Garni Toni
NOVÉ!
Doposiaľ nebolo odoslané žiadne hodnotenie.
| Najvyšší bod: | 2 518 m |
| Najnižší bod: | 1 236 m |
| Výška dediny: | 1 236 m |
| Vlekov celkom: | 79 |
| Kabínkové lanovky: | 15 |
| Sedačkové lanovky: | 40 |
| Kotvové vleky: | 24 |
| Zjazdoviek celkom: | 181 km |
|
Zjazdovky:
|
52 km |
|
Zjazdovky:
|
108 km |
|
Zjazdovky:
|
21 km |
Počasie & Výška snehu St. Ulrich / Ortisei
| Výška snehu v údolí: 60 cm | Otvorené vleky: 71 / 79 |
| Výška snehu na kopci: 90 cm | Otvorené zjazdovky (v km): 181 / 181 |
| Posledné sneženie: 26.03.2026 | Sánkárska dráha otvorená: n/a |
| Kvalita snehu: kompaktný prašan | Snowpark otvorený: áno |
| Zimné turistické chodníky: 0 km | Zjazd do údolia možný: áno |
Snehové spravodajstvo
Predpoveď počasia
|
dnes
04.04.26 |
zajtra
05.04.26 |
po
06.04.26 |
ut
07.04.26 |
|
|---|---|---|---|---|
| Predpoveď počasia na 5 dní | ||||
| Teplota (min./max.) | -1 / 13 °C | 2 / 16 °C | 3 / 15 °C | 3 / 16 °C |
| Počet slnečných hodín | 2 h | 10 h | 11 h | 13 h |
| Nový sneh | 0 cm | 0 cm | 0 cm | 0 cm |
| Hranica sneženia | 2 300 m | 2 700 m | 2 700 m | 2 200 m |
|
ráno |
napoludnie |
večer |
v noci |
|
|---|---|---|---|---|
| Teplota | 1 °C | 11 °C | 7 °C | 3 °C |
| Rýchlosť vetra | 0 km/h | 10 km/h | 5 km/h | 5 km/h |
| Nový sneh | 0 cm | 0 cm | 0 cm | 0 cm |
| Hranica sneženia | 900 m | 2 200 m | 2 300 m | 2 400 m |
|
ráno |
napoludnie |
večer |
v noci |
|
|---|---|---|---|---|
| Teplota | 2 °C | 14 °C | 9 °C | 5 °C |
| Rýchlosť vetra | 0 km/h | 5 km/h | 5 km/h | 5 km/h |
| Nový sneh | 0 cm | 0 cm | 0 cm | 0 cm |
| Hranica sneženia | 2 400 m | 2 800 m | 2 800 m | 2 700 m |
|
ráno |
napoludnie |
večer |
v noci |
|
|---|---|---|---|---|
| Teplota | 4 °C | 14 °C | 9 °C | 4 °C |
| Rýchlosť vetra | 0 km/h | 5 km/h | 5 km/h | 5 km/h |
| Nový sneh | 0 cm | 0 cm | 0 cm | 0 cm |
| Hranica sneženia | 2 500 m | 2 700 m | 2 800 m | 2 700 m |
|
ráno |
napoludnie |
večer |
v noci |
|
|---|---|---|---|---|
| Teplota | 4 °C | 15 °C | 10 °C | 6 °C |
| Rýchlosť vetra | 0 km/h | 5 km/h | 5 km/h | 0 km/h |
| Nový sneh | 0 cm | 0 cm | 0 cm | 0 cm |
| Hranica sneženia | 2 700 m | 3 000 m | 2 900 m | 2 400 m |
Klíma
- Slnečné hodiny (Ø)
- Zrážky (cm)
- Dni kedy snežilo
| 2025 | 2026 | ||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| apríl | máj | jún | júl | aug | sep | okt | nov | dec | jan | feb | marec |
| 6 h | 6 h | 10 h | 8 h | 8 h | 6 h | 6 h | 6 h | 5 h | 4 h | 4 h | 5 h |
| 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 8 | 23 | 9 | 43 | 52 | 23 |
| 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 4 | 2 | 6 | 8 | 5 |
Zdroj predpovede počasia: © GeoSphere Austria
Zdroj snehového spravodajstva: Skiresort




