Hodnotenie zákazníkov

Kranjska Gora

NOVÉ!

Doposiaľ nebolo odoslané žiadne hodnotenie.

Lyžiarske stredisko Kranjska Gora

Informácie o lyžiarskom stredisku
Najvyšší bod: 1 215 m Kabínkové lanovky: 0
Najnižší bod: 800 m Zjazdoviek celkom: 20 km
Výška dediny: 806 m
Zjazdovky:
10 km
Vlekov celkom: 19
Zjazdovky:
8 km
Kotvové vleky: 13
Zjazdovky:
2 km
Sedačkové lanovky: 6

Lyžiarske stredisko Kranjska Gora

Stredisko Kranjska Gora patrí so svojimi 20 km zjazdoviek k piatim najväčším a najlepšie hodnoteným strediskám v Slovinsku. Pre rodiny s deťmi vhodné stredisko dosiahnete prostredníctvom troch vstupných miest a toto stredisko disponuje 13-timi klasickými a 6-timi sedačkovými vlekmi.

Planica Nordic Centre ponúka vlek s cvičným svahom a je skvelý práve pre začiatočníkov. Kto sa už po absolvovaní cvičného svahu odváži na o niečo strmejšiu zjazdovku, mal by začať určite v Kranjskej Gore, pretože tu je k dispozícii jednoduchý zjazd až do údolia. Z časti Podkoren sa dostanete sedačkovým vlekom taktiež na červené a čierne zjazdovky. Nachádzajú sa tu všetky stupne obtiažnosti a vďaka tomu si tu nájde každý zimný športovec to práve orechové.

Ubytovania v Kranjskej Gore ležia veľmi blízko zjazdovky. To je ďalšie plus pre rodiny s deťmi.
Plán zjazdoviek Kranjska Gora
K zväčšeniu kliknite na plán zjazdoviek.

Večerné lyžovanie Kranjska Gora

Stredisko Kranjska Gora má dobrú ponuku nočného lyžovania. Od pondelka do soboty sa môžete až do 19-tej hod. spúšťať svahom nočným slalomom pod svetlami reflektorov. K tomu Vám poslúžia dve štvormiestne sedačkové lanovky Rut a Kekec.

Après ski Kranjska Gora

Slovinsko, a predovšetkým Kranjska Gora ponúka početné možnosti pre rôzne aktivity. Na zľadovatelom vodopáde Lucifer, v lese Martuljek máte možnosť horolezectva na ľade. Aj tzv. snežné bicyklovanie (snow biking) je veľmi obľúbenou aktivitou v Slovinsku. Tu nehrajú vaše predošlé znalosti žiadnu rolu, nakoľko snežný bicykel je veľmi stabilný. Jazero Jasna je v zime využívané ako prírodné klzisko. Navyše tu máte k dispozícii 100 km turistických chodníkov, ktoré môžete využiť pre zimnú turistiku.

V Zgornjesavskej doline máte navyše k dispozícii rôzne cestičky pre lyžiarske túry. Pre začiatočníkov sú vhodné trasy od vrcholu Karavaniek, pričom pre pokročilých sú tu lyžiarske túry, ktoré vedú od hrebeňov Julských Álp. Najobľúbenejšie sú trasy "Mojstrovka", "Kotovo sedlo" a trasa "Za Cmirom".

Večer sa môžete spustiť na sánkach, v oblasti Kranjskej Gory, na sánkárskej dráhe, ktorá je osvetlená pochodňami alebo môžete využiť spln mesiaca na prechádzku v snežniciach. Taktiež tu máte vo večerných hodinách možnosť navštíviť malý trh na kopci s osvetlenými domčekmi a vybrať si tam z kulinárskej ponuky, či ponuky remeselných výrobkov.

Snowpark: Kranjska Gora Kranjska Gora

Snowpark "Kranjska Gora" ponúka typické rampy, skoky a raily na zjazdovke pre ski-cross, kde si môžete zmerať čas. Tu môžete "slalomovať" až do neskorých večerných hodín. Snowpark dosiahnete z Kranjskej Gory pomocou sedačkového vleku Kekec.

Lyžiarske stredisko Kranjska Gora nie je to správne? Potom sa pozrite tu: lyžiarske strediská Slovinsko

Výsledky testov od expertov Kranjska Gora

Výsledok testu Kranjska Gora sa skladá z nasledujúcich kategórií: top hodnotiace kritériá, hodnotiace kritériá pre zaujímavosti a ďalšie hodnotiace kritériá, ktoré svojou hodnotou majú vplyv na celkový výsledok.

Výsledná známka v teste

(2,8 z 5 hviezdičiek)

Top hodnotiace kritériá
Tieto hodnotenia sa vo výsledku prejaví dvakrát

Vleky a lanovky
Istota snehu

Hodnotiace kritériá pre zvláštne záujmy

Rodiny & deti
Začiatočníci
Experti & freerideri
Snowparky

Ďalšie hodnotiace kritéria

Après ski

Ubytovanie Kranjska Gora

Hľadať…

: Lyžiarske stredisko Kranjska Gora

Momentálne nie sú k dispozícii žiadne ponuky.

Bezpečná objednávka so SnowTrex výhodami

Loading...
StickyNewsletter