Poradca stredísk
Nájdite lyžiarske stredisko, ktoré je ideálne pre Vás!
  1. Jednoducho zvoľte, čo je pre Vás dôležité.
  2. Na základe Vami zadaných údajov, Vám navrhujeme miesta, ktoré sú pre Vás optimálnymi lyžiarskymi strediskami.
Informácie o lyžiarskom stredisku
ľubovoľné ľubovoľné
ľubovoľné ľubovoľné
ľubovoľné
Lyžiarske stredisko vhodné najmä pre
nedôležité
nedôležité
nedôležité
Ostatné
nedôležité
nedôležité
nedôležité
nedôležité
Údaje o zájazde
ľubovoľné
Váš výber
Veľkosť: ľubovoľné Začiatočníci : nedôležité Snowpark : nedôležité dĺžka:
Najvyšší bod v stredisku: ľubovoľné Skúsení a freerideri : nedôležité Vleky a lanovky : nedôležité Krajina : ľubovoľné
Bežkárske trate-km : ľubovoľné Hodnotenie zákazníkov : ľubovoľné Cena na osobu : ľubovoľné
Rodina a deti : nedôležité Après ski : nedôležité termín: ľubovoľné
Došlo k chybe. Prosím, skontrolujte zadané údaje a skúste to znova. Pri vyhľadávaní sa vyskytla chyba.

Informácie o lyžiarskom regióne

Skirama Dolomiti

Najvyšší bod: 3 016 m
Najnižší bod: 800 m
Vlekov celkom: 145
Kotvové vleky: 26
Sedačkové lanovky: 95
Kabínkové lanovky: 24
Zjazdoviek celkom: 368 km
Zjazdovky:
150 km
Zjazdovky:
218 km
Zjazdovky:
48 km

Lyžiarsky región Skirama Dolomiti

Skipas "Combi (5+1)" je 5-denný skipas na všetky zjazdovky v lyžiarskom stredisku Paganella platiaci na 1 deň v inom lyžiarskom stredisku Skirama Dolomity napr. Folgarida-Marilleva, Madonna di Campiglio, Pinzolo, Passo Tonale, Pejo, Monte Bondone alebo Folgaria.

Lyžiarske stredisko okolo Madonna di Campiglio sa tiahne do nadmorskej výšky až 2 550 m a zahŕňa celkom 50 km zjazdoviek, ktoré sú prepojené 19 vlekmi. Väčšina vlekov začína priamo v centre a prevažujú tu ľahké až stredne ťažké zjazdovky, ktoré potešia hlavne začiatočníkov a rekreačných lyžiarov. Taktiež aj skúsenejší lyžiari si tu prídu na svoje. Známa FIS zjazdovka "3-Tre", na ktorej sa koná svetový pohár v mužskom slalome a "Spinale Direttissima" na Monte Vám rozprúdi adrenalín v krvi!

V lyžiarskom stredisku Folgarida-Marilleva sa nachádza 62 km zjazdoviek, 26 moderných vlekov a zasnežovacie zariadenia vo výške v nadmorskej výške od 1 300 až do 2 180 m. V areálu prevažujú z väčšej časti ľahšie až stredne ťažké zjazdy, ale nájdu sa tu aj nejaké čierne zjazdovky ako napr. "Nera Folgarida", ktorá meria 1,8 km.

Vo Folgaria tvoria lyžiarske strediska Costa, Francolini, Fondo Piccolo, Fondo Grande, Malga Ortesino a Serrada tvoria spolu s Lavarone tzv. lyžiarsky kolotoč medzi 1 150 a 1850 výškových metrov a sú napojené na stredisko Fiorentini, čo Vám umožní použitie 31 vlekov a spolu 102 km zjazdoviek. V stredisku nájdete skôr stredne ťažké zjazdovky, ale je tu aj dosť zjazdov pre začiatočníkov, pokročilých a profíkov. Cima Sommo Alto – Costa (Emozioni) je s dĺžkou 2,5 km a výškovým rozdielom 400 m najdlhšou zjazdovkou tohto strediska a je vhodná aj pre skúsenejších lyžiarov. Fondo Grande (Martinella Nord) je považovaný za najťažší zjazd a s dĺžkou 1,5 km Vás potrápi alebo poteší.

V Pinzolo nájdete okolo vrcholku Doss del Sabion malé ale vhodné lyžiarske stredisko pre rodiny s deťmi. Celkom tu nájdete 32 km zjazdoviek a 10 vlekov v nadmorskej výšky od 800 do 2 100 m. Prevažujú tu jednoduché až stredne ťažké svahy, ktoré sú skvelé pre začiatočníkov a ich prvé pokusy v snehu. Okrem toho je tu ako extra pre deti prázdninový program, takže sa rodiny často rozhodujú pre toto lyžiarske stredisko.

V obľúbenom Monte Bondone môžete lyžovať medzi 1 184 až 2 090 m.n.m. na 20 km zjazdoviek, ktoré sú vďaka šiestim prístupom dobre dostupné a sú kompletne zasnežované. Pestrá ponuka je pre začiatočníkov ako aj pre pokročilých a sľubuje množstvo zábavy!

Ako najvyššie lyžiarske stredisko v Skirama Dolomity je 100 km zjazdoviek okolo Passo Tonale, ktoré siaha do výšky 3 000 m.
K zväčšeniu kliknite na plán zjazdoviek.

Ubytovaní v regióne Paganella

Hľadať…
: Lyžiarsky región Paganella
Momentálne nie sú k dispozícii žiadne ponuky.