Rodinná dovolenka - s deťmi na lyžiarsku dovolenku!

Každý rok nový nezabudnuteľný zážitok: zimná dovolenka s deťmi. Či už to bude lyžovanie, zimná turistika alebo sánkovanie - hory majú v zime svoje špeciálne kúzlo a priťahujú malých aj veľkých. Každý, kto vezme na zimnú dovolenku deti, určite nezabudne na tú radosť v ich očiach, ktorú im takto strávený čas vykúzlil na tváričkách.

To skvelé na zimnej dovolenke s rodinou

Zimná dovolenka s rodinou má veľa strán. Lyžovanie je športová aktivita, ktorá nás navyše baví. Väčšinou si všimneme až večer pri návrate do ubytovania, čo sme celý deň robili. Práve v čase kedy zohrávajú digitálne média stále väčšiu rolu v našom živote je zimná dovolenka s deťmi naozaj dobrou vecou. Po dlhom lyžiarskom dni sú deti a rodičia večer síce unavení, ale šťastní a vyrovnaní. To je prospešné pre fyzickú a psychickú pohodu. Rodičia si pochvaľujú hlavne stráženie detí vo väčšine lyžiarskych stredísk. Lyžiarske školy sú spravidla perfektne prispôsobené na rodinnú lyžiarsku dovolenku a ponúkajú rôznorodý program a celodenné opatrovanie, pri ktorom sa deti naučia zábavnou formou lyžovať. Plusom pre dospelých: Tak majú rodičia možnosť stráviť časť dovolenky vo dvojici a vypnúť z rodinného života. Lyžiarska dovolenka s rodinou posilňuje súdržnosť a umožní nezabudnuteľné spomienky pre deti a skvelý čas s najbližšími v obklopení bielych kopcov v rozprávkovej zimnej krajine.

Nájdite tú pravú dovolenku pre celú rodinu

Samozrejme by nemala zimná dovolenka presiahnuť Váš cenový strop. Skoro všetky ubytovania ponúkajú zľavy pre deti. Aj skipasy sú často pre deti lacnejšie než pre dospelých. V niektorých lyžiarskych strediskách máte pri zakúpení skipasu pre dospelú osobu detský skipas dokonca bezplatne.Pri výbere správneho ubytovania by rodiny mali myslieť aj na to, aby bolo ubytovanie blízko vleku. Vhodné sú predovšetkým hotely, ktoré umožňujú dovolenku priamo na zjazdovke, aby to bolo čo najpríjemnejšie pre Vás a Vaše deti. Tým si ušetríte jazdu autom alebo skibusom na zjazdovku a budete môžete sa rýchlo a pohodlne vrátiť na izbu, či apartmán keď majú deti po dlhom dni na zjazdovke už dosť alebo im je zima. Apropo hotely alebo apartmány. - Ktoré ubytovanie je vhodné pre rodiny? Obe ponuke majú svoje plusy. V hoteli sa nemusíte o nič starať a môžete si dovolenku užívať plnými dúškami, bez varenia a umývania riadu. Na apartmánoch majú mnohé rodiny rady práve to, že majú súkromie a rodinnú atmosféru. Tu môžete spoločne variť. Naviac sú apartmány bez stravovania často cenovo výhodnejšie.

Načo by nemali rodiny pri výbere dovolenky zabúdať?

Pri lyžovaní s deťmi a rodinou by ste mali pri ponukách zohľadniť určité aspekty. Keďže deti sa radi hrajú v snehu a často na začiatku do snehu aj spadnú, je na konci d§a ich oblečenie úplne premočené. Tu by mali rodičia dávať zvýšenú pozornosť na to aby cez noc vysušili oblečenie a v ideálnom prípade aby mali aj náhradné oblečenie pre deti. Aj pre deti by ste mali zbaliť dostatočné množstvo termo prádla. Ruksak na zjazdovku by nemal v žiadnom prípade chýbať, keby mali deti na zjazdovke hlad a samozrejme mali by mať so sebou aj dostatok tekutín. Takto nestojí nič v ceste pre rodinnú dovolenku.

Bezpečná objednávka so SnowTrex výhodami

Loading...
StickyNewsletter