 h | 14 h | 10 h | 8 h |
| Nový sneh | 0 cm | 0 cm | 0 cm | 0 cm | 0 cm |
| Hranica sneženia | 3 400 m | 2 800 m | 2 900 m | 3 100 m | 3 100 m |
|
ráno |
napoludnie |
večer |
v noci |
|
|---|---|---|---|---|
| Teplota | 19 °C | 32 °C | 26 °C | 18 °C |
| Rýchlosť vetra | 5 km/h | 5 km/h | 5 km/h | 5 km/h |
| Nový sneh | 0 cm | 0 cm | 0 cm | 0 cm |
| Hranica sneženia | 3 600 m | 3 500 m | 3 400 m | 3 400 m |
|
ráno |
napoludnie |
večer |
v noci |
|
|---|---|---|---|---|
| Teplota | 18 °C | 30 °C | 25 °C | 16 °C |
| Rýchlosť vetra | 5 km/h | 10 km/h | 10 km/h | 0 km/h |
| Nový sneh | 0 cm | 0 cm | 0 cm | 0 cm |
| Hranica sneženia | 3 300 m | 3 300 m | 2 900 m | 2 700 m |
|
ráno |
napoludnie |
večer |
v noci |
|
|---|---|---|---|---|
| Teplota | 16 °C | 30 °C | 24 °C | 15 °C |
| Rýchlosť vetra | 5 km/h | 10 km/h | 5 km/h | 0 km/h |
| Nový sneh | 0 cm | 0 cm | 0 cm | 0 cm |
| Hranica sneženia | 3 200 m | 3 400 m | 3 000 m | 3 400 m |
|
ráno |
napoludnie |
večer |
v noci |
|
|---|---|---|---|---|
| Teplota | 16 °C | 30 °C | 24 °C | 17 °C |
| Rýchlosť vetra | 5 km/h | 10 km/h | 5 km/h | 0 km/h |
| Nový sneh | 0 cm | 0 cm | 0 cm | 0 cm |
| Hranica sneženia | 3 400 m | 3 500 m | 3 100 m | 3 400 m |
|
ráno |
napoludnie |
večer |
v noci |
|
|---|---|---|---|---|
| Teplota | 16 °C | 28 °C | 23 °C | 17 °C |
| Rýchlosť vetra | 5 km/h | 10 km/h | 5 km/h | 5 km/h |
| Nový sneh | 0 cm | 0 cm | 0 cm | 0 cm |
| Hranica sneženia | 3 300 m | 3 200 m | 3 100 m | 3 000 m |
Klíma
- Slnečné hodiny (Ø)
- Zrážky (cm)
- Dni kedy snežilo
| 2025 | 2026 | ||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| máj | jún | júl | aug | sep | okt | nov | dec | jan | feb | marec | apríl |
| 6 h | 10 h | 8 h | 8 h | 6 h | 6 h | 5 h | 5 h | 4 h | 4 h | 5 h | 8 h |
| 61 | 0 | 3 | 1 | 17 | 30 | 67 | 12 | 52 | 82 | 61 | 26 |
| 11 | 0 | 1 | 0 | 4 | 6 | 9 | 3 | 9 | 15 | 8 | 7 |
Zdroj predpovede počasia: © GeoSphere Austria
Zdroj snehového spravodajstva: Skiresort




