Hodnotenie zákazníkov

Świeradów-Zdrój

41 Počet hodnotení:

87 % Miera odporúčaní:

Stredisko 8,5
Lyžiarska oblasť 7,5

Lyžiarske stredisko SKI & SUN Świeradów-Zdrój

Informácie o lyžiarskom stredisku
Najvyšší bod: 1 060 m Kabínkové lanovky: 1
Najnižší bod: 620 m Zjazdoviek celkom: 2,5 km
Výška dediny: 450 m
Zjazdovky:
0,5 km
Vlekov celkom: 2
Zjazdovky:
2 km
Kotvové vleky: 1
Zjazdovky:
0 km
Sedačkové lanovky: 0

Lyžiarske stredisko SKI & SUN Świeradów-Zdrój

Malá, ale krásna oblasť zahŕňa 2,5 km ľahkých a stredne ťažkých zjazdoviek. Spády sú mierne, zjazdovky široké a oblasť nie je preplnená. Moderná osemmiestna kabínková lanovka Heufuder prepravuje cestujúcich do nadmorskej výšky 1 060 m. O najlepšie snehové podmienky sa postará 20 snežných del. Pre začiatočníkov je v údolí k dispozícií aj vlek.
Plán zjazdoviek SKI & SUN Świeradów-Zdrój
K zväčšeniu kliknite na plán zjazdoviek.

Večerné lyžovanie Świeradów-Zdrój

V meste Świeradów-Zdrój v lyžiarskom stredisku SKI & SUN Świeradów-Zdrój je možné nočné lyžovanie každý deň, ak sú dostatočné snehové podmienky. A tak si môžu všetci milovníci zimných športov, ktorým nestačilo lyžovanie počas dňa, užiť lyžovanie až do neskorých večerných hodín. Celkovo nájdu lyžiari v tomto lyžiarskom stredisku okolo 2,5 km osvetlených zjazdoviek. To robí z tejto zjazdovky najdlhší nočný zjazd v Poľsku. Predĺžená prevádzková doba vleku zaručuje, že nikto nemusí ísť po vlastných. Pri nočnom lyžovaní máte možnosť nechať deň na lyžiach doznieť za mesačného svitu a umelého osvetlenia.

Après ski Świeradów-Zdrój

Milovníci turistiky si v tomto regióne prídu na svoje. Jednou z najzaujímavejších trás je cesta z Stogu Izerskeho do Hala Izerska. Trasa vedie cez oblasť zvanú "temné nebo". Názov je spojený s minimom obyvateľov v mieste a hlavne minimom svetla. Pretože je tu 20 x menej svetla ako v osídlenej oblasti môžete tu pozorovať 20 x viac hviezd. Kto po náročnom dni na lyžiach plánuje ešte zaujímavú nočnú prechádzku, ten by nemal vynechať miesto Hala Izerska, kde si môžete dosýta vychutnať nočnú oblohu.

Výlety v okolí Świeradów-Zdrója ponúkajú tiež možnosť občerstvenia v tradičných chatách, kde si môžete vychutnať tradičnú poľskú kuchyňu. Tu si môžete pochutnať na tradičných pirohách (plnené taštičky) a národnom jedle Bigos (tradičná polievka s kapustou a mäsom). K dispozícií je aj verejný krytý bazén a bowling.

Snowpark: Snowpark Ski & Fun Świeradów-Zdrój

V lyžiarskom centre Ski & Sun sa nachádza profesionálny snowpark s 15 prekážkami. Freestyleri a snowboardisti si tu isto prídu na svoje. Rozdelené v závislosti od náročnosti na medium lina (červená) a hard line (čierna) čakajú na odvážnych jazdcov rôzne boxy, skoky a rails v dvoch stupňoch obtiažnosti.

Doplnkový vlek Vás pohodlne dovezie na štart Vašej adrenalínovej zábavy. Počas sezóny sa o chod parku denne stará pracovník, ktorý udržuje prekážky a zaisťuje bezpečnosť parku.

Lyžiarske stredisko SKI & SUN Świeradów-Zdrój nie je to správne? Potom sa pozrite tu: lyžiarske strediská Poľsko

Výsledky testov od expertov SKI & SUN Świeradów-Zdrój

Výsledok testu SKI & SUN Świeradów-Zdrój sa skladá z nasledujúcich kategórií: top hodnotiace kritériá, hodnotiace kritériá pre zaujímavosti a ďalšie hodnotiace kritériá, ktoré svojou hodnotou majú vplyv na celkový výsledok.

Výsledná známka v teste

(2,4 z 5 hviezdičiek)

Top hodnotiace kritériá
Tieto hodnotenia sa vo výsledku prejaví dvakrát

Vleky a lanovky
Istota snehu

Hodnotiace kritériá pre zvláštne záujmy

Rodiny & deti
Začiatočníci
Experti & freerideri
Snowparky

Ďalšie hodnotiace kritéria

Après ski

Ubytovanie Świeradów-Zdrój

Hľadať…

: Lyžiarske stredisko Świeradów-Zdrój

Momentálne nie sú k dispozícii žiadne ponuky.

Bezpečná objednávka so SnowTrex výhodami

Loading...
StickyNewsletter