Hodnotenie zákazníkov

Zakopané

39 Počet hodnotení:

79 % Miera odporúčaní:

Stredisko 7,8
Lyžiarska oblasť 6,4

Lyžiarske stredisko Kasprowy Wierch

Informácie o lyžiarskom stredisku
Najvyšší bod: 1 987 m Kabínkové lanovky: 2
Najnižší bod: 1 014 m Zjazdoviek celkom: 15 km
Výška dediny: 833 m
Zjazdovky:
3,5 km
Vlekov celkom: 4
Zjazdovky:
11,5 km
Kotvové vleky: 0
Zjazdovky:
0 km
Sedačkové lanovky: 2

Lyžiarske stredisko Kasprowy Wierch

Lyžiarske stredisko na pohorí v Zakopanom - Kasprowy Wierch je najväčším a najvyššie položeným lyžiarskym centrom a tým aj zaslúženou metropolou lyžiarskych športov v Poľsku. Stredisko, známe ďaleko za hranicami, ponúka celkom 15 km zjazdoviek.

Každý, kto si zimné športy obľúbil, či už je to začiatočník, pokročilý lyžiar alebo skúsený profík, tu nájde vhodný výber atraktívnych zjazdoviek. Samozrejme, že tu nezabudli ani na nadšencov snowboardingu, aj tí tu nájdu optimálne podmienky! V prípade, že by sa s nami kráľovná zimy nepodelila o dostatok bielej pokrývky, sú k dispozícii snežná delá. Príďte sa pozrieť a užite si pohodovú a pestrú dovolenku na lyžiach v prekrásnom prostredí vrcholkov hôr!
Plán zjazdoviek Kasprowy Wierch
K zväčšeniu kliknite na plán zjazdoviek.

Après ski Zakopané

V Zakopanom nájdete okrem ponuky zimných športov aj pestré možnosti voľnočasových aktivít mimo zjazdovky. Čo tak vybrať sa na prechádzku v snežniciach alebo si ísť zakorčuľovať na miestnom klzisku? Každý si tu určite vyberie to pravé orechové! Všetci tí, čo si chcú vychutnať nádherný výhľad na Národný Park Tatry, môžu skúsiť paragliding - určite jedinečný zážitok, na ktorý sa tak ľahko nezabudne!

Počas celého dňa vydanú energiu môžete opäť načerpať v mnohým útulných podnikoch, kde si pochutnáte na miestnych tradičných špecialitách. Nechajte sa rozmaznávať pohostinnosťou miestnych obyvateľov a užite si skvelú zimnú dovolenku!

Snowpark: Tiger Snowpark Witow Zakopané

Lyžiarsky areál okolo strediska Zakopane je tým najväčším a najvyššie položeným v Poľsku. Nieje sa teda prečo čudovať, že sa tu lyžiari a snowboardisti cítia ako doma. Ak máte tiež radi riziko a vždy ste chceli preskúmať freestyle scénu, tak tu rozhodnete nebude sklamaní! K dispozícií sú rôzne snowparky napr. "Burton Park" v stredisku Bialka Tatzranska alebo "Salomon Park" v stredisku Gubalowka, ktoré lákajú menami známych štítov a ponúkajú možnosť vyskúšať si rôzne skoky, boxy a rails. Profesionálny tím sa o park riadne stará a udržiava ho ako najväčší poklad, čo samozrejme zaručuje vždy ideálne podmienky.

Najväčšou oblasť v okolí Zakopaného je však "Tiger Park" v stredisku Witow, ktorý vďaka 17 prekážkam zrýchli tep každého freestylistu. Či už začiatočníci alebo pokročilí, koncept prekážok umožňuje ako prvé skoky, tak aj veľkolepé triky. Nachádzajú sa tu klasické butterboxy, kicker a handrails popri "snow dirt", ktorý sa skladá z troch skokov.

Lyžiarske stredisko Kasprowy Wierch nie je to správne? Potom sa pozrite tu: lyžiarske strediská Poľsko

Výsledky testov od expertov Kasprowy Wierch

Výsledok testu Kasprowy Wierch sa skladá z nasledujúcich kategórií: top hodnotiace kritériá, hodnotiace kritériá pre zaujímavosti a ďalšie hodnotiace kritériá, ktoré svojou hodnotou majú vplyv na celkový výsledok.

Výsledná známka v teste

(2,8 z 5 hviezdičiek)

Top hodnotiace kritériá
Tieto hodnotenia sa vo výsledku prejaví dvakrát

Vleky a lanovky
Istota snehu

Hodnotiace kritériá pre zvláštne záujmy

Rodiny & deti
Začiatočníci
Experti & freerideri
Snowparky
Bežecké lyžovanie & trate

Ďalšie hodnotiace kritéria

Après ski
Orientácia (plán zjazdoviek, informačné tabule & značenie)
Horské reštaurácie, chaty & gastronómia
Príjazd & možnosti parkovania

Ubytovanie Zakopané

Hľadať…

: Lyžiarske stredisko Zakopané

Momentálne nie sú k dispozícii žiadne ponuky.

Bezpečná objednávka so SnowTrex výhodami

Loading...
StickyNewsletter