Hodnotenie zákazníkov

Misurina

NOVÉ!

Doposiaľ nebolo odoslané žiadne hodnotenie.

Plán zjazdoviek
Informácie o lyžiarskom stredisku
Cortina d'Ampezzo
Najvyšší bod: 2 924 m
Najnižší bod: 1 224 m
Výška dediny: 1 761 m
Vlekov celkom: 31
Kotvové vleky: 6
Sedačkové lanovky: 19
Kabínkové lanovky: 6
Zjazdoviek celkom: 120 km
Zjazdovky:
45 km
Zjazdovky:
59 km
Zjazdovky:
16 km

Lyžovačka Misurina – "perla Dolomit"

Misurina

Vidiecka dedinka Misurina sa nachádza vo východných Dolomitoch a nie je ďaleko od svetoznámeho strediska zimných športov Cortina d'Ampezzo. Misurina leží v nadmorskej výške 1 761 m a po stáročia je známa ako klimatické liečebné stredisko. Juhozápadný svah Drei Zinnen, skupina Cadini, Sorapis a Monte Cristallo sa odrážajú v jazere Misurina. Tento scenár ponúka úchvatnú panorámu uprostred krajiny vyhlásenej za svetové dedičstvo UNESCO. Okolo jazera sú trasy na túry na snežniciach a bežkárske trate. Misurina určite stojí za návštevu aj kvôli typickej architektúre regiónu.

V malom lyžiarskom kolotoči Misurina a Auronzo máte počas hlavnej sezóny zaručený pokoj a pohodu, pretože oveľa slávnejšie lyžiarske stredisko Cortina d'Ampezzo je veľmi blízko. S rozšírením skipasu „Dolomiti Superski“ je možné využívať obe a ďalšie lyžiarske strediska. Sú vhodné pre začiatočníkov aj expertov. Bezpečnosť snehu je zaručená počas celej zimy.

Cadore

Cadore je veľmi pestrou krajinou v Bellunských Dolomitoch, ktorá sa v zime premieňa na biely a trblietajúci zázračný svet. Zubaté vrcholky okolo ležiacich hôr Dolomitov prechádzajú strmými skalnatými stenami a hustými lesnými výbežkami a tie vytvárajú túto krajinu tak veľmi príťažlivú.

Majestátny Monte Antelao (3 264 m n.m.) má výhľad na región. Na úpätí druhého najnavštevovanejšieho vrcholu Dolomitov, na Marmolade, leží tradičná dedinka, ktorá je ovplyvnená svojou dávnou históriou. Čiastočne palácová architektúra očaruje benátskym štýlom a suverénnym kúzlom. Pozdĺž strany údolia preteká rieka Boite, ktorá je pomenovaná podľa regiónu a údolia v známom lyžiarskom stredisku Cortina d'Ampezzo, ktoré priťahuje mnoho lyžiarov.

Doprava Misurina

  • Železnica: Calalzo (cca 40 km)
  • Letecká doprava: Treviso (cca 150 km), Innsbruck (cca 150 km), Benátky (cca 160 km)

Ubytovanie Misurina

Hľadať…

: Lyžovačka Misurina

Momentálne nie sú k dispozícii žiadne ponuky.

Bezpečná objednávka so SnowTrex výhodami

Loading...
StickyNewsletter